PDA

Zobacz pełną wersję : COOLiBEERKOWE KOMENTARZE



Strony : [1] 2

coolibeer
14-07-2009, 21:44
Zapraszam :)

daggulka
14-07-2009, 21:50
http://img267.imageshack.us/img267/9462/img9509.th.jpg
czamu ta rozdzielnica tak dziwnie? :o czy to zdjęcie to do góry nogami przypadkiem nie jezd? :roll: .... na pewno nie jezd, bo sznurek nigdy nie stoi do góry ...to wbrew prawom fizyki ....ale czau ta rozdzielnica tak ....hm....dziwnie? :o

pytanie numer dwa ..... widze solary do CWU .... a do CO co bedziesz miał? :roll:

wylewki schnąć muszą szybko, bo na czymś spać trza bedzie na parapetówie :lol:

coolibeer
14-07-2009, 22:13
A więc już odpowiadam.

Rozdzielnia jest O.K

Na poddaszu jest taka sama która rozprowadza CO na poddaszu. 2 podłogówki i reszta grzejniki. Ta co widzisz ją na zdjęciu zamontowana jest w piwnicy nad piecem którego jeszcze nie ma i rozprowadza CO po parterze :)

Pytanie 2

Solary 3 sztuki są tylko do CWU do CO będzie Piec na Eko Groszek lub miał z dodatkowym rusztem + kominek z płaszczem wodnym.
Kolejne 2 solary dojdą już może w przyszłym roku do ogrzania wody w basenie który będzie w projekcie.

Pytanie 3

Już schną a do parapetówki to może już będzie parkiet do tańców hulańców :)

gawel
14-07-2009, 22:15
Dom super!!! Parkiety może później bo po parapetowce bęądo wymiany :lol:

daggulka
14-07-2009, 22:20
gaaaawel ....no nie zrobimy mu tego ....hm....chociaż .... ale nie - przeca jest grzeczny :wink: :lol:

daggulka
14-07-2009, 22:27
A więc już odpowiadam.

Rozdzielnia jest O.K

Na poddaszu jest taka sama która rozprowadza CO na poddaszu. 2 podłogówki i reszta grzejniki. Ta co widzisz ją na zdjęciu zamontowana jest w piwnicy nad piecem którego jeszcze nie ma i rozprowadza CO po parterze :)

Ciężko Ci bedzie przy niej manewrowac , bo skoro jest tak wysoko i nad piecem ....to masakra :o :roll:
niby wiele nie ma , no ale:
odpowietrznik z nazwy tylko automatyczny (przynajmniej u mnie) trza od czasu do czasu przekręcić , także termostaty do podłogówek b edziesz tam miał, więc za każdym razem kiedy bedziesz chciał se podłogówki przykręcić tudzież odkręcić bedzieszmusiał do tej rozdzielnicy naginac i po drabince się tam wspinać :roll:
ja mam na parterze na poziomie podłogi - se otworze szafeczke, se klękne , pomajstruje , zamkne nie brudząc rąk przy tym .... rewelacja :D



Pytanie 2
Solary 3 sztuki są tylko do CWU do CO będzie Piec na Eko Groszek lub miał z dodatkowym rusztem + kominek z płaszczem wodnym.
Kolejne 2 solary dojdą już może w przyszłym roku do ogrzania wody w basenie który będzie w projekcie.



tylko na wypadek wojny przygotowany nie jesteś :wink: :lol: , no bo:
solary, piec z rusztem , kominek z płaszczem .... sporo kasy szarpnęło ..... :wink: :D
baaasssennnn .... a czamu nie na parapetówe? :oops: :lol:

coolibeer
14-07-2009, 22:36
baaasssennnn .... a czamu nie na parapetówe? :oops: :lol:

Bo nie ma kto wykopać :)

daggulka
14-07-2009, 23:21
baaasssennnn .... a czamu nie na parapetówe? :oops: :lol:

Bo nie ma kto wykopać :)

na mnie nie licz :roll: .... zapytaj pozostałych którzy sie na parapetówę wybierają ... może znajdziesz jelenia :wink: :lol:

sure
14-07-2009, 23:34
Witam, jakiż syntetyczny dziennik! :D

A kiedy zacząłeś budowę, coolibeerze, przecież chyba nie w ciągu miesiąca takie postępy? :o

(i tak już jestem załamana, ze budowa mi się ślimaczy, no i zdolowałabym się jeszcze bardziej, tak szybko to chyba się nie da?)

pozdrawiam,

coolibeer
15-07-2009, 06:10
Witam, jakiż syntetyczny dziennik! :D

A kiedy zacząłeś budowę, coolibeerze, przecież chyba nie w ciągu miesiąca takie postępy? :o

(i tak już jestem załamana, ze budowa mi się ślimaczy, no i zdolowałabym się jeszcze bardziej, tak szybko to chyba się nie da?)

pozdrawiam,

Budowa zaczęta w grudniu 2008 :)


Mnie się ślimaczyła jak robił ją jeden góra dwóch robotników. Teraz robi 5 :)

sure
15-07-2009, 07:06
A to u mnie jest dokladnie odwrotnie, pięciu bylo na poczatku! :wink:

Ale i tak Twoja szybciej idzie, my zaczynaliśmy w sierpniu 2008...

gawel
15-07-2009, 07:12
gaaaawel ....no nie zrobimy mu tego ....hm....chociaż .... ale nie - przeca jest grzeczny :wink: :lol:

ofcource no :wink: , kupimy sobie muzealki,
chyba wiem jaki prezent kupię na parapetówkę :roll: :D

sure
22-07-2009, 09:45
Ciepła woda z solarów? Hmm, ciekawe, jak wrażenia (oprcz tego, że z pewnością mokra)? To jest urządzenie, którego nie mam, a może szkoda? Byłoby ekologicznie, a czy również taniej?

Afrodyta
22-07-2009, 10:00
Niecały rok i budowa się ślimaczy? Ale macie wymagania :roll: mnie to się ślimaczy, bo po prawie 3 latach mam dopiero piwnicę :-?

coolibeer, daggulka baseny to kopią koparki a nie jelenie :lol:

daggulka
22-07-2009, 10:08
ale wiesz ....lepiej powiedzieć głośno, żeby potem niedomówień nie było :wink:
bo jak dostanę na tej parapetówie do ręki wiadro z farbą i wałek to jeszcze pal licho, bo całą swoją chałupe sama omalowałam to wprawe mam ....gorzej jak mi da łopate i basen każe kopać .... to już gorzej :wink: :lol:

Afrodyta
22-07-2009, 10:37
Gorzej dla rączek, lepiej dla brzuszka i zadka :D Wiem bom se sama fundamenty kopała :roll: :wink: Ale masz rację głośno trzeba mówić, wtedy niedomówień nie ma :wink:

coolibeer
22-07-2009, 22:27
Ciepła woda z solarów? Hmm, ciekawe, jak wrażenia (oprcz tego, że z pewnością mokra)? To jest urządzenie, którego nie mam, a może szkoda? Byłoby ekologicznie, a czy również taniej?

No 3 płaty zakupiliśmy solarów i na razie była tylko próba ponieważ jeszcze ich nie używamy. Są na razie zakryte folią a woda w zbiorniku w dzień trzyma 30 stopni i jest letnia. Ciekawe co będzie jak odkryje solary :)
Ciepła woda z solarów będzie w sezonie jak będzie słoneczko. A jesienią i zimą będzie wspomaganie kotłem i turbokominkiem.

Jak zacznę używać napisze wrażenia :)


Co do kopania basenu to zaczniemy ręcznie a później a potem koparka :)

Afrodyta
23-07-2009, 07:19
Zaczniecie ręcznie.........ciekawe jak szybko Wam się znudzi i przyleci koparka?

A duże toto będzie? Tak pytam z ciekawości :wink:

coolibeer
23-07-2009, 07:48
A duże toto będzie? Tak pytam z ciekawości :wink:

Długość około 8 metrów szerokość 3 metry a głębokość waha się od 1,3 do 1,6 m. Wszystko będzie zależało też od przypływu gotówki. :)

Ale basen i tak odkładam na przyszły rok. Więc dagulka może spać spokojnie... ale jak chcesz to ściany możesz pomalować :)

sure
23-07-2009, 10:10
No, w tym basenie przymajmniej nie dostaniesz zawrotów głowy od zawracania... :D

Afrodyta
24-07-2009, 20:14
A duże toto będzie? Tak pytam z ciekawości :wink:

Długość około 8 metrów szerokość 3 metry a głębokość waha się od 1,3 do 1,6 m. Wszystko będzie zależało też od przypływu gotówki. :)

Ale basen i tak odkładam na przyszły rok. Więc dagulka może spać spokojnie... ale jak chcesz to ściany możesz pomalować :)

Zależy ile warstw planujesz :lol: :wink:

tutli_putli
05-09-2009, 22:29
Dobry wieczór :)
Czemu nie widać fotek w dzienniku? :evil: Dzwoniłam dziś do polecanego przez Ciebie pana Mariana (na jutro się umówiliśmy bo dziś był zapracowany) i chciałam podglądnąć jak postawił dom u Ciebie a tu doopa zdjęć niet :-?

coolibeer
07-09-2009, 11:06
Brak czasu :) Mój dziennik niestety pada :) Ale obiecuję że na koniec zrobię relacje i podsumowanie :)

daggulka
07-09-2009, 11:28
nie ściemniaj ....obijasz sie i tyle :P

cieszynianka
01-10-2009, 22:13
nie ściemniaj ....obijasz sie i tyle :P

Chyba się nie obija, bo dzisiaj zaczął szukać wykonawcy kominka :D

an-bud
03-10-2009, 20:49
nie ściemniaj ....obijasz sie i tyle :P

Chyba się nie obija, bo dzisiaj zaczął szukać wykonawcy kominka :D

tylko baaaaaaaardzo obija :lol:

daggulka
03-10-2009, 22:29
dokładnie ..... se grabi aż se nagrabi .... :P

a gdzie się straciły fotki w dzienniku? :o

coolibeer
04-10-2009, 21:53
Wkład już jedzie ;) Co do kominka to ktoś się odezwał i będę teraz w kontakcie ;p

Piec już grzeje średnio worek dziennie eko groszku :P


Fotki będą...

daggulka
04-10-2009, 21:58
jezus maria ... Ty żyyyyjeszzzzz!!!! :lol:

a serio .... zaniedbujesz nas tu na forum, zaniedbujesz .... :roll:
ale ja się zemszczę .... tak czy siak ... :P

coolibeer
05-10-2009, 06:45
Jak zaniedbuje jak nie :)
Codziennie jestem. Troszkę zabiegany ale jakoś daję rade. Roboty dużo i czasem nie ma czasu napisać...

cieszynianka
05-10-2009, 13:09
Jak zaniedbuje jak nie :)
Codziennie jestem. Troszkę zabiegany ale jakoś daję rade. Roboty dużo i czasem nie ma czasu napisać...

Ale na kukig czas znajdziesz, mam nadzieję :D

coolibeer
05-10-2009, 13:11
Jak zaniedbuje jak nie :)
Codziennie jestem. Troszkę zabiegany ale jakoś daję rade. Roboty dużo i czasem nie ma czasu napisać...

Ale na kukig czas znajdziesz, mam nadzieję :D

Czekam tylko na datę żebym mógł go gdzieś tam wcisnąć :)

cieszynianka
05-10-2009, 13:24
Jak zaniedbuje jak nie :)
Codziennie jestem. Troszkę zabiegany ale jakoś daję rade. Roboty dużo i czasem nie ma czasu napisać...

Ale na kukig czas znajdziesz, mam nadzieję :D

Czekam tylko na datę żebym mógł go gdzieś tam wcisnąć :)

To zarządź jakieś wypowiedzi przyszłych uczestników, bo wszyscy zamilkli w tym temacie jak po amputacji jęzora :-? :lol:

coolibeer
07-10-2009, 06:32
Czy ktoś może mi podać kawę bo nei wiem jeszcze jak się nazywam po wczorajszych szarżach na budowie :)

coolibeer
07-10-2009, 08:41
Żeby nie było że nic nie robię :P Kupiłem SadPal do pieca :P

zuz@nka
16-10-2009, 08:34
no ile może trwać AKTUALIZACJA :roll: :roll:

nie masz serca czy co :wink: :wink: :wink: ile mozna czekać :wink:

daggulka
16-10-2009, 10:01
nie ma serca ....nie ma .... :lol:

ja to jestem ciekawa, kiedy my - Zuzka na żywo to pooglądamy :wink: :D

zuz@nka
16-10-2009, 13:41
nie ma serca ....nie ma .... :lol:

ja to jestem ciekawa, kiedy my - Zuzka na żywo to pooglądamy :wink: :D

jak mu nalotu nie zrobimy to chyba jak remont będzie robił :lol: :lol:

cieszynianka
16-10-2009, 21:35
Dziewczyny, nie poganiajcie go, bo chwilowo zajęty :roll:

Ale potem, to mu zrobimy taką jazdę, że .............. :D :wink:

coolibeer
18-10-2009, 18:14
Drogie Panie już wróciłem i lecę z kolejnymi fotkami jutro się ukaże 4 etap aktualizacji :P

gawel
23-10-2009, 11:17
A może tak jakies malutkie zdjątko ze stanu aktualnego budowy :wink: , bo zanim dojdziemy od stanu surowego do obecnego w dzienniku to sie zestarzeje (do reszty) albo i nie dozyję :cry:

daggulka
27-10-2009, 10:19
Jak się wezmę za fotki to uzupełnię cały dziennik od razu. Z braku czasu niestety nie mam motywacji żeby to zacząć :)

nie przyjmuje do wiadomości ..... :-?
zabieraj sie za te fotki i nie marudź - małolat ... :P :lol:

coolibeer
27-10-2009, 10:49
Daga siądę i patrząc na fotki będę opisywał z fotek to co było robione bo naprawdę ciężko jest mi się za to zabrać

coolibeer
28-10-2009, 07:30
Kolejna obiecana porcja fotek wrzucona :)

daggulka
28-10-2009, 13:25
wklajaj , wklejaj - sie nie obijaj ...
jaki masz metraż tej chałupki?

w.m.
30-10-2009, 20:17
Jestem z Częstochowy. Budowa w gm. Wręczyca Wielka.
Mam pytanie gdzie kupowałeś styropian i czy był on z frezem ( jaka cena ? )
Jak wstępnie wybrałem Austrotherm z frezem. Współczynnik przenikania 0,038
cena 120 zł brutto. Też chcę 14 cm ( 12 cm trochę mało ) Obawiam się tylko czy 14 + klej + siatka + bonie = mocno wciśnięte okna w elewację.
Napisz czy wizualnie ta grubość dobrze się z okanami komponuje.

Jaka cena za położenie samego styropianu + siatka + klej. A ile do tego tynk.
Nie wiem czy pogoda pozwoli mi ocieplić. Planuję styro + klej a wiosną tynk.
Moi fachowcy chcąza całosć 35 zł w tym 20 zł za styro + klej + siatka.

coolibeer
01-11-2009, 17:58
Hej. Już mówię co i jak

Styropian Genderka 14 cm z frezem. Kupiony w firmie VOX w Częstochowie. Co do ceny to dam ci znać jak otrzymam fakturkę bo ceny mam negocjowane z racji że większość materiałów zamawiam u nich.

Co do tego czy okna są będą wciśnięte to powiem ci około Środy/Czwartku jak położą siatkę i klej. Jak na razie po położeniu styropianu okna nie są wciśnięte ale powiem dokładnie jak już będzie siatka. Jak chcesz mogę jutro wykonać zdjęcia to porównasz sobie.

Co do grubości styropianu do okien to u mnie są okna niestandardowych wielkości więc na razie nie widzę różnicy. Jak wykonam fotki sam zobaczysz jak to wygląda.
14 cm projektantka wyliczyła że na moją grubość muru to 14 jest normą grubości styropianu.

Moi fachowcy którzy od początku robią u mnie na budowie powiedzieli 32 zł za robociznę ( ocieplenie+siatka+klej+ tynk na wiosnę)

Ja zacząłem ocieplać w poniedziałek tydzień temu i mam nadzieję że szybko skończą przed mrozami i opadami.

daggulka
02-11-2009, 12:29
jezusmaria .... ile można wyżłopać piwska .... :o
a serio .... fajny pomysł z tym podziałem i spędzaniem imprez tematycznych .... jak dla mnie rewelka :D

coolibeer
02-11-2009, 12:32
No piwa było pod dostatkiem. Andrzej pije tylko piwo no a czasem pobija własne rekordy :)

Ja odpowiadam co roku za Dzień Dziecka i zawsze impreza udana ;) odszukam fotki ostatniej imprezy i podrzucę

Arnika
02-11-2009, 16:29
Przyszłam się przywitać :P

Impre dzieciaki miały fajną... i te duże i te małe :wink:

A gdzie zdjęcia? Przeczytałam dziennik i nie wiem na jakim etapie już jesteście, tylko piec zjada worek groszku...

Proszę o zdjątka :wink:

Pozdrawiam Arnika

coolibeer
02-11-2009, 21:11
Arnika dla ciebie poszło specjalnie zdjęcie na dziennik :P


ide szykować kolejne fotki z tego co wcześniej było

coolibeer
02-11-2009, 21:46
Dobra dodatkowo uzupełniłem już tak pi razy drzwi zaległe zdjęcia :)

gawel
02-11-2009, 22:17
No gratulacje widać już światełko w tunelu i prawdopodobnie to nie metro :lol: :lol: :lol: . Dom wielki zostało jeszcze tylko "dopasienie" i bedzie gites :wink:

co do komika to nie takie proste kominek determinuje i dominuje na d całym wnętrzem dlatego właściwie to trzeba zdecydować się na wystrój całego pokoju łącznie z meblami ale coś mogę poszukać, poprosze ojakieś wskazówki co to ma być za salon :wink:

coolibeer
02-11-2009, 22:26
Wystrój pokoju będzie w stylu Ontario tak jak tu kolor ciemny. Bo meble zabieram z bloków. Tak jak na obrazku stół meble bez lustra http://brw.com.pl/pl/kolekcja/8-pokoj_dzienny/63-ontario

gawel
03-11-2009, 06:50
Pasowałby kominek klasyczny w zależności od kasy , najfajniejszy byłby chyba kaflowy, mogłby być równiez klinkierowy. proste monolity z g/k raczej odpadają . no dobra postaram sie cos znaleźc

Arnika
03-11-2009, 07:02
Arnika dla ciebie poszło specjalnie zdjęcie na dziennik :P


ide szykować kolejne fotki z tego co wcześniej było

Witam :P

Zaraz idę pooglądać.

A ja myślałam, że młodym chłopakom nie sprawia kłopotu wstawianie zdjęć :wink:

Dom też chyba masz duży... , Tak wynikało z opisu.

Arnika
03-11-2009, 07:12
....Zajrzałam w dziennik.
Dziękuję za zdjęcia, i proszę o jeszcze :lol: (kiedy ja tak będę miała)

Arnika
03-11-2009, 07:16
Pasowałby kominek klasyczny w zależności od kasy , najfajniejszy byłby chyba kaflowy, mogłby być równiez klinkierowy. proste monolity z g/k raczej odpadają . no dobra postaram sie cos znaleźc

Jestem za... Ja bym postawia na marmur bereccia, jest dostępny i do wszystkiego pasuje, a do tego ma ciepły kolor.

coolibeer
03-11-2009, 07:16
Mój dom jest duży? Jak patrze na twój to chyba 2 razy większy od mojego :) Mój mam 14 metrów na 14 :)

Młodym chłopakom nie sprawia wrzucanie zdjęć tylko sprawia brak czasu na to :)

Arnika a ty będziesz na tym samym etapie już niedługo :) więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :P dasz radę trzymam kciuki

Arnika
03-11-2009, 07:24
,,Młodym chłopakom nie sprawia wrzucanie zdjęć tylko sprawia brak czasu na to,,
A mnie sprawiał kłopot, i to nie mały :oops: Ale ciągle się uczę...

Arnika a ty będziesz na tym samym etapie już niedługo więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem dasz radę trzymam kciuki

Tylko zimom na hulajnodze będę jeździć :cry: . Z drugie strony ja dopiero zaczynam :roll:

coolibeer
03-11-2009, 07:26
Jestem za... Ja bym postawia na marmur bereccia, jest dostępny i do wszystkiego pasuje, a do tego ma ciepły kolor.

macie jakieś przykłady jak to wygląda itp? Przedstawię to wyższości tego domu ;)

gawel
03-11-2009, 07:26
Pasowałby kominek klasyczny w zależności od kasy , najfajniejszy byłby chyba kaflowy, mogłby być równiez klinkierowy. proste monolity z g/k raczej odpadają . no dobra postaram sie cos znaleźc

Jestem za... Ja bym postawia na marmur bereccia, jest dostępny i do wszystkiego pasuje, a do tego ma ciepły kolor.

Tez bym pomyslal o marmurze ale wiesz jakoś ciężko jest zrobic kominek marmurowy żeby nie wyszedł kiczowaty albo jak rodzinny grobowiec :-? . Poza tym nie jest to tani wariant.

coolibeer
03-11-2009, 07:30
Arnika jak masz problem z serwerem na zdjęcia to udostępnię ci mój serwer. Będziesz sobie prosto tworzyła linki do zdjęć.


Gaweł zdobyłeś stronkę u mnie w komentarzach i każdy kto zdobędzie u mnie otrzymuje w nagrodę piwko :) Więc przy najbliższej takowe otrzymasz

gawel
03-11-2009, 07:58
Arnika jak masz problem z serwerem na zdjęcia to udostępnię ci mój serwer. Będziesz sobie prosto tworzyła linki do zdjęć.


Gaweł zdobyłeś stronkę u mnie w komentarzach i każdy kto zdobędzie u mnie otrzymuje w nagrodę piwko :) Więc przy najbliższej takowe otrzymasz

Thank's from the mountain! :lol:

Arnika
03-11-2009, 08:01
W każdym supermarkecie jest pokazany marmur Bereccia, jest taki beżowy.
A czy drogi? nie wiem... bo koszt od 2000-3000zł , Do tego np. w salonie takie same parapety, lub tańsze z konglomeratu boticino.
Kamieniarz ma podobne ceny.
W Katowicach jest salon kominków i mają niektóre bardzo fajne obudowy, ale ceny niektórych też ścinają z nóg. Fajnie może prezentować Bereccia z Forestem, ale tym zielonym, bo ten czerwony jest za ,,krwisty" i za bardzo krzykliwy. Trawertynu nie polecam..., piaskowca wcale, bo i nie umyjesz.
Kafle takie piecowe po babci jak najbardziej... ja w takich jestem zakochana, tylko z kąt je wziąć, jak cała rodzinka z miasta i z bloków już teraz :cry:
Zajrzyj tu: http://www.stylkom.pl/kom_rustykalne.php5
http://www.jabo-marmi.com.pl/kominki.php (przejrzyj wszystkie opcje kominków)
http://www.kominki-bamar.pl/oferta.html

Jest tego w necie mnóstwo.
Przejedź się właśnie teraz do kamieniarza (kilku), mają po wszystkich świętych zastój w pracy i pooglądaj, potarguj się, a znajdziesz coś fajnego.

Powodzenia w wybieraniu. i zapodaj temat Jej Najwyższości :P

gawel
03-11-2009, 08:12
Ale ja nie myslalem o starych kaflach to nie do tego salonu :-? . Kominek moze cos w tym sensie http://www.karat.pl/?viewKominki=1 kafle trzeba sciągnąć w pdf tu: http://www.karat.pl/index.php?symbol=katalog. Ciekawe sa kominki z tej strony http://www.keddy.se ( do tej firmy wkłady dostarcza nasza krajowa TARNAVA) :wink: i jeszcze troche tutaj własnie ze stronki tarnavy http://www.kominkitarnava.pl/index2.php?id=obudowy. To na razie tyle

Arnika
03-11-2009, 08:21
Stare kafle tak ... takie rzeźbione, ciemnozielone.....ale wykorzystane do zrobienia nowego wzoru tak jak zapodałeś ten link http://www.karat.pl/?viewKominki=1 . Mnie osobiście bardzo się podobają, ale z tego co widziałam mają jedną wadę... są drogie :(
Chyba, że się mylę????

coolibeer
03-11-2009, 08:32
Mojej mamie też bardzo podobają się kominki kaflowe i gdyby nie cena to by był kaflowy. Ale może się uda coś zaprojektować żeby jakiś motyw kafli się pojawił. Wkład kupowałem w firmie Mikołajczyk http://www.mikolajczyk.net.pl/salony/salon_cz.html ale niestety za obudowę wkładu krzyknęli trochę dużo. Więc teraz trzeba coś projektować i zrobić samemu.

Arnika
03-11-2009, 08:41
Dasz rade.... możne macie kogoś, kto zburzył piec kaflowy i odzyskał kilka kafli?
I do tego jakiś blat z marmuru.... I będzie OK.

coolibeer
03-11-2009, 08:45
Dasz rade....

Nie ma innej opcji. W sumie jak tylko hydraulik podłączy wkład i zamontuje sterownik będę w nim już palił a obudowę można robić w każdej chwili jak bedzie na to ochota i projekt. Teraz trzeba szybko zejść z poddasza i brać się za dół.

Arnika
03-11-2009, 08:57
Czy można w grudniu robić tynki i wylewki?
Czy na okres zimy zakończyć pracę?

coolibeer
03-11-2009, 09:02
Czy można w grudniu robić tynki i wylewki?
Czy na okres zimy zakończyć pracę?

Arnika jeśli nie masz - w środku można spokojnie robić. Najwyżej piasek schować gdzieś do środka żeby się nie zmroził bo już będzie do kitu. Bez problemu można robić.

Odbierz wiadomość na PW bo pisałem do ciebie :)

Arnika
03-11-2009, 09:20
Już odpisałam.
A tynki robią jakieś z ,,torebek" cementowo wapienne.

coolibeer
03-11-2009, 09:35
Już odpisałam.
A tynki robią jakieś z ,,torebek" cementowo wapienne.

U mnie robili piasek z cementem + wapno

Wysłałem ci linki do zdjęć instalacji :)

Arnika
11-11-2009, 13:36
Ładne są te tynki z piasku i cementu? takie gładziutkie?
Ile płaciłeś?

dandi3
07-12-2009, 15:52
Kola, w twoim dzienniku nie ma wizualizacji projektu ani jego rzutów. łaj łaj łaj

coolibeer
07-12-2009, 16:42
Kola, w twoim dzienniku nie ma wizualizacji projektu ani jego rzutów. łaj łaj łaj

No bo nie ma kto tego zeskanować :) Projekt i wszystkie inne pierdołki były zmieniane po 20 razy więc dużo by tego było ale obiecuje że Gwiazdka przyniesie to jak najszybciej ;)

dandi3
07-12-2009, 16:50
achbotoindywidualny


no topsz - to ja zaczekam.

najbardziej mnie wizualki i rzuty interesują ale te z projektów indywidualnych zawsze są nieczytelne cholera

coolibeer
07-12-2009, 17:01
Rzuty mam ale wizualizacji niet :) Jutro w pracy zeskanuję a dziś zaktualizuję troszkę dziennik :)

dandi3
07-12-2009, 17:10
a dziś zaktualizuję troszkę dziennik :)

no właśnie! nieużywany dziennik śniedzieje. Wszystko nieużywane śniedzieje... heeeeee hehehehe

coolibeer
07-12-2009, 18:23
Dobra cicho już :) podrzucę wizualizację jednej z 3 łazienek :P Ta gościnna dla wszystkich :)

daggulka
07-12-2009, 18:36
zarąbista będzie ta łazienka ..... rewelka .... jak będzie gotowa to krzycz - przyjadę obejrzeć :D

coolibeer
07-12-2009, 19:05
zarąbista będzie ta łazienka ..... rewelka .... jak będzie gotowa to krzycz - przyjadę obejrzeć :D

Ołrajt. Dziś grypsko mnie chapnęło więc długo tu nie posiedzę jak tylko lepiej się poczuję wrzucę dalsze foty bo już mam pozmniejszane i czekaja na ftepik

Arnika
07-12-2009, 20:10
Witam i zdrówka życzę :P

coolibeer
07-12-2009, 21:37
Witam i zdrówka życzę :P

Dzięki jak na razie to ledwo stoję na nogach a jutro do pracy :( Pozdrawiam apsik

gawel
07-12-2009, 21:42
Gratuluję postępów na budowie :D i współczuję grypy :( . Potrzebny Ci jest okład z młodych piersi najlepiej damskich :lol: :lol: :lol: :lol:

dandi3
07-12-2009, 22:36
Gawłowi zboczeńcowi cycków się zachciało!!! Nie słuchaj go - on tylko podpuszcza. najedz się czochu i cebuli a potem na imprezę - tak w celu wypocenia się :) Przykro mi, niczego nie poderwiesz (niczego co nie byłoby nie z pełna rozumu chyba, że na skutek jakiegoś urazu straciłoby powonienie) ale zdrowie Ci ta impreza przywróci na bank.


A tera budowa: Bardzo podobają mi się przeszklenia w domu i orzechowy kolor okien. Bardzo podoba mi się kosztowna (bo dużo mozaiki) łazienka (no dobra - większość w tej łazience mi się podoba).

O tym co mi się nie podoba nie będę pisał bo jestem kulturalny i nie będę się wyrażał :)

coolibeer
08-12-2009, 13:07
Dzięki Dandi. Okna zostały zrobione większe aby było jaśniej w domu. Okna rozsuwane na tarasie po to aby można było zimą wszystkie kwiaty przezimować:) Dodatkowo później można to przerobić na pokoik bo zamontowane jest ogrzewanie podłogowe ;)

Dziś troszkę fotek wieczorem z wykończenia poddasza

dandi3
08-12-2009, 18:15
Dziś troszkę fotek wieczorem z wykończenia poddasza

od której jest wieczór bo ja wciąż nic nie widzę

coolibeer
08-12-2009, 19:50
Dziś troszkę fotek wieczorem z wykończenia poddasza

od której jest wieczór bo ja wciąż nic nie widzę

Wieczór już jest :)

coolibeer
08-12-2009, 20:30
Gratuluję postępów na budowie :D i współczuję grypy :( . Potrzebny Ci jest okład z młodych piersi najlepiej damskich :lol: :lol: :lol: :lol:

Dziękuję bardzo Gawle :) Może uda się z tej choroby szybko wyjść bo walczę :) No okład się by przydał muszę chyba za czymś się obejrzeć ;)

gawel
08-12-2009, 21:21
Gratuluję postępów na budowie :D i współczuję grypy :( . Potrzebny Ci jest okład z młodych piersi najlepiej damskich :lol: :lol: :lol: :lol:

Dziękuję bardzo Gawle :) Może uda się z tej choroby szybko wyjść bo walczę :) No okład się by przydał muszę chyba za czymś się obejrzeć ;)

Nie chce broń Boże niczego ci ujmować, ale jak będziesz miał już new apartament to chętne do jego testowania i tej wypasionej filetowej łazienki się znajdą :wink: :lol: , dlatego wciśnij pedał święta tuż tuż (mikołaj dyszy w plecy :lol: :lol: :lol: :lol: )

daggulka
08-12-2009, 21:24
boszszsszzz.... sie rozbestwili jak bicz dziadowski .... o babach se plotą zamiast chwalić postępy .... :roll: :lol:

gawel
08-12-2009, 21:48
Gratuluję postępów na budowie :D i współczuję grypy :( . Potrzebny Ci jest okład z młodych piersi najlepiej damskich :lol: :lol: :lol: :lol:

Dziękuję bardzo Gawle :) Może uda się z tej choroby szybko wyjść bo walczę :) No okład się by przydał muszę chyba za czymś się obejrzeć ;)

Nie chce broń Boże niczego ci ujmować, ale jak będziesz miał już new apartament to chętne do jego testowania i tej wypasionej filetowej łazienki się znajdą :wink: :lol: , dlatego wciśnij pedał święta tuż tuż (mikołaj dyszy w plecy :lol: :lol: :lol: :lol: )

gawel
08-12-2009, 21:49
Gratuluję postępów na budowie :D i współczuję grypy :( . Potrzebny Ci jest okład z młodych piersi najlepiej damskich :lol: :lol: :lol: :lol:

Dziękuję bardzo Gawle :) Może uda się z tej choroby szybko wyjść bo walczę :) No okład się by przydał muszę chyba za czymś się obejrzeć ;)

Nie chce broń Boże niczego ci ujmować, ale jak będziesz miał już new apartament to chętne do jego testowania i tej wypasionej filetowej łazienki się znajdą :wink: :lol: , dlatego wciśnij pedał święta tuż tuż (mikołaj dyszy w plecy :lol: :lol: :lol: :lol: )

gawel
08-12-2009, 21:50
Gratuluję postępów na budowie :D i współczuję grypy :( . Potrzebny Ci jest okład z młodych piersi najlepiej damskich :lol: :lol: :lol: :lol:

Dziękuję bardzo Gawle :) Może uda się z tej choroby szybko wyjść bo walczę :) No okład się by przydał muszę chyba za czymś się obejrzeć ;)

Nie chce broń Boże niczego ci ujmować, ale jak będziesz miał już new apartament to chętne do jego testowania i tej wypasionej filetowej łazienki się znajdą :wink: :lol: , dlatego wciśnij pedał święta tuż tuż (mikołaj dyszy w plecy :lol: :lol: :lol: :lol: )

dandi3
08-12-2009, 21:50
muszę chyba za czymś się obejrzeć ;)


To znaczy, że Ty ten dom budujesz sam? w pojedynkę? Nie ma żadnej Pani Koliberowej?

daggulka
08-12-2009, 21:53
muszę chyba za czymś się obejrzeć ;)


To znaczy, że Ty ten dom budujesz sam? w pojedynkę? Nie ma żadnej Pani Koliberowej?

no nie ma , nie ma ..... wybredna jest gadzina i tyle :roll: :wink: :lol:

dandi3
08-12-2009, 21:57
i bardzo dobrze. Kup plazmę, mega kanapę i zrób lodówkę, która będzie pomieszczeniem tak jak w reklamie Hainekena a w furtce zamontuj laser, który będzie strzelał w baby. W końcu jakiś normalny... Ja miałbym piękny rustykalny dom w środku w drewnie a po katach walałyby się maselnice, kołowrotki i krosna gdybym nie miał żony. W salonie wyryłbym obitą szyjką od butelki:

ETOT DOM POSWIASZCZENYJ W TYSIACZU WOSIEMSOT SOROKOWOM GODU

ale mam zonę więc mam nudną chłupę bez polotu. Twoje zdrowie Kola, Twoje zdrowie

daggulka
08-12-2009, 21:59
egoista ...... :P

dandi3
08-12-2009, 22:05
WARIATKA!!!

daggulka
08-12-2009, 22:06
może i wariatka , ale przynajmniej paznokcie mam śliczne :P :wink: :lol:

dandi3
08-12-2009, 22:09
a nie mówiłem? wariatka :)


gdzie gospodarz do kur..y nędzy? :evil:

daggulka
08-12-2009, 22:11
pewnikiem poszedł na łowy - a Ty się tak zachwycałeś , że niby taki normalny :P
nikt tu nie jest na tym forum cholera normalny ..... :roll:

dandi3
08-12-2009, 22:17
ciekawe co łowi. jak ryby to OK


kiedyś w takiej jednej książce przeczytałem, jak mąż mówił że woli chodzić na ryby niż na baby bo ryby to chociaż do domu można przynieść na co żona mu odparła że baby też... jak wypatroszone...


to była strasznie głupia książka i przeczytałem ją po to by miec pogląd. Ze wstydu przed upublicznieniem literatury jaka czytuję by mieć pogląd, nie wymienię ani tytułu ani autora dzieła

gawel
08-12-2009, 22:28
muszę chyba za czymś się obejrzeć ;)


To znaczy, że Ty ten dom budujesz sam? w pojedynkę? Nie ma żadnej Pani Koliberowej?

Nie nie ma już jest Państwo Colibrostwo :lol:

dandi3
08-12-2009, 22:35
już jest Państwo Colibrostwo :lol:


hmmmm.... ogłosiłeś mi własnie swoje z Coolibeerem zaręczyny czy co? 8)

gawel
08-12-2009, 22:38
już jest Państwo Colibrostwo :lol:


hmmmm.... ogłosiłeś mi własnie swoje z Coolibeerem zaręczyny czy co? 8)

Nie buduje dom z rodzicami, głodnemu to zawsze chleb na myśli :o :lol:

coolibeer
09-12-2009, 06:56
jestem jestem wczoraj szybko odpłynąłem po lekarstwach które zażywam :)

Co do tematu ryb to przypomniał mi się taki kawał:

Idzie ślepy chodnikiem i przechodząc koło sklepu z rybami mówi
Cześć Dziewczyny... ;)

No kolejny dzień czas zacząć :) Ale żeście się rozgadali :P wariaci ;)

dandi3
09-12-2009, 07:12
Idzie ślepy chodnikiem i przechodząc koło sklepu z rybami mówi
Cześć Dziewczyny... ;)


yyyyyyyyyyyyy, pomidor

daggulka
09-12-2009, 09:28
tia ... a mnie od wariatek wyzywają ... :roll: :P

coolibeer
09-12-2009, 12:09
tia ... a mnie od wariatek wyzywają ... :roll: :P

e tam chyba ci się tylko zdawało :) Nie widzisz że o pomidorach i śledziach tu się rozmawia?

kordzina
09-12-2009, 13:07
melduję sie u ciebie :wink: i piszę ,że podoba mi się....podoba....najbardziej jak do tej pory ten zimowy taras( bo mam rozumieć że to po to zabudowałeś i oszkliłeś wnękę.)...i domek z zewnatrz...tzn.bryła...boższe składnia dziś fatalna....ale nie dlatego że w pracy popijam...nie zupełnie.... :wink:

coolibeer
09-12-2009, 13:16
bo mam rozumieć że to po to zabudowałeś i oszkliłeś wnękę.)...i domek z zewnatrz...tzn.bryła...boższe składnia dziś fatalna....ale nie dlatego że w pracy popijam...nie zupełnie.... :wink:

Mather i Father wymyślili sobie to do przechowywania kwiatów zimą no i może jakaś oranżeria ;)

Kordzina meldunek przyjęty no i nie pij tyle... bo mam trudności ze zrozumieniem o co kaman ;p

coolibeer
09-12-2009, 13:17
ELITA FORUM (min. 1000) do dopiero brzmi dumnie nie? ;)

kordzina
09-12-2009, 13:20
jakbyś w takim sklepie pracował to już widzę to pohamowanie....
http://www.nalewki-i-inne.pl/_d/s5.jpg

coolibeer
09-12-2009, 13:26
jakbyś w takim sklepie pracował to już widzę to pohamowanie....
http://www.nalewki-i-inne.pl/_d/s5.jpg

yyyy podaj adres już tam jadę ;) nie macie czasem przyjęć do pracy?

kordzina
09-12-2009, 13:30
tak myśłałam....mamy komplet... :wink:
ale na kulig może cosik wezmę ze sobą....

zuz@nka
10-12-2009, 19:48
Bryyyyyyyyyyyyyyyyyyy połóweczko :wink: :D :D

coolibeer
10-12-2009, 20:01
Bryyyyyyyyyyyyyyyyyyy połóweczko :wink: :D :D

Miło cię widzieć ulubieńcu ;)

zuz@nka
10-12-2009, 20:03
Bryyyyyyyyyyyyyyyyyyy połóweczko :wink: :D :D

Miło cię widzieć ulubieńcu ;)

ale ty jesteś słodziak :wink: jak zawsze :wink: :wink:

coolibeer
10-12-2009, 20:18
Bryyyyyyyyyyyyyyyyyyy połóweczko :wink: :D :D

Miło cię widzieć ulubieńcu ;)

ale ty jesteś słodziak :wink: jak zawsze :wink: :wink:


No czasami tak ;)

Opowiadaj co tam u ciebie koleżanko się ruszyło :)

zuz@nka
10-12-2009, 20:28
Bryyyyyyyyyyyyyyyyyyy połóweczko :wink: :D :D

Miło cię widzieć ulubieńcu ;)

ale ty jesteś słodziak :wink: jak zawsze :wink: :wink:


No czasami tak ;)

Opowiadaj co tam u ciebie koleżanko się ruszyło :)

i kto tu dzienników nie czyta 8) 8)

no dobrze tobie wyjaśniam :wink:

mam PNB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prawie wszystkie meble, krany, prawie zlew i dzis kupiłam Porotherm, w przyszłym tyg kupuję ceramikę na dach :D :D i na wiosnę startuję :D :D

zuz@nka
20-12-2009, 17:55
Spokojnych, Radosnych i Rodzinnych Świąt życzy zuz@nka z rodziną
http://www.omsakthi.org/cards2/gfx/christmas_card_2.jpg

coolibeer
21-12-2009, 07:27
Dla wszystkich którzy tu zaglądają :)

http://coolibeer.pl/murator/kartka.jpg

coolibeer
21-12-2009, 09:22
Duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka 8) :oops: :D

http://img.wallpapermenu.com/sexy-christmas-girls-wallpapers_7773_1024x768.jpg

DZIĘKUJĘ :) :*

maren100
21-12-2009, 14:56
http://images38.fotosik.pl/236/ce91b7063bd8eaa7med.jpg

kala67
21-12-2009, 17:52
http://lh6.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/Sy-x1XGJVtI/AAAAAAAAFVg/pte9RVyNMUw/2.jpg

Nefer
21-12-2009, 23:37
Miłości, zdrowia, szczęścia, pieniędzy, spełnienia marzeń i odpoczynku w ten niezwykły, magiczny czas :):)
http://lh4.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/Sy_x1RS7QlI/AAAAAAAAHxk/SDdnI1LEqfc/christmas-tree-inside-the-house.jpg

Gosia-Anbudowa
22-12-2009, 00:36
http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/261.gif

Wesołych Świąt
życzą an-budy :D

lidszu
22-12-2009, 08:41
Gdy pierwsza gwiazdkę ujrzysz na niebie,
Wspomnij tych, co kochają Ciebie,
Gdy pierwsza zagaśnie, a druga zabłyśnie,
niech Cię aniołek ode mnie uściśnie !!!
I złoży serdeczne życzenia z okazji
Świąt Bożego Narodzenia!!!

życzy lidszu z rodzinką

http://domka86.blox.pl/resource/833_swieta2.jpg

kawika
22-12-2009, 08:44
Coolibeerku - zdowych spokojnych Świąt

http://www.kartki.lagata.pl/kartki/14/372.gif

Gwoździk
22-12-2009, 09:00
... jakoś wydawało mi się, że Ty nie masz komentarzy ... dlatego wysłałem na priva .... ale powtarzam
:lol:

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/carp_headon-1-1.gif

tutli_putli
22-12-2009, 09:19
Weeeeeeesoooołych Świąąąąąt!!!
http://dingo.care2.com/cards/cats/6753_a.jpg

dandi3
22-12-2009, 15:08
http://img193.imageshack.us/img193/9162/800pxmerrychristmas1r.jpg

tola
22-12-2009, 15:32
Radosnych, szczęśliwych, rodzinnych,
pełnych miłości, uśmiechu, odpoczynku, Świąt
- życzy tola

http://www.powiat-piaseczynski.info/zdjecia_aktualnosci/kartka-boze-narodzenie-2008.jpg

daggulka
22-12-2009, 16:46
Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia,
te całkiem błahe i te ważne,
te dostojne i te ciut niepoważne,
niech się spełnią.

daggulka

http://toska82.blox.pl/resource/Widokowki_swiateczne__nastroj_swiateczny__zdjecia_ 1557.jpg

Arnika
22-12-2009, 16:59
Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,
Zielonej choinki i wędzonej szynki,
Prezentów kupę, i rózgi na pupę,
Życzy Arnika z chłopakami:)


http://www.pifpaf.pl/news/761/Fotolia_10662126_XS.jpg

Nelli Sza
22-12-2009, 21:55
http://lh4.ggpht.com/_s9QJncbwfnM/SzE0bDTSLCI/AAAAAAAAOxw/2wHWbPU9gA4/boze_narodzenie21.jpg
:)

gawel
22-12-2009, 22:12
Zdrowych i spokojnych Świąt ! Długiego przystanku z gonitwie dnia codziennego i prawdziwie rodzinnej atmosfery przepełnionej ciepłem domowego zacisza ....może jednak w końcu :lol:

PS.
Szybkiej wprowadzi do nowego domu i dużo spokoju, odpoczynku i wszelkiej pomyślności a kiedy już ci się trochę znudzi (spokój i odpoczynek) to może jakiejś bratniej duszy co by nie było tak spokojnie :lol:

http://www.kartkowisko.pl/kartki/4/1/d/15.jpg

malgos2
23-12-2009, 01:46
Wesolych! :)

http://i621.photobucket.com/albums/tt294/malgos2/christmas-tree-clr2.jpg

coolibeer
23-12-2009, 06:09
Dzięki wszystkim za życzenia :)

tabaluga1
23-12-2009, 06:37
http://kartki-internetowe.pl/kartki/44/5/d/542.jpg

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzy Ula z rodziną.

coolibeer
23-12-2009, 14:00
A TU JESZCE DLA WSZYSTKICH TAKIE MULTIMEDIALNE :)

życzenia kompletnie urwane z choinki,
Kliknij w poniższy link by odsłuchać śpiewanej kartki świątecznej:
http://www.urwanizchoinki.pl/M3rE0c

stukpuk
24-12-2009, 13:09
Wesołych i pogodnych świąt !!!!!!!!!!!
No i pod choinką pełno..............http://bayimg.com/image/daohiaaba.jpg

Depi
24-12-2009, 15:31
http://i145.photobucket.com/albums/r232/depilator/swieta1.jpg

DarioAS
24-12-2009, 22:39
http://i48.tinypic.com/v3ej4g.jpg

kala67
30-12-2009, 20:49
W Nowym Roku, tuż po balu,
Oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu,
Proś niebiosa by Ci dały
Dużo seksu i gorzały.
Do Siego Roku
życzy ..........kala

gawel
30-12-2009, 22:07
Święta święta i po świętach :( , ale widzę Michał nie próżnujesz roboty postępują sukcesywnie i w najlepszym gatunku (jakość widać nawet na moim laptopie :oops: ). Masz racje że powoli wykańczasz wykończeniówka musi potrwać i odczekać jak wszystko na tym świecie. Pośpiech jest wskazany przy .... innych czynnościach :lol: Choć z 2 strony ciekaw jestem efektu końcowego :wink:

Arnika
30-12-2009, 22:26
Witam
Jestem pod wrażeniem postępów w domku.
Gratuluję i proszę o więcej fotorelacji :D

DarioAS
31-12-2009, 13:21
http://zatoka-zen.com/wp-content/uploads/happy-new-year.jpg

daggulka
04-01-2010, 10:51
Weźże mnie oświeć ... gdzie Ty tam masz ocieplenie wełną na tym dachu ? :o no bo pod deskami wykańczającymi sufit nie widze albo mi na oczy padło.... :roll:

coolibeer
04-01-2010, 11:48
Weźże mnie oświeć ... gdzie Ty tam masz ocieplenie wełną na tym dachu ? :o no bo pod deskami wykańczającymi sufit nie widze albo mi na oczy padło.... :roll:

Ocieplenie jest do wysokości sufitów powyżej nie ma a na suficie od góry będzie tylko położona wata. A te skosiki co przykręcałem to kawałek docinam folia i jest ok :)

gawel
04-01-2010, 14:24
Weźże mnie oświeć ... gdzie Ty tam masz ocieplenie wełną na tym dachu ? :o no bo pod deskami wykańczającymi sufit nie widze albo mi na oczy padło.... :roll:

Bo to jest ocieplenie wirtualne :lol:

coolibeer
04-01-2010, 21:23
Weźże mnie oświeć ... gdzie Ty tam masz ocieplenie wełną na tym dachu ? :o no bo pod deskami wykańczającymi sufit nie widze albo mi na oczy padło.... :roll:

Bo to jest ocieplenie wirtualne :lol:

dokładnie dziś już inaczej to wygląda. Wszystkie kawałki są ocieplone i folia już rozłożona na górnej części sufitu. Pod tym było impregnowane lakierem przeciwko jakimś szkodnikom drewnianym ;)

gawel
04-01-2010, 21:28
Weźże mnie oświeć ... gdzie Ty tam masz ocieplenie wełną na tym dachu ? :o no bo pod deskami wykańczającymi sufit nie widze albo mi na oczy padło.... :roll:

Bo to jest ocieplenie wirtualne :lol:

dokładnie dziś już inaczej to wygląda. Wszystkie kawałki są ocieplone i folia już rozłożona na górnej części sufitu. Pod tym było impregnowane lakierem przeciwko jakimś szkodnikom drewnianym ;)

No dobra dobra tylko żartowałem :lol:

DarioAS
04-01-2010, 21:38
haaalo :D
doszedł misio?? :wink:

Arnika
04-01-2010, 21:38
Widzę spore postępy prac.
Inni jeszcze świętują, a Ty popracowałeś.
Pozdrawiam cieplutko w ten mroźny wieczorek :wink:

coolibeer
04-01-2010, 21:44
haaalo :D
doszedł misio?? :wink:

No jasne że doszedł pikniuśki :)

Tenks

coolibeer
04-01-2010, 21:45
Widzę spore postępy prac.
Inni jeszcze świętują, a Ty popracowałeś.
Pozdrawiam cieplutko w ten mroźny wieczorek :wink:

Ojciec w sylwestra do 23:00 działał to ja teraz nadrabiam w tygodniu. A soboty do późnych godzin nocnych. Co się da to robimy i oszczędzamy.

DarioAS
04-01-2010, 21:47
maluśki :wink: :lol: :lol:

cieszę się, że dotarł :wink: :D

coolibeer
04-01-2010, 21:48
maluśki :wink: :lol: :lol:

cieszę się, że dotarł :wink: :D

Dokładnie tak jak mówisz :)

Czemu miał nie dotrzeć? Poczta ma teraz konkurencje i dba o przesyłki a nie tak jak kiedyś :)

DarioAS
04-01-2010, 21:58
dotrzeć miało na pewno :D , ale zastanawiałam się, jak to szybko nastąpi, bo teraz sporo świąt było.

Arnika
04-01-2010, 22:02
Widzę spore postępy prac.
Inni jeszcze świętują, a Ty popracowałeś.
Pozdrawiam cieplutko w ten mroźny wieczorek :wink:

Ojciec w sylwestra do 23:00 działał to ja teraz nadrabiam w tygodniu. A soboty do późnych godzin nocnych. Co się da to robimy i oszczędzamy.


:o :o :o

No to jestem pod wrażeniem :wink: :D

Baru
14-01-2010, 09:04
Nooo zdjęcia fajowe!
Ale cosik mi się zdaje, że jakbym powiedziała, że macie piękną zimę - to byś się eee... zdenerwował :wink: z deczka.

tomkwas
14-01-2010, 09:09
Zima na Wyżynie Krakowsko-Częstochowska, od tej na Nizinie Mazowieckiej różni sie jedynie drobnymi detalami. W swoim paskudnym ogóle, jest jednak identyczna. Czego współczuję i Tobie i sobie, po równo.
Szacuneczek.

Arnika
14-01-2010, 09:21
Witaj w ten zimowy piękny dzień :P


Na jurze u mojego wujka nie mieli prądu do wczoraj :cry:
Nie było światła, ogrzewania, wody... Tragedia....

Jak to łatwo do dobrego się przyzwyczaić....

A u Ciebie prąd jest?
Skoro piszesz to myślę, że tak.


A co w domku się obecnie robi?



Pozdrawiam cieplutko Arnika

coolibeer
14-01-2010, 10:51
Nooo zdjęcia fajowe!
Ale cosik mi się zdaje, że jakbym powiedziała, że macie piękną zimę - to byś się eee... zdenerwował z deczka.

No piękna to by była gdyby taka nie była :) Teraz nikt jej tutaj nie lubi w moich stronach. Dziś jeszcze mróz doszedł i drzewa się niestety łamią...


Na jurze u mojego wujka nie mieli prądu do wczoraj
Nie było światła, ogrzewania, wody... Tragedia....

Częstochowa jest jako tako ok ale tu gdzie pracuje to 2 dni wody nie było i dopiero dziś wszędzie prąd włączyli. Ale PKP ma dalej opóźnienia. Codziennie w nocy ekipy odmrażają trakcję i robią wszystko żeby pociągi jeździły.

A co do domku to aktualnie buduję półki i szafy do kotłowni ze starych płyt i mebli oraz gruntuje dalej podłogi. Wczoraj udało się 3 pokoje. Lada chwilę wejdą panowie z podłogami i zostaną tylko ściany :)

coolibeer
14-01-2010, 10:58
Wreszcie w 1 poście zaktualizowałem zdjęcia wyglądu domu oraz projektu. Taki jaki ale jest :)

daggulka
27-01-2010, 21:06
Ta łazienka zapowiada się zajebiaszczo - podoba mi się ten podwieszany sufit w łuku .....
od tej zaległej parapetówy to się nie wywiniesz , chopie .... :lol:
i do razu żeby nie było niedomówień .... żadnego basenu kopać nie bede .... :P :lol:

coolibeer
27-01-2010, 21:10
Ta łazienka zapowiada się zajebiaszczo - podoba mi się ten podwieszany sufit w łuku .....
od tej zaległej parapetówy to się nie wywiniesz , chopie .... :lol:
i do razu żeby nie było niedomówień .... żadnego basenu kopać nie bede .... :P :lol:

co do basenu jeszcze zmienisz zdanie. Zobaczysz...

Łazienka będzie zajebiaszcza jak płytki zobaczysz. Tylko ciekawe kto odśnieży wjazd pod taras bo dziś Leonek pokonał zaspy i połamał zderzaki z przodu... ale klej wypakowany i to najważniejsze :) Nic na siłę wszystko młotkiem

cieszynianka
27-01-2010, 21:16
To zdjęcie z zagadki to jakiś obraz impresjonisty :o

coolibeer
27-01-2010, 21:17
To zdjęcie z zagadki to jakiś obraz impresjonisty :o

Nie to obraz nędzy i rozpaczy :) zgadywać dalej

cieszynianka
27-01-2010, 21:37
To zdjęcie z zagadki to jakiś obraz impresjonisty :o

Nie to obraz nędzy i rozpaczy :) zgadywać dalej

Nie daj Boże coś gdzieś zamarzło albo pękło :o

kordzina
27-01-2010, 21:42
dziś faktycznie jakiś dzień obrzydliwy...
Misiu Misiu weż mnie na narty...tam nie było rur i pralek

daggulka
27-01-2010, 21:50
ja odnośnie zagadki .... przewiercona podłogówka :lol:
co wygrałam tym razem?
przypominam, że wygrałam już ostatnio żelazko które zamieniłam na toster :lol:

coolibeer
27-01-2010, 22:19
ja odnośnie zagadki .... przewiercona podłogówka :lol:
co wygrałam tym razem?
przypominam, że wygrałam już ostatnio żelazko które zamieniłam na toster :lol:

Tak to podłogówka jeden z moich fachowców przez duże F przewiercił sobię rureczkę no i dodatkowa robota :( (wygrałaś talon...)



Misiu Misiu weż mnie na narty...tam nie było rur i pralek

O.K Martuś 20-21.02.2010 Nawet po ciebie podjadę przy dobrych wiatrach.

tomkwas
27-01-2010, 22:41
Ja qr...a wiem co jest na tym zdjęciu. To jest woda i zalany nią beton. Jeden z moich ulubionych duetów. Kocham to połączenie i wszystkich którzy potrafią do niego doprowadzić jednym "fachowym" ruchem . :evil:
Współczuję, bo trochę roboty z tym będzie.

coolibeer
28-01-2010, 06:05
Ja qr...a wiem co jest na tym zdjęciu. To jest woda i zalany beton. Jeden z moich ulubionych duetów. Kocham to połączenie i wszystkich którzy potrafią do niego doprowadzić jednym "fachowym" ruchem . :evil:
Współczuję, bo trochę roboty z tym będzie.

fachowa odpowiedź :)

kala67
29-01-2010, 09:34
Pozdrawiamy coliberku z Grudziądza!! :P
co tam nowego na budowie?? zasypało Cie??? :lol: :lol:

coolibeer
29-01-2010, 09:38
Pozdrawiamy coliberku z Grudziądza!! :P
co tam nowego na budowie?? zasypało Cie??? :lol: :lol:

Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam ze Świntego Miasta ;)

Na budowie jak widać w moim dzienniku nic się nie dzieje :) Dziś pewnie będą naprawiali podłogówkę a w sobotę dalej parkiety. Co tam dobrego u ciebie?

kala67
29-01-2010, 09:45
My wracamy powoli do siebie po wyjeżdzie w góry....
jeszcze nie wszystkie tobołki rozpakowane.... :lol: :lol: :lol:
Jagoda lezy w łóżku z gorączką i kaszlem :o chyba doprawiła się na stoku :lol: :lol:

coolibeer
29-01-2010, 09:46
My wracamy powoli do siebie po wyjeżdzie w góry....
jeszcze nie wszystkie tobołki rozpakowane.... :lol: :lol: :lol:
Jagoda lezy w łóżku z gorączką i kaszlem :o chyba doprawiła się na stoku :lol: :lol:

A ty pewnie jeszcze w piżamce. Urlop to nic się nie chce robić co? :) Pozdrów dziewczyny od Wujka Michała :)

kala67
29-01-2010, 09:58
pozdrawie :P
siedze w piżamce i czas trace :lol: :lol: :lol:
a powinnam iśc do kuchni i gary myc, obiad gotować, pranie włączyć .. :o :o

Arnika
29-01-2010, 10:00
Coolibeer zapisałeś się na pieczonki, tylko od wczoraj znać nie dałeś...
Przyjeżdżasz? i czy z Żonką?
I o której?????

coolibeer
29-01-2010, 11:05
no właśnie kiedy i gdzie bo zawiesiłem się ostatnio przez to co na budowie mam urwanie gwizdka... :)

Ło no przyjechał bym z żonką i z dzieciakami jak bym miał :)

Arnika
29-01-2010, 11:07
no właśnie kiedy i gdzie bo zawiesiłem się ostatnio przez to co na budowie mam urwanie gwizdka... :)
Jak to kiedy...?


Jutro... około 13-14,00 ...
Będziesz i w ile osób?

kala67
31-01-2010, 19:00
corliber..........sam tego bałwanka skeciłes??? :o
:lol: :lol:

coolibeer
31-01-2010, 19:49
corliber..........sam tego bałwanka skeciłes??? :o
:lol: :lol:

Nie :) Mama mi pomogła :)

kordzina
31-01-2010, 20:32
cześć Ciacho :D :D :D
pan od modemu dzwonił i nawet taka była blondynka...nie znam jej.... :wink:
była chetna z panem do współpracy, ale pan okazał się....oszustem...dzięki Bogu że resztkami...nie wiem czego, przyznał się do brzydkiego zachowania i się wycofał... :evil:
ach ci specjaliści...na każdym kroku trzeba się pilnować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nelli Sza
01-02-2010, 07:40
Dobrego poniedziałku! :)

gawel
01-02-2010, 22:56
Widzę że się znowu ruszyło :wink: . Fajnie jeszcze trochę przycisnąć pedał i wielki finał :D .

A właśnie jak tam nadpal się sprawdza, ja zamówiłem ale kurde już 2 tygodnie idzie :evil: .

coolibeer
02-02-2010, 07:41
Widzę że się znowu ruszyło :wink: . Fajnie jeszcze trochę przycisnąć pedał i wielki finał :D .

A właśnie jak tam nadpal się sprawdza, ja zamówiłem ale kurde już 2 tygodnie idzie :evil: .

Sadpal bardzo dobrze. Widać na zdjęciu jak się osadza na dnie pieca. I szybko się czyści piec. Ja też muszę zamówić bo się już kończy

Arnika
02-02-2010, 08:07
Cześć Coolibeer...
To dla Ciebie ze św. miasta :wink:

Poszedł ksiądz na targ kupić coś do jedzenia, bo miał mieć w parafii wizytację biskupa i biskup miał zostać na kolację.
Podszedł do gościa z rybami i mówi:
- Oj, jaka piękna, duża ryba!
Sprzedawca na to:
- Pięknego skurwiela złapałem, co?
Ksiądz się obruszył:
- Panie, ja wszystko rozumiem - piękna duża ryba, ale żeby zaraz przy księdzu takie epitety wstyd!
Sprzedawca wyjaśnia:
- Ale proszę księdza - skurwiel to jest nazwa tej ryby, tak samo jak płotka, okoń czy pstrąg.
- Aaa no to w porządku. Poproszę tego skurwiela. Przygotuję go na kolację z biskupem.
Przychodzi ksiądz na parafię pokazuje rybę siostrze zakonnej.
Zakonnica:
- O jaka piękna duża ryba.
A ksiądz na to:
- Ładnego skurwiela kupiłem, co?
Zakonnica:
- Ale co ksiądz - takie słownictwo?
A ksiądz wyjaśnia, że to ta ryba się nazywa skurwiel - tak jak inne, płoć czy szczupak.
- Aaaa. to rozumiem.
Ksiądz polecił zakonnicy żeby ta przygotowała skurwiela na kolację z biskupem.
Stoi zakonnica w kuchni, skrobie rybę a tu wchodzi kucharka.
- O jaka piękna duża ryba - mówi kucharka.
Siostra na to:
- Piękny skurwiel, prawda?
- Ależ co siostra? Nie poznaję! - obrusza się kucharka.
A siostra, że ta ryba się nazywa skurwiel - tak jak inne się nazywają, karp czy lin.
Siostra kazała przygotować skurwiela na kolację z biskupem. Wieczorem przyjeżdża biskup, siada przy stole z księdzem i zakonnicą. Kucharka wnosi główne danie - rybę.
Ksiądz biskup:
- Jaka piękna, duża ryba!
Na to proboszcz:
To ja tego skurwiela znalazłem i kupiłem.
Odzywa się zakonnica:
- A ja tego skurwiela skrobałam.
Na to włącza się kucharka:
- A ja tego skurwiela usmażyłam i przyrządziłam.
Ksiądz biskup uśmiechnął się, wyjął z torby litr wódki i mówi:
- Kurwa, widzę, że tu sami swoi!

Arnika
03-02-2010, 15:25
Cześć :P

Kawały sprzedane?

coolibeer
03-02-2010, 20:27
po 26 godzinach w pracy nawet nie miałem siły ale obiecuję że sprzedam...

Dziś zobaczyłem w Leroyu cenę kleju za który ja płaciłem 150 zł w Łodzi a tu kosztuje 230 :) Ładna przebitka :)

Arnika
03-02-2010, 20:39
po 26 godzinach w pracy nawet nie miałem siły ale obiecuję że sprzedam...

Dziś zobaczyłem w Leroyu cenę kleju za który ja płaciłem 150 zł w Łodzi a tu kosztuje 230 :) Ładna przebitka :)


:o :o :o No nieżle kosztuje... a do czego ten klej?

Ależ Ty pracowity jesteś :roll:
Gdzie to tyle godzin w pracy się siedzi?

coolibeer
03-02-2010, 20:44
po 26 godzinach w pracy nawet nie miałem siły ale obiecuję że sprzedam...

Dziś zobaczyłem w Leroyu cenę kleju za który ja płaciłem 150 zł w Łodzi a tu kosztuje 230 :) Ładna przebitka :)


:o :o :o No nieżle kosztuje... a do czego ten klej?

Ależ Ty pracowity jesteś :roll:
Gdzie to tyle godzin w pracy się siedzi?

Klej do parkietów. W moim dzienniku jest zdjęcie tego kleju i parkietów. Dziś skończyli 4 pokoje :)

A dlaczego tak długo w pracy? Firma nam przebudowuje sieć teleinformatyczną w Gminie no i prace muszą wykonywać po godzinach pracy Urzędu. Ja muszę być w trakcie dnia i w trakcie nocy :) no i dziś mam wolne. Jutro nie chce myśleć co będzie...

Arnika
03-02-2010, 20:52
Klej widziałam...

A co to za deski kleisz i jakiej grubości i czy na podłogówce i w jakiej cenie?

Oj ile pytań w jednym.....

coolibeer
04-02-2010, 09:16
Arnika deska Klonowa a grubość to nie całe 1,5 cm :)

Arnika
04-02-2010, 09:24
Arnika deska Klonowa a grubość to nie całe 1,5 cm :)


Coolibeer... ale odpowiedź jest nie cała......
Pytałam czy jest to parkiet i czy jest poklejony na podłogowe ogrzewanie... i w jakich cenach kupowałeś...


Klej widziałam...

A co to za deski kleisz i jakiej grubości i czy na podłogówce i w jakiej cenie?

:roll: :wink:

coolibeer
04-02-2010, 09:36
a więc dalsza część odpowiedzi :)

Pewnie to jest parkiet :) Nie wiem układają deski i to tworzy parkiet :) Można napisać deska parkietowa jak widać na moich zdjęciach w dzienniku.

Na podłogówkę nie jest układana w dwóch miejscach tylko położona jest na doprowadzeniu do podłogówki w łazience i kuchni przez salon oraz w drugiej łazience.

cena była po znajomości i dla porównania to cena paneli najtańszych w castoramie :)

http://coolibeer.pl/murator/64.jpg

daggulka
04-02-2010, 10:58
Daggulce za to że jesteś jaka jesteś czyli Wspaniała i Zaje.... naprawdę pod każdym względem no i jeszcze za fajną fryzurę każdego ranka ;)

Że niby ja? :o
Dziekuję - czymże zasłużyłam ? :oops: :roll:
p.s. Tobie też nic nie brakuje :P :D


Za tańce erotyczne ;)



Prosze Cie .... pamietam wszystko - nie wmówisz mi ... tego nie było w repertuarze ... :P :lol:

coolibeer
04-02-2010, 11:56
Spałaś pół imprezy to jak masz coś pamiętać :)

daggulka
04-02-2010, 12:15
Spałaś pół imprezy to jak masz coś pamiętać :)

jakie pół? :o
raptem trzy godziny :roll: :P

kordzina
06-02-2010, 07:47
hej...gniewa sie pan za te narty????
nie moge...
nie mogę przeciągać....
prosze pana proszę się uśmiechać..bo ma pan czarujący uśmiech... :wink:
miłego dnia.... :D

coolibeer
06-02-2010, 12:40
hej...gniewa sie pan za te narty????
nie moge...
nie mogę przeciągać....
prosze pana proszę się uśmiechać..bo ma pan czarujący uśmiech... :wink:
miłego dnia.... :D

:D

daggulka
06-02-2010, 13:11
No prosze prosze ... podlizać się przyszła kordzinka nasza ... :D

coolibeer
06-02-2010, 14:03
No prosze prosze ... podlizać się przyszła kordzinka nasza ... :D

:D

kordzina
07-02-2010, 08:04
No prosze prosze ... podlizać się przyszła kordzinka nasza ... :D
:oops: :oops:
też się podlizujesz smoczyco kochana...a kto nasze Ciacho na spagetti zaprasza, na kawki...co?????? :wink:
buzka...

Arnika
07-02-2010, 08:58
:o :o :o :roll:

coolibeer
07-02-2010, 12:06
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

coolibeer
07-02-2010, 13:07
Kto ma ochotę na pyszne faworki bo właśnie zaczynam piec :)

Arnika
07-02-2010, 13:11
My....
A przywieziesz?????????

coolibeer
07-02-2010, 13:35
My....
A przywieziesz?????????

Przyjedźcie :) Zapraszam bo mnie dziś też leń złapał i zmusili mnie do tych faworków. Relację zdjęciową zrobię w dzienniku po wypiekach

Arnika
07-02-2010, 13:45
Przecież pisałam, ze mam lenia.... i nigdzie się nie ruszam...
I jeszcze młodemu bańki postawiłam wczoraj, to jestem uziemiona.....

coolibeer
07-02-2010, 14:06
Przecież pisałam, ze mam lenia.... i nigdzie się nie ruszam...
I jeszcze młodemu bańki postawiłam wczoraj, to jestem uziemiona.....

Wiola to wirtualnie musisz zasmakować :) Zaraz będą fotki jak skończę piec

Arnika
07-02-2010, 17:43
Coolibeer... faworki się smaży, a nie piecze.. i to widać na zdjęciach :wink:
Wyglądają smakowicie :roll: :D

coolibeer
07-02-2010, 17:53
Coolibeer... faworki się smaży, a nie piecze.. i to widać na zdjęciach :wink:
Wyglądają smakowicie :roll: :D

Ja piekę na oleju :P cicho

Arnika
07-02-2010, 17:58
Coolibeer... faworki się smaży, a nie piecze.. i to widać na zdjęciach :wink:
Wyglądają smakowicie :roll: :D

Ja piekę na oleju :P cicho
Na oleju się smaży :-? 8)

Arnika
07-02-2010, 17:59
Gdzie kupowałeś i po ile (jeśli pamiętasz...) rurki do centralnego odkurzacza?

cieszynianka
07-02-2010, 19:31
No, polazłam do Twojego dziennika, bo mnie te faworki zaintrygowały :o
Mniam, nabrałam chęci, dawaj receptę :D

coolibeer
07-02-2010, 20:22
Gdzie kupowałeś i po ile (jeśli pamiętasz...) rurki do centralnego odkurzacza?

Od znajomego kupowałem. Sprawdzę na fakturze i napisze na priv ;)



Ciszka stary przepis Mamy podeśle ci też ale jutro bo dziś mnie już leń dopadł i siedzę sobie już pod kocem i zasypiam :)

cieszynianka
07-02-2010, 20:33
Gdzie kupowałeś i po ile (jeśli pamiętasz...) rurki do centralnego odkurzacza?

Od znajomego kupowałem. Sprawdzę na fakturze i napisze na priv ;)



Ciszka stary przepis Mamy podeśle ci też ale jutro bo dziś mnie już leń dopadł i siedzę sobie już pod kocem i zasypiam :)

Będę czekać. Szczerze mówiąc, to faworków jeszcze nie robiłam :oops: :roll:
Czas najwyższy zacząć :D

Arnika
07-02-2010, 20:34
No proszę, proszę....
A dziewczyny mówiły, że Ciacho na spagetti i kawki.... :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

coolibeer
07-02-2010, 20:35
No proszę, proszę....
A dziewczyny mówiły, że Ciacho na spagetti i kawki.... :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

nie kumam twojej wypowiedzi ;) :) 8)

Arnika
07-02-2010, 20:41
:lol: :lol: :lol:
Żartuję :wink:
Mam nadzieje, ze nikogo nie uraziłam.... :roll: :wink:

coolibeer
07-02-2010, 20:44
:lol: :lol: :lol:
Żartuję :wink:
Mam nadzieje, ze nikogo nie uraziłam.... :roll: :wink:

dalej nie kumam :)

o co kaman?

Arnika
07-02-2010, 20:46
To już jesteś śpiący...

Ja też już bredzę... i nie przejmuj się....

A przepis podaj jutro...
A Ty te faworki to sam robiłeś, czy mama??????????? :o

cieszynianka
07-02-2010, 20:49
Sam ........















nadzorował pewnie :wink:

Arnika
07-02-2010, 20:50
Albo zdjęcia zrobił i je w dzienniku wkleił :roll:

coolibeer
07-02-2010, 20:53
To już jesteś śpiący...

Ja też już bredzę... i nie przejmuj się....

A przepis podaj jutro...
A Ty te faworki to sam robiłeś, czy mama??????????? :o

Ciasto ja zarabiałem i kroiłem a mama stała przy patelni i pilnowała

Ciacho zawsze byłem i ciachem będę :) a kawki i spagetti dalej będą :)

Jeszce sie trzymam :)

cieszynianka
07-02-2010, 20:57
To już jesteś śpiący...

Ja też już bredzę... i nie przejmuj się....

A przepis podaj jutro...
A Ty te faworki to sam robiłeś, czy mama??????????? :o

Ciasto ja zarabiałem i kroiłem a mama stała przy patelni i pilnowała

Ciacho zawsze byłem i ciachem będę :) a kawki i spagetti dalej będą :)

Jeszce sie trzymam :)

Widzę, że coś mnie ominęło :o
Spagetti lubię jakby co :wink:

coolibeer
07-02-2010, 21:00
Spagetti dobre robi dagulka ale ostatnio nie dane mi było spróbować. Ale obiecuję poprawę

W dzienniku wrzucam 2 fotki końcowej fazy smażenia faworków :)

cieszynianka
07-02-2010, 21:01
Spagetti dobre robi dagulka ale ostatnio nie dane mi było spróbować. Ale obiecuję poprawę

W dzienniku wrzucam 2 fotki końcowej fazy smażenia faworków :)

Pędzę oglądać :wink:

cieszynianka
07-02-2010, 21:04
:o

Faza końcowa genialna :D
Mniam :oops: :wink:

coolibeer
07-02-2010, 21:08
cieszka jak mi czasem odbije to robie na wieczór takie cuś :)

http://coolibeer.pl/murator/kolacja.jpg

Arnika
07-02-2010, 21:08
No pyszności pokazujesz..... :P

Ja dzisiaj też cała z mąki byłam i wcale nic nie piekłam i nie smażyłam...
Emil wymyślił sobie, żeby zrobić gniotka (do balona wsypać mąki i zawiązać...) i zaczął rzeźbić w kuchni...
Za chwilę mamo pomożeeeeeeeesz....
Nooo pomogę..
Idę do kuchni... a tu podłoga, zlew, blat w mące...
Ale nic... Dosypuję więcej mąki do tego balona, potem młody wydedukował, żeby go troszkę nadmuchać i do lejka mąki i ... A ja wpadłam na pomysł, żeby w ten lejek podmuchać... Jeszcze nie zaczęłam dmuchać, jak z lejka ta mąka wybuchła mi na twarz.... :roll:
Dopiero młody miał radochę, a ja cała z mąki....
Już nie będę wsypywać młodemu mąki do balonu :roll: :wink:

Arnika
07-02-2010, 21:09
Coolibeer to z Ciebie niezły kucharz.... Przy Tobie by człowiek nie umarł 8)

cieszynianka
07-02-2010, 21:12
cieszka jak mi czasem odbije to robie na wieczór takie cuś :)

http://coolibeer.pl/murator/kolacja.jpg

Musisz kiedyś do nas przyjechać, potrzebne składniki będą czekały :D

coolibeer
07-02-2010, 21:13
Coolibeer to z Ciebie niezły kucharz.... Przy Tobie by człowiek nie umarł 8)

Powiem ci że lubię gotować ale często mi się nie chce ruszyć tyłka i czegoś zrobić. Ale jak już mi się zachce to jest dobrze :)

cieszynianka
07-02-2010, 21:15
Coolibeer to z Ciebie niezły kucharz.... Przy Tobie by człowiek nie umarł 8)

Powiem ci że lubię gotować ale często mi się nie chce ruszyć tyłka i czegoś zrobić. Ale jak już mi się zachce to jest dobrze :)

Zapisuję się na szkolenie :D

coolibeer
07-02-2010, 21:15
Cieszka rurki makaronowe miesko mielone przyprawy, papryka zielona, żółty ser :) Pare minut i masz dobrą kolację :P

cieszynianka
07-02-2010, 21:17
Cieszka rurki makaronowe miesko mielone przyprawy, papryka zielona, żółty ser :) Pare minut i masz dobrą kolację :P

No, muszę uskutecznić :wink:

coolibeer
07-02-2010, 21:18
Cieszka rurki makaronowe miesko mielone przyprawy, papryka zielona, żółty ser :) Pare minut i masz dobrą kolację :P

No, muszę uskutecznić :wink:

Często na przykład na kolację robię sobie smażone bułki obtoczone w jajku. Pycha :) 5 min i kolacja jest ;P

Arnika
07-02-2010, 21:21
Za długo...
Ja to najlepiej, ale najrzadziej gotuję na świecie... Tak mawia mój mąż :wink:
Natomiast starszy syn mówi, że jego mama piecze najlepsze zakalce na świecie :P

Tak w ogóle to ja bym do kuchni nie musiała wchodzić.... Tylko, żeby kawka z mleczkiem była.... Nie cierpię gotować.... a już żebym miała ręce w cieście :evil:
Już mnie otrzepuje..... :x

Za to buduję dom, jestem bardziej techniczna od męża i daję sobie radę z wieloma rzeczami, z którymi facet nie jeden by sobie nie poradził....




Coolibeer popatrz na tą fakturkę z rurkami... bo jak ceny dobre to może i zajadę... bo u nas facet miał mi sprzedać... , i już dwa tygodnie minęło i nic.

cieszynianka
07-02-2010, 21:26
Cieszka rurki makaronowe miesko mielone przyprawy, papryka zielona, żółty ser :) Pare minut i masz dobrą kolację :P

No, muszę uskutecznić :wink:

Często na przykład na kolację robię sobie smażone bułki obtoczone w jajku. Pycha :) 5 min i kolacja jest ;P


Znam, dobre :wink:
Za pichceniem nie przepadam, ale zjeść lubię :oops: , a że samo się zrobić nie chce, to ja muszę :roll: :wink:
Wolę piec, niż gotować :wink:

coolibeer
07-02-2010, 21:29
Kobita powinna piec i gotować a chłop naprawiać :)

Arnika
07-02-2010, 21:30
A jak nie lubi :oops: :-?











A Ty to co w kuchni robiłeś?????????

daggulka
07-02-2010, 21:31
Kobita powinna piec i gotować a chłop naprawiać :)

bossszszssz..... Ty tradycjonalista jesteś :o :o :o :roll: