PDA

Zobacz pełną wersję : czyszczenie i pielęgnacja mebli skórzanych



asizo
13-07-2009, 09:24
Jaki środek polecilibyście do czyszczenia i pielęgnacji skórzanego narożnika? Mam małe dzieci i prawie codziennie muszę wycierać jakieś mniejsze lub wieksze plamki, ślady tłustych łapek, itp. Na razie przecieram po prostu wilgotną szmatką, ale podobno woda powoduje, ze skóra moze popękać. Czego zatem uzywać? Jakieś sprawdzone środki?

piwosz1
14-07-2009, 09:25
Srodków do czyszczenia skór jest cała masa : są pianki , mleczka , mydła itp.
Ja także użytkuję skórzane skrzesła w jadalni-mam 2 dzieci i wiadomo różne rzeczy sie na nich potrafią znależć.Czyszcze je takim mleczkiem do skór .Nabierasz toto na szmatkę , wcierasz je w plamę , która się automatycznie zmywa , a potem jeszcze raz polerujesz suchą szmatką,środek nazywa sie skóra perfect- leather Cd5-kupiony na Allegro za jakieś 25 zł. Musze przyznac jest super, bo czysci i konserwuje. Rzeczywiście nie myję skóry mydłem , raz mi się zdarzyło ale do wody dodałam wówczas oleju z oliwek- w celu natłuszczenie i potem do sucha wytarłam.

tomobobek
08-11-2011, 14:08
Witam, najlepszym sposobem na wyczyszczenie tapicerki jest mobilna myjnia parowa. Korzystając z pary możemy wyczyścić tapicerkę i jest ono sucha już po kilkunastu minutach po zakończeniu mycia. Dodatkowo para dezynfekuje i sanifikuje czyszczone powierzchnie dzięki czemu tapicerka jest pozbawiona wszelkich zapachów np. po zwierzętach czy papierosach.
Stosowana przez SteamArt technologia charakteryzuje się oszczędnością czasu w porównaniu z tradycyjnym praniem wodnym, gdzie musimy czekać kilkanaście godzin, a nawet kilka dni na całkowite wyschnięcie tapicerki.
Wejdź na zamowmycie.pl i umów się na usługę.

Pozdrawiam