PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM POD ORZECHEM pracownia ARCHON



szeryf
15-12-2003, 08:42
Witam

Czy ktoś pobudował jeden z tych domków w woj. Podlaskim.
Chętnie bym obejrzał taki domek w rzeczywistości.

Pozdrowienia

groszek 3
15-12-2003, 10:20
Ja buduję, ale...........niestety w Trójmieście.

Pozdrawiam Groszek

Ciechanka
15-12-2003, 10:52
My budujemy dom pod orzechem ale w Łodzi

szeryf
15-12-2003, 11:13
WITAM

A czy możecie mi powiedzieć coś o dachu. Bardzo podoba mi się ten projekt, przeraża mnie tylko właśnie dach. Boje się, że wyłożę na niego znaczną część moich funduszy. Czy możecie mi podpowiedzieć ogólnie o kosztach waszych dachów.

Pozdrowienia

groszek 3
15-12-2003, 13:44
Ja Szeryfie - buduję Pod orzechem z garażem (1). Ostatnio zrobiłam wycenę pokrycia i wstepnie wyliczyli mi dla: Euronitu, Brassa i Rupp Ceramiki z 6 oknami połaciowymi (pierwotnie miało być 9) od około 22.000 do 28.000 zł. W chwili obecnej mam papę.
Zrobię jeszcze wycenę dla blachy z Balexmetalu, a to dopiero w przyszłym tygodniu.
Coś wiecej o kosztach pokrycia z blachy powie Ci Ciechanka, bo jej daszek już w pełni gotowy.
Niestety ale to było tylko pokrycie. Konstrukcja + deskowanie + papa = to muszę sprawdzić bo nie pamiętam, ale gdzieś około 12.000.

Trzeba przyznać, że ten dom jest bardzo funkcjonalny i przestronny.
Groszek

Małgorzata Piaseczno
02-06-2007, 12:26
Witam,

Mamy pytanie: czy ktoś miał do czynienia z projektem dom pod orzechem z Archonu. Będę wdzięczna za info.

Gosia

skorpionek1975
27-08-2007, 17:59
Witam. Bardzo podoba mi się projekt domu pod Orzechem z Archonu
W związku z tym zwracam się z prośbą do wszystkich szczęsliwych posiadaczy tego wspaniałego domu o podzielenie się wrażeniami i wiedzą zdobytą podczas budowy.Interesują mnie koszty,oraz możliwości zmian.Będe wdzięczna za zdjęcia z placów budowy oraz wszelkie spostrzeżenia .Pozdrawiam i dziękuje
Nie będę ukrywać że waham się między Domem pod Orzechem a Domem pod Pistacją.I chciałabym wybrać jeden z tych projektów.