PDA

Zobacz pełną wersję : Domofon ze skrzynką pocztową - jakiej firmy..?



revalidon
14-07-2009, 20:53
Kiedyś przejeżdżając obok jakiejś wypasionej posesji widziałem takie cudo jak wmurowany w ogrodzenie przy furtce panel ze stali nierdzewnej w którym była skrzynka pocztowa, domofon i kamerka... Ponieważ czeka mnie murowanie ogrodzenia może ktoś wie jakiej firmy można kupić coś takiego... Ważne żeby było z nierdzewki albo aluminium, no i bez kamerki, bo to raczej taki bajer tylko...

revalidon
15-07-2009, 13:05
Podciągnę... Czyzby nikt z forumowiczów nie miał domofonu przy furtce..?

niktspecjalny
15-07-2009, 13:29
Kiedyś przejeżdżając obok jakiejś wypasionej posesji widziałem takie cudo jak wmurowany w ogrodzenie przy furtce panel ze stali nierdzewnej w którym była skrzynka pocztowa, domofon i kamerka... Ponieważ czeka mnie murowanie ogrodzenia może ktoś wie jakiej firmy można kupić coś takiego... Ważne żeby było z nierdzewki albo aluminium, no i bez kamerki, bo to raczej taki bajer tylko...

Mam w słupku skrzynkę na korespondencję.Z nierdzewki.Nad tym ustrojstwem kamerkęęę i przycisk.Dopasuj to do własnych potrzeb.Jak będziesz patrzeć na firmy to zapomnij o kasie.

zetka
15-07-2009, 13:36
Wprawdzie nie mam skrzynki z domofonem, ale przy okazji poszukiwań zwykłej tymczasowej skrzynki wpadły mi w oko skrzynki Verona firmy Bomap:
http://www.bomap.com.pl/sklep/VERONA
Piękne są. Tylko ta cena troche taka.. :roll:

revalidon
15-07-2009, 18:00
Wprawdzie nie mam skrzynki z domofonem, ale przy okazji poszukiwań zwykłej tymczasowej skrzynki wpadły mi w oko skrzynki Verona firmy Bomap:
http://www.bomap.com.pl/sklep/VERONA
Piękne są. Tylko ta cena troche taka.. :roll:

Wielkie Dzięki !!
O takie rzeczy mi chodziło...!!
Ceny są umiarkowane, bo w necie widziałem jakieś niemieckie, to kosztowały fortunę...

odaro
15-07-2009, 21:20
A czemu Ci zależy aby wszytko było w jednym.

Tedii
16-07-2009, 00:05
Mało miejsca.
Też kombinuję skrzynkę z domofonem.

rzufik1
16-07-2009, 06:42
jest taka firma Vega z kielc ... robią skrzynki .
nie moge znalezc strony www .... wiec telefonik

041 3664-000

kolory sa rózne..
może poszukam gdzieś w sieci jak to wygląda i wkleje.