PDA

Zobacz pełną wersję : Głuche telefony



mantra
02-07-2009, 10:10
Od jakiegoś tygodnia dostaję regularne głuche telefony (mniej więcej dwa razy dziennie). Numer zastrzeżony, tak że nie mogę sprawdzić kto zacz. Chwilę cisza, trzaski i koniec. Martwić się?

Ew-ka
02-07-2009, 12:05
Od jakiegoś tygodnia dostaję regularne głuche telefony (mniej więcej dwa razy dziennie). Numer zastrzeżony, tak że nie mogę sprawdzić kto zacz. Chwilę cisza, trzaski i koniec. Martwić się?przede wszystkim
nie odbieraj telefonow z ukrytym numerem - nagraj na poczcie informacje że prosisz o sms (sms wyswietli numer ) jeśli sprawa wazna i ustaw ją tak aby się włączyła np .po 4 sygnałach .Powinno poskutkować :lol:

Ew-ka
02-07-2009, 12:13
aha , a jak nie pomoże to postaraj sie odebrac i dobitnie oznajmic ,że takie zachowania podlegaja nękaniu i zgłaszasz sprawe policji :evil:

DPS
02-07-2009, 15:26
A jak wygląda informacja, że ukryty numer?
Wyświetla się komunikat "Numer zastrzeżony"? :roll:

kaśka maciej
02-07-2009, 15:32
A jak wygląda informacja, że ukryty numer?
Wyświetla się komunikat "Numer zastrzeżony"? :roll:Mnie się wyświetla Numer Prywatny :roll:

daggulka
02-07-2009, 15:50
A jak wygląda informacja, że ukryty numer?
Wyświetla się komunikat "Numer zastrzeżony"? :roll:Mnie się wyświetla Numer Prywatny :roll:

mnie też :roll:
ale powiem jedno ... tez jeden z numerów mam zastrzeżony - służbowy :wink: :lol:
czasem się przydaje - szczególnie w przypadku kiedy ktoś po drugiej stronie nie chce rozmawiać celowo z przyczym różnych a zna mój prywatny numer :lol:

DPS
02-07-2009, 16:26
A mnie ten Numer Prywatny zawsze się wyświetla, kiedy ktoś dzwoni z naszego rejonu z telefonu tepsy. :o

I.W.
02-07-2009, 16:26
Jeśli ktoś próbuje cię nastraszyć i do dyspozycji ma jedynie taki srodek to miałbym to głęboko gdzieś, to jakiś leszcz który się za dużo odcinków z Borewiczem naoglądał. Ale możliwe że ktoś w ten sposób sprawdza czy np.jesteś w domu, np jakieś złodziejskie nasienie. Tutaj rady są oczywiste: wzmóc czujność jakiś alarm itp. Jeśłi oprócz tego odbierasz telefon służbowy na wszelki wypadek nie przedstawiaj się dopóki nie wiesz z kim rozmawiasz. Gdy ktoś siedzi pod stacjonarką i odbierając się przedstawia złodziej ma pewność gdzie jest i wie ile ma czasu.
Choć ty numeru nie widzisz można zidentyfikować ten numer gdy jesteś abonentem centrali cyfrowej. Jeśli to na komórke to podobnie. Tyle że potrzebna tu jest policja. Na wszelki wypadek zapisuj datę i godzinę tych połączeń, przynajmniej masz z czym na tą policję pojść i o identyfikację łatwiej ale nie wiem czy głuchy telefon można podciągnąć pod nękanie.[/code]

11małgosia
09-07-2009, 14:54
Ja jak miałam takie telefony to rozwiązanie problemu znalazłam w domu... :wink:

Bełatka
09-07-2009, 19:03
Ktoś lubi po prostu usłyszeć twój głos - zakochany :D

gosja
17-09-2009, 21:12
dwa lata temu też miałam takie telefony- odbieram stacjonarkę a tam cisza.
pewnego wieczora, byłam wtedy sama, mąż w delegacji, dziecko śpi- a tu telefon. myślałam, że to mąż, a tu w słuchawce...cisza....a zaraz po niej męski głos....zginiesz wkrótce....

myślałam, że umrę ze strachu.....

już nie mam telefonu stacjonarnego..........