PDA

Zobacz pełną wersję : Tynki silikonowe zewnetrzne Termo Bravo / Mega1000



starki
06-07-2009, 09:42
Czy ktos ma u siebie tynki silikonowe z firmy Termo Bravo / Mega1000 i moze cos powiedziewc na ich temat. Jak wygladaja po kilku latach / miesiacach?

ms.

wrk
06-07-2009, 11:55
Ja mam od miesiąca silikonowe Mega1000. Na początek obsługa firmy - bdb. Same tynki - ekipa mocno narzekała, że słabe... ale czemu dokładnie ciężko określić. Granulki 1,5mm na pewno mają mniej, a do tego zużycie sporo ponad wartość teoretyczną. Efekt ostetczny na ścianie - mi się podoba.

Podsumowując - jakość adekwatna do ceny. Ale jak dotego dochodzi transport (a w moim przypadku trzy) to już nie jest miło...

Pozdrawiam!

luke_p
30-09-2011, 14:13
Ja także mam ten tynk ale kupiony przez ekipę bezpośrednio u producenta. Na ścianie wygląda bardzo fajnie. Na moim blogu można zobaczyć relacje z tej roboty.

budowaniec
13-02-2013, 09:26
OSTRZEŻENIE!!!! – dla wszystkich, którzy planują robić elewację w systemie TermoBravo!!! Niestety skorzystałem z usług samego producenta, mającego swoją siedzibę w Jaworzu k/Bielska- Białej. Zamówiłem materiały na cały system z dociepleniem i tynkiem silikonowym. Gdy przyjechał do mnie kierowca, okazało się, że brakuje styropianu, listwy startowe nie takie jak trzeba i ich także brakuje. Po rozładowaniu całego samochodu (własnoręcznie) dowiedziałem się, że nie dostanę faktury. Otrzymałem tylko dokument WZ oraz oświadczenie kierowcy, że taka faktura przyjdzie do mnie pocztą. Do dzisiaj jej nie otrzymałem! Dzwoniłem do sprzedawcy i ten również zapewniał mnie, że musiało dojść od pomyłki i na pewno przyślą mi tą fakturę. Niestety zostałem OSZUKANY przez firmę TERMO BRAVO !!! Jestem zły, ponieważ bez faktury nie mogę odliczyć sobie VAT. Sam materiał jakimś super z kosmosu materiałem nie jest. Nie należy do złych ale zachwycać się nie ma czym.