PDA

Zobacz pełną wersję : Archiwum ?ycze?: Bo?e Narodzenie 2003



Redakcja
12-12-2003, 12:24
http://www.murator.pl/kartka.jpg
Drodzy Forumowicze.
I znowu idą Święta Bożego Narodzenia. A pod choinką najpiękniejszy prezent - dom. Wymarzony, właśnie budowany, po raz pierwszy goszczący choinkę i wigilijny opłatek. Cały rok z zapałem godnym podziwu pracujecie na ten prezent. Ma swoją cząstkę w tej pięknej pasji Forum "Muratora" - miejsce które jednoczy ludzi spod znaku budowania, życzliwości innym i radości życia.
Życzymy Wam, by marzenia się spełniały, budowy jak najszybciej kończyły się kwiatkami w oknach i ogniem w kominku, a szczęście pierwszej Wigilii we własnym domu trwało wiecznie.
Wesołych Świąt!
Redakcja "Muratora"

garo
12-12-2003, 12:29
Zyczenia dla wszystki forumowiczów z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku z niższą stawką VAT.

Pagin
12-12-2003, 12:30
Witam,
Dziekuje Kochanej Redakcji za wspaniale zyczenia. Ze swojej strony skladam Redakcji i wszystkim Forumowiczom zyczenia pogodnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia i spelnienia wszystkich marzen - nie tylko budowlanych.
Pagin

Ivonesca
12-12-2003, 12:33
Redakcjo - bardzo dziękuję za życzenia....tym bardziej że cały czas wierzę że uda się nam z tą chioinką w tym roku.....

12-12-2003, 12:34
Kochana Redakcjo - piękne słowa.
W imieniu swoim i mojej rodziny, życzę Kochanej Redakcji uśmiechu, zdrowia i dobrego samopoczucia oraz podniesienie sprzedaży Muratora o 100%.
Z kolei Wspaniałym Forumowiczom życzę tym co już wybudowali - aby dobrze im się mieszkało, tym co budują - aby skończyli swe dzieło w terminie i w dobrym nastroju a tym co przymierzają się do budowy - aby nie zwlekali, gdyż naprawdę warto.

Przy okazji życzę Wam wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia i oczywiście kasy na budowę i eksploatację naszych wspaniałych domeczków.

Wasz forumowy przyjaciel kodi - powinno być kodi_miszewko :lol:

kodi_gdynia
12-12-2003, 12:36
ten gość to ja kodi - zapomniałem się zalogować.
:-? Pozdrawiam

maksiu
12-12-2003, 12:37
Ja chciałbym życzyć wszystkich forumowiczom wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, życzę łagodnej zimy dla wykańczających, szybkiej wiosny dla rozpoczynających, przepastnej kieszeni pełnej pieniędzy wszystkim, nisko oprocentowanych kredytów potrzebującym, spotkania na swej drodze tylko dobrych ekip budujących wszystkim budującym, niskiego VAT'u na materiały budowlane kupującym, podjęcia mądrej decyzji o budowaniu wszystkim wahającym się, dobrego zdrowia podczas całej budowy i później wszystkim zmęczonym, samych szczęśliwych chwil w nowym domu wszystkim którzy zakończyli budować i niech szczęście i spokój spłynie na was wszystkich, wasze rodziny, znajomych
życzy Maksiu z rodziną

basieczka
12-12-2003, 12:48
Ja też chciałabym podziękować Redakcji za życzenia - i tą drogą "pożyczyć" wszystkim forumowiczom zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt - spędzonych w gronie rodzinki i jak się da - w nowych domkach - my mamy nadzieję, że uda się nam jeszcze szybko przeprowadzić "na wieś".... :P

Wszystkim budującym kobietom - uporu, wiary w rzeczy niemożliwe i opanowania.......Tak trzymać! :D

Wszystkim rodzinom - aby z nami jeszcze trochę wytrzymały - budowa kiedyś się skończy... :lol:

Wszystkim ekipom, wykonawcom i innym dostawcom - życzę aby w Nowym Roku - przestrzegali terminów dostaw - a nie tylko naszych płatności!!!! :wink:

minuszka
12-12-2003, 13:08
Dziekuję Redakcji za życzenia, a ja życzę Wszystkim:

"Życze Wam...
Gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Was zrobi,
Nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela,
Zielonych świateł na Waszej drodze ..... życia,
Życzę Wam dni małych spraw, które Was ucieszą...
Najszybszej kolejki w sklepie,
Ulubionej piosenki w radio,
Domu dokładnie tam gdzie go szukasz.
Życzę Wam dni pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach,
które dadzą Wam radosne poczucie, ze życie pcha się do Was,
obejmuje Was i przygarnia, ponieważ Jesteście kimś specjalnym.
Życzę Wam dni Pokoju, Szczęśliwości i Radości"
WESOŁYCH ŚWIĄT :)

tom soyer
12-12-2003, 13:12
Snieg juz pada, snieg juz prószy.
Marzna nosy, marzna uszy.
A my mkniemy bez wytchnienia,
zeby zlozyc Wam zyczenia:
pachnacej lasem choinki,
na stole barszczu i szynki,
radosnych koledników
oraz podarków bez liku...
Swiat pelnych wesolosci,
karpia, co to bez osci,
przyjaciól - tylko serdecznych,
milosci i piór...wiecznych :)
Sukcesów bardzo licznych,
podrózy zagranicznych
i, gdy sie tylko nadarzy -
"wirtualnych" wojazy :-)
Na koniec zas wspanialego 2004-go.

Gościk
12-12-2003, 13:13
Spokojnych i Uroczych Świąt dla wszystkich, którzy mają coś wspólnego z tym WSPANIAŁYM FORUM. Dla redakcji jak największej ilości zadowolonych forumowiczów :D

arzesz
12-12-2003, 13:14
Dziękuję za życzenia obecne i przyszłe.
Sam także życzę Forumowiczom i Redakcji spokojnych i zdrowych Świąt.
Mam nadzieję, że dla tych, którzy w tym roku spędzą święta jeszcze w mieszkaniach będą to ostatnie święta w tych lokalach.
No i oczywiście udanych prezentów!!!
:)

aandrzejek
12-12-2003, 13:30
Ja będe troche egoistą.
Zyczę sobie takiego prezentu o jakim wspomniala Redakcja w pierwszym poscie.
Wszystkim forumowiczom życzę oczywiście tego samego (... a blizniego swego, jak siebie samego)

Szadam
12-12-2003, 14:15
Kochani wszystkiego najlepszego.
Życzę wam tych lub już tych następnych Świąt Bożego Narodzenia w nowych lub wyremontowanych domach.
Niech zapach choinki i ciepło kominka rozwesela nasze marzenia.
Redakcjo dziękuję za życzenia i pomoc w zbudowaniu mojego domu.
Łamiąć się opłatkiem, pomyślę o WAS.
Szadam

ma
12-12-2003, 14:40
Radosnej swiatecznej atmosfery, sukcesow budowlanych, rodzinnych i zawodowych, i spelnienia wszelkich marzen!
ma :lol:

jolana
12-12-2003, 15:05
Dzięki Redakcjo za życzenia :)

Ja również przyłączam się do życzeń dla Redakcji i wszystkich forumowiczów :D Wesołych Świąt

piotr.nowy
12-12-2003, 15:56
Ja również przyłączam się do podziękowań za życzenia od redakcji i współforumowiczów.
Ze swojej strony pozdrawiam Wszystkich i życzę spełnienia marzeń , tych budowlanych i wszystkich innych... :P

sara
12-12-2003, 16:47
http://kartki.onet.pl/_i/m/rodzinne_swieta.gif

Dla Redakcji i wszystkich Forumowiczów

KaeR
12-12-2003, 18:22
Zdrowych, spokojnych Świąt , wspaniałych chwil spędzonych z rodziną przy suto zastawionym stole i spacerku w zimowej aurze Dla WSZYSTKICH KOCHANYCH FORUMOWICZÓW I REDAKCJI
KaeR

http://web.icq.com/shockwave/0,,4845,00.swf

bardzo proszę włączyć głośniki i uruchomić reniferki

ziaba
12-12-2003, 19:22
A ja powiem jedno...dziekuję Wam że jesteście........

tomek1950
12-12-2003, 19:47
Te życzenia powyżej, zarówno od Redakcji jak i od Forumowiczów są tak piękne, że chyba niczego ładniejszego nie wymyślę :cry:
Życzę zarówno całej Redakcji i wszystkim Forumowiczom spokojnych Świąt, spełnienia marzeń i szybkiego wykończenia własnych czterech ścian.

Tomek1950

YEYO
12-12-2003, 20:03
Dzięki za życzenia od wszystkich. Moje też są dla wszystkich !
Niech wam się spełnią wszystkie marzenia, a jak nie to i tak będzie pięknie.

Ciepłego serca i w lecie, i w zimie,
Dachu nad głową i w deszczu, i w suszy
A dobre zdrowie niech was nie minie,
Gdy reniferów zaprzęg wyruszy.

B.P (tzn ja)

krzyss
12-12-2003, 20:43
Nigdy nie potrafiłem układać życzeń, a Wasze są tak piękne, więc życzę Wam wszystkim tego samego.

Iwona G
12-12-2003, 21:02
http://obrazki.babiniec.pl/Boże%20Narodzenie/choinka%208.gif
Jak obyczaj każe stary
Wedle Ojców naszej wiary
Pragniem złożyć Wam życzenia
W dniu Bożego Narodzenia
Niech ta gwiazda Betlejemska,
Która świeci nam o zmroku
Zaprowadzi Was do szczęścia
W nadchodzącym Nowym Roku.

Aga J.G
12-12-2003, 22:47
Redakcjo dziekuje za zyczenia ja tez zycze Wszystkim spelnienia marzen, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, szczesliwych i Wesolych Swiat.
Dzieki za to ze jestescie.
Pozdrawiam z cala rodzina Aga.
Ps.Ivonesca na pewno sie uda i tego Ci zycze.

am00
13-12-2003, 01:01
:D

magi
13-12-2003, 18:39
dziękuję za życzenia
życzę wszystkim wszystkiego najlepszego

ślivka
13-12-2003, 19:02
http://www.mhkm.mud.pl/mhkmarea/_images/choinka.jpg

Dla Redakcji I Forumowiczów
ślivka

AgnesK
13-12-2003, 20:00
http://www.gif.marktrad.pl/swieta/x17.gif
Kochana Redakcjo,
Kochane Forumianki, nie mniej kochani Forumowicze,
życzę Wam spełnienia wszystkich marzeń, dużo zdrówka, miłości i spokojnych, naprawdę spokojnych i rodzinnych świąt.
http://www.gif.marktrad.pl/swieta/x18.gif

dyla
14-12-2003, 12:52
Dzięki za życzenia Redakcjo!!!
Do życzeń dołanczam swoje najserdeczniejsze życzenia dla całej redakcji i wszystkich forumowiczów, aby ten nowy rok przyniósł ze sobą wiele miłych niespodzianek, a karp na Święta był lepszy od tego, który był w zeszłym roku.

Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

enzo 30
14-12-2003, 16:13
Przede wszystkim duzo,duzo ZDRÓWKA- reszte ponoć mozna kupić (jesli ma sie za co) :wink:
oraz CIERPLIWOSCI do urzedników panstwowych inspektorów,kierowników,bankowców,wykonawców oraz do samych Siebie tego Wam Forumowiczą oraz sobie w nadchodzącym roku zyczę !!! :D

emems
14-12-2003, 17:18
Ja życzę wszystkim forumowiczom kolejnej wigilii we własnym nowym domku

14-12-2003, 19:39
Przy wigilijnym stole,
Łamiąc opłatek święty,
Pomnijcie, że dzień ten radosny
W miłosci jest poczęty,
Że jak mówi Wam wszystkim ,
Dawne odwieczne orędzie,
Z pierwszą na niebie gwiazdką
Bóg w WASZYM DOMU :) zasiędzie

xpres
14-12-2003, 22:56
Jak czytam Wasze zyczenia i pomysle o tym ze jak Bog da to swieta 2005 bedziemy z moja kochana zona spedzac w naszym nowyn domku na ktory tak nieprzecietnie ciezko pracujemy to z radosci mi sie lezki w oku kreca, zycze Wam wszyskim spelnienia marzen. :P
Wesolych Swiat !!!

Maluszek
15-12-2003, 08:15
http://www.embellishments.us/images/christmas%20designs/christmas-tree-1.gif

Dzięki Redakcjo za życzenia :D i sama chciałabym Wam wszystkim życzyć spełnienia marzeń i żeby następne Święta większość z nas już spędziła w nowych domach :D

czupurek
15-12-2003, 08:41
Dziękuję redakcji za ciepłe życzenia dla nas formumowiczów. :lol: :lol:

Redakcji oraz wszystkim budującym i urządzającym już swoje wnętrza ze swej strony życzę spokojnych i pogodnych świąt (do 24-go nie życzę sobie na budowie mrozu i śniegu).

http://obrazki.babiniec.pl/Boże%20Narodzenie/choinka%208.gif

rogi
15-12-2003, 09:11
Droga Redakcjo, Szanowni Forumowicze,
zdrowych i spokojnych świąt, a w nadchodzącym roku 2004 udanych inwestycji i bezproblemowych realizacji robót. Tego Wam serdecznie życzę!

inwestor
15-12-2003, 10:00
Dziękuję drogiej Redakcji za życzenia świateczne.
Życzę Redakcji wielu hojnych sponsorów i zwiekszenia nakłdu Muratora.
Drogim Forumowiczom życzę aby trafili na uczciwych i solidnych wykonawców oraz doprowadzili swoje budowy do zakończenia przed terminem i przy mniejszych kosztach niż zakładali.

Pozdrawiam
Inwestor

ewusia
15-12-2003, 10:57
Dziękuję Redakcji i poprzednikom za życzenia :lol:

http://www.giffs.hpg.ig.com.br/gifs50/natal4.gif

Ja zaś życzę wszyskim "aby święta Bożego Narodzenia były BLISKOŚCIĄ i SPOKOJEM a Nowy Rok - DOBRYM CZASEM........"

groszek 3
15-12-2003, 11:23
Wszystkim naj...forumpowiczom i redakcji:
http://agnieszka.ranek.pl/not4blog/gif/3009.gif
Pomódlmy się w Noc Betlejemską
Noc Szczęśliwego Rozwiązania
By wszystko się nam rozplątało
Węzły, konflikty, powikłania

Oby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki

I oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwne świeczki
http://agnieszka.ranek.pl/not4blog/gif/3001.gif

Z życzeniami - Groszek

15-12-2003, 12:00
Wesołych i zdrowych Świąt oraz niekończących się wieczornych rozważań i rozmów o budowaniu wszystkim budującym i planującym, a także marzycielom.

Wowka
15-12-2003, 12:19
http://obrazki.babiniec.pl/Boże%20Narodzenie/girlanda%20lampek.gif

Redakcji Muratora, Koleżankom i Kolegom Forumowiczom

Spełnienia wszelkich marzeń. I tych prywatnych i tych zawodowych...
Szczęśliwych, kolejnych lat spędzonych w cieple rodzinnym w swoich czterech ścianach .....


http://obrazki.babiniec.pl/Boże%20Narodzenie/girlanda%20lampek.gif

Wakmen
15-12-2003, 15:44
Za tak wspaniałe życzenia wszystkim Forumowiczom jak również Redakcji aby i Wam taki mikołaj zaglądał w okna Waszych wymarzonych domów.
http://img.interia.pl/kartki/nimg/ka52680jpg

pirat
15-12-2003, 17:00
Wszystkiego najlepszego z okacji świąt !!!
oraz z okazji nowego 2004 roku
budujcie i wprowadzajcie się do swoich wymarzonych domków, niech was z dala omija VAT i Urząd Skarbowy

magi
15-12-2003, 19:15
http://www.ekartki.net/kartki/1/103.jpg

magi
15-12-2003, 19:16
http://www.ekartki.net/kartki/1/103.jpg

mbz
16-12-2003, 08:23
Kochanej Redakcji i wszystkim forumowiczom zycze spokojnych, pieknych i rodzinnych swiat Bozego Narodzenia, duuuzo prezentow pod choinka, szampanskiej zabawy sylwestrowej, a w Nowym Roku samych sukcesow i jak najmniej klopotow, zwlaszcza budowlanych :)

magi
16-12-2003, 20:01
Ja życzę wszystkim forumowiczom kolejnej wigilii we własnym nowym domku
dołączam się i sobie też tego zyczę :D

bilbo
16-12-2003, 21:34
http://www.greeting-cards.com/images/images/fpgif366.gif
Przy tej pieknej sposobnosci
i my zyczymy Wam radosci,
aby wszystkim sie darzylo,
z roku na rok lepiej bylo.
Justa&Robert

serg42
16-12-2003, 23:02
W tę grudniową ,zimową noc,znów się dzieje cudów moc .Już gwiazdka betlejemska na niebie się ścieli Trzej Królowie ,pastuszkowie ,nawet wszyscy Anieli bieża do Betlejem gdzie w ubogiej stajence przyszło na świat Dziecię - to maleńkie serce Ono Bogiem zostało-Bogiem w ludzkim ciele. Znów przyniosło nam radość i szczęściea tak wiele.
Moc Najlepszych Życzeń Bożonarodzeniowych i Noworocznych dla Redakcji Muratora oraz wszystkich Forumowiczów bez wyjątku
przesyła
serg42

Olasa
17-12-2003, 09:08
Życzę wszystkim zdrowia, cierpliwości budującym, aby wszystkim udało się w najbliższej i dalszej przyszłości zamieszkać we własnym wymarzonym domku, przed którym stoi choinka, a ogień trzaska w kominku.
Redakcji zaś życzę zwiększenia nakładu i wzrostu liczby czytelników.

Anika
17-12-2003, 15:58
Rzeszów, grudzień 2003 r.


Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. Z tej okazji proszę, przyjmijcie życzenia przeżywania tych Świąt w zdrowiu i radosnej atmosferze.
Kolejny zaś Rok, 2004, niech będzie czasem realizacji zamierzeń, pokoju radości i poczucia jedności z całym otaczającym nas światłem. Aby towarzyszyła mu wiara we wzajemną życzliwość i optymizm.

zugajm
17-12-2003, 22:50
Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkichbudujących( niech sie mury pną do góry - uak najmniej problemów z fachowcami- tanich materiałów itp itd. Droga redakcjo - j.w. oraz tak trzymać ( z drobną zmianą - więcej praktyki - krok po kroku jak co trzeba zrobic aby było dobrze). Przydało by się więcej szczegółowych informacji na temat: Kolektory słoneczne , pompy ciepła, kominki z płaszczem wodnym i ogrzewajace powietrze. Czekam na bardziej szczegółowe informacje dotyczące instalacji co ( np. połączenie kolektorów i kominka z płaszczemwodnym a do tego jeszcze kocioł co węglowy - gazowy lub olejowy.Nie tylko ja czekam na szczegółowe omówienie połączenia tradycyjnych grzejników z ogrzewaniem poidłogowym- szczegółowe omówienie tego tematu a nie jak dotychczas same ogólniki. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich budujących oraz redakcje Muratora Wesołych zdrowych i radosnych Świąt Biżego Narodzenia życzy Mirosław

Joasia Jasia
19-12-2003, 09:04
Tyle pięknych życzeń już było. Ja Wam życzę zdrowia, dużo czasu dla siebie, własnego domu, magicznej Wigilii i rodzinnych Świąt.
Nie zapomnijcie o tym co najważniejsze.
Joasia i Jasiu (pod Szczecinem)

S.P.
19-12-2003, 09:23
Ciepełka rodzinnego, kominka płonącego, niskich rachunków i jak najmniej frasunków.

ewa
19-12-2003, 11:30
My również dziękujemy za życzenia i życzymy abyście nie dali się budowie i mimo wszystkich kłopotów z nią związanych znaleźli trochę czasu dla Siebie i Swoich bliskich.
Ewa, Sebastian i Fabian

Pearl
19-12-2003, 13:18
okres (przed...i po) świąteczny to dla nas okres wytężonej pracy w naszym domku. Tak się akurat złożyło kilka etapów remontu kończy się właśnie teraz, a do tego czeka nas układanie paneli drewnianych w całym niemal domku, jakieś "domalowania" itp. ....ale i tak pewnie będą to najlepsze nasze święta. Po raz pierwszy napalimy sobie w kominku, który od poniedziałku "stygnie" na poddaszu :D . Będzie już ciepło, bo modernizacja kotłowni jest w zasadzie za nami...

Wszystkiego dobrego i odpoczynku od codziennych zmagań - Tobie Redakcjo i Wam Forumowicze ja, Pearl życzę.

Pearl

paj^
19-12-2003, 15:53
Dzieki Redakcjo za zyczenia, w tym roku pierwszy raz spedzimy swieta w nowym domu :D :D
a jako, ze bylem bezdomny bedzie to szczegolne przezycie :)
Wszystkim forumowiczom spelnienia marzen i spokojnych swiat oraz szczesliwego Nowego Roku!!!!


ide zakladac gniazdka i lustro w lazience.. ... ..

jutro maja mi oblozyc kominek kamieniem coby swieta milsze byly :)

20-12-2003, 15:57
Życzę wszystkim spokojnych, radosnych swiąt
spędzonych przy migajacym wesołymi ognikami świecach,
rodzinie
i z kimś dla kogo świetujemy ...
oto narodzenia niebawem nadchodzi czas ...
Sprawmy, aby nie zabraklo dla Nich miejsca w nas.
Zaprośmy w Swieta Rodzine do serca naszego,
I niech nas prowadzi do zywota wiecznego...
http://www.zakopane.internet.pl/intarsja/12m.jpg

brzoza

skorpionka
21-12-2003, 12:30
http://www.card-images.com/images/christmascards/YDC73754H_M.jpg

Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku dla Redakcji Muratora i wszystkich Forumowiczow.
Skorpionka

Teska
21-12-2003, 13:00
Miłych spokojnych, szczesliwych Swiąt Bożego Narodzenia, Szczęśliwego 2004 roku...dla Wszystkich Forumowiczów...i dla Redakcji..

a tak naprawdę aby spełniały sie nasze marzenia, te wielkie i te malusie...i abysmy byli zdrowi....

Tego zyczy Teska z rodziną..

kaj
21-12-2003, 17:16
WITAM !!! Dzięki za życzenia , i....
..Jest już grudzień. Za chwilę za naszymi oknami spadnie śnieg, będzie zimno, biało, a zarazem sympatycznie ! Po prostu zawita ZIMA !
A w zimie jak to w zimie, można pojeździć na sankach albo na nartach ! Ulepić dużego bałwana, zamiast oczu dwa węgielki, zamiast nosa marchewka itd.
Grudzień ! Cóż to za miesiąc?
6 grudnia były mikołajki, niedługo Boże Narodzenie, Sylwester, a następnie NOWY ROK !
Jednym słowem fajnie, ale z drugie strony mówimy - "jak ten czas leci !"Zanim się obrócimy mija pół życia .
Dlatego korzystajmy jak najwięcej z życia, cieszmy się nim, bo mamy tylko jedno- jedyne !
Spróbujcie wykorzystać swój czas i swoje życie na MAXA, a zobaczycie, że będzie SUPER !
Już teraz życzę WAM DRODZY FORUMOWICZE I TOBIE KOCHANA REDAKCJO wszystkiego dobrego w Nowym Roku, aby Wasze marzenia się spełniły, aby dopisało szczęście ! Żeby los powklejał w Wasze kalendarze świadectwa zdrowia i.. banknoty......
Niech dobry Bóg błogosławi Wam i Waszym rodzinom...
kaj :D

aga_kraków
22-12-2003, 06:19
Forumowiczom i Redakcji Swiąt spokojnych, rodzinnych, prawdziwie domowych...I niech w Nowym Roku
cała Polska czyta "Muratora"
20minut dziennie
codziennie
Jak pięknie i porządnie byłoby od gór do morza.Ech,pomarzyć...
Aga

Jola_
22-12-2003, 11:10
Również podpisuję się pod wszystkimi dobrymi życzeniami przedmówców.

Szanownej Redakcji oraz Wszystkim Uciemiężonym
życzę zdrowych i spokojnych, pełnych serdecznej atmosfery
Świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego 2004 Roku

Luśka
22-12-2003, 22:54
Choć ten wieczór Wigilijny zdarza się raz do roku, życzę wszystkim by jego piękno towarzyszyło Wam przez następne 365 dni....

23-12-2003, 00:47
:lol: JA RÓWNIEZ PRZYŁĄCZAM SIE DO ŚWIĄTECZNYCH ŻYCZEŃ ABY KAŻDY Z NAS OSIĄGNĄŁ TO CZEGO PRAGNIE I ABY KAZDY NASTEPNY DZIEŃ BYŁ JESZCZE PIĘKNIEJSZY OD POPRZEDNIEGO SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIAT DLA FORUMOWICZÓW I REDAKCJI :lol:

Honorata
23-12-2003, 08:49
Życzę wszystkim któych podczas tego roku poznałąm na Forum ciepła, szczęścia i zawsze obecności Waszych Bliskich (najlepiej w Waszych ukończonych domach)!!! :lol: :lol: :lol:

I niech ten Nowy Rok okaże się bardzo, bardzo szczęśliwym !!!

Ciechanka
23-12-2003, 09:29
Przyłączam sie do życzeń Świątecznych by były Zdrowe i Spokojne i aby Nowy 2004 rok przyniósł z sobą spełnienie marzeń.
Wszystkiego najlepszego dla Redakcji i braci forumowej CIECHANKA

EDZIA
23-12-2003, 10:39
WITAM !!! Dzięki za życzenia , i.... sama też pragnę złozyć Redakcji i wszystkim forumowiczom
Niech świąteczne życzenia
mają moc spełnienia,
te całkiem błahe i te ważne,
te dostojne i te ciut niepoważne.
Niech wszystkie się spełnią,
czaru świątecznej
atmosfery dopełnią.

23-12-2003, 11:13
Życzę wszystkim
wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w
Nowym Roku
spełnienia marzeń,radości,szczęścia
a przede wszystkim realizacji planów budowalnych
Wszystkim Dzielnym Budowniczym!

opal

katja
23-12-2003, 11:22
http://www2.incredimail.com/contents/letters/christmas/xmas_lights_d_thumb.jpg
Kochani, życzę Wam zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
Kasia

Marbo
23-12-2003, 11:37
... a ja życzę Wam aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła rodzinnej atmosfery, aby wszystkie dni w roku były piękne i niosły ze sobą nadzieję i spełnienie marzeń.

Bożena

chmurka
23-12-2003, 18:39
http://www.stolat.com/thumb/tbn_inne1_2.jpg
"Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie"
C. K.Norwid
http://www.stolat.com/thumb/tbn_oplatki_3.jpg
Niech cudowny czas Świąt Bożego Narodzenia
przyniesie Wam wiele szczęścia i radości,
a Nowy 2004 Rok spełni najskrytsze marzenia.
chmurka

miła
23-12-2003, 22:47
z życzeniami szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku Ewa :)))

Wiersz staroświecki ~
Pomódlmy się w Noc Betlejemską,
w Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
by wszystko się nam rozplątało,
węzły konflikty, powikłania.

Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki,
własne ambicje i urazy
zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

Oby w nas paskudne jędze
pozamieniały się w owieczki,
a w oczach mądre łzy stanęły
jak na choince barwnej świeczki.

Niech Anioł podrze każdy dramat
aż do rozdziału ostatniego,
i niech nastraszy każdy smutek
tak jak goryla niemądrego.

Aby się wszystko uprościło,
było zwyczajne - proste sobie -
by szpak pstrokaty , zagrypiony
fikał koziołki nam na grobie.

Aby wątpiący się rozpłakał
na cud czekając w swej kolejce,
a Matka Boska - cichych, ufnych
na zawsze wzięła w swoje ręce.

ks. Jan Twardowski

tczarek
24-12-2003, 07:45
Oczywiście przyłączam szię do tych wszystkich życzeń.
Zdrowych Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
I Szvzęśliwego Nowego ROKU 2004
Dla wszystkich Redakicji i Forumowiczów

Snowdwarf
24-12-2003, 08:22
...Gienia
Wcale nie od niechcenia
Choć Świat wokół się zmienia
A dom twój nie ma jeszcze ocieplenia
-------------------------------------------
choć zima już w pelni
zimno na dworze
jakbyś wciąż siedział w zimnej oborze
trzymaj się ciepło
bo wiosna blisko
wkrótce też wyjdziesz na swoje sciernisko
gdzie czasem możesz podrapać siedzisko...
-------------------------------------------
od maja będziem już w unii kolego
czy wyjdzie z tego coś dla nas dobrego???
oprócz katastru i podwyżki VATu...
ale nie przejmuj się tym kolego
-----------------
BO jUŻ SĄ ŚWIĘTA I NOWY ROK
------
TO CZAS LEŻENIA "KOMINEM" W BOK,
CZASEM DO GÓRY JAK W PAROWOZIE
CZASEM W CIEPEŁKU A CZASEM NA MROZIE...
-----
pozdrawiam i zyczę Wszystkim Wszystkiego ...MURatorowego....
;)

waldemarek_b
24-12-2003, 09:10
własnego dachu nad głową w jak to tylko mozliwie czasie
małych przyszłych opłat kastralnych !!!

joanka77
24-12-2003, 09:36
Mikołaja w kominie, prezentów po szyje,
2 metrowej choinki, cukierków trzy skrzynki,
Sylwestra do rana z lampką szampana :lol:

Najlepsze życzenia dla Wszystkich Forumowiczów oraz dla Redakcji

Joanna

eska-j
24-12-2003, 14:04
Wszystkiego najwartościowszego i najbardziej wytęsknionego
z okazji Świąt Bożego Narodzenia

życzą wszystkim Forumowiczom i Redakcji

Ela i Wojtek
eska-j i Vikos

Luśka
26-12-2003, 23:06
Wszystkiego najlepszego z okazji poświąt oraz skutecznych przygotowań przedsylwestrowych! :lol:

skorpionka
27-12-2003, 11:31
Chwała Bogu,że przeżyliśmy te swięta.Wprawdzie jesteśmy o kilka kalorii ciężcy,ale najedzeni, z optymizmem wkroczymy w Nowy Rok. :lol:

AnonimGall
24-05-2004, 23:09
test :P

Wakmen
03-06-2004, 19:57
test :P
Dobre se. :D