PDA

Zobacz pełną wersję : Hurtownia materialow AM-BUD ŁAZY



Naxxxxxxsze
15-07-2009, 12:35
Ta hurtownie radze omijac z daleka. Tylko przy kontakcie telefonicznym udaja,ze sa najtansi ale jak juz przywoza material (zawsze pozniej niz obiecuja) to owszem cena jest taka jak mowia przez tel ale materialu brakuje i to sporo - mnie chcieli orznac na 100m2 welny, wkrety, tasmy itp. Sporo tego bylo. Tak wiec zdecydowanie odradzam wspolprace z ta "hurtownia"

zbigmor
15-07-2009, 14:24
Ta hurtownie radze omijac z daleka. Tylko przy kontakcie telefonicznym udaja,ze sa najtansi ale jak juz przywoza material (zawsze pozniej niz obiecuja) to owszem cena jest taka jak mowia przez tel ale materialu brakuje i to sporo - mnie chcieli orznac na 100m2 welny, wkrety, tasmy itp. Sporo tego bylo. Tak wiec zdecydowanie odradzam wspolprace z ta "hurtownia"


Poproszę o trochę więcej szczegułów, co doda rzetelności wypowiedzi.
1. Zawsze później niż obiecują - to "zawsze" to na podstawie czego?
2. Czy nie dają żadnych papierów, na których są wyszczególnione ilości materiałów?
3. Ile razy to się zdarzyło i jak sprawa się skończyła?

Naxxxxxxsze
15-07-2009, 16:15
Jestem wykonawca i wiem co to znaczy terminowosc. Ostatnio robiac poddasze zamowilem u nich plyty kg. Dzwonilem wtedy pod koniec tyg i umawialismy sie na poniedzialek rano. Po kilku telefonach do nich dostalem plyty we wtorek po poludniu po zlotowce drozej na sztuce niz sie umawialismy. Nie chodzi o ta zlotowke tylko o to,ze umawiaja sie inaczej,a praywoza inaczej. Teraz w piatek zamowilem u nich material na cale poddasze. Obiecywali,ze material wysla pierwszym kursem w poniedzialek ok 8.00. Wiec wzialem ludzi ktorych zatrudniam i o 9.00 rano w poniedzialek czekalismy juz na material. Po kolejnych kilku telefonach chyba z wielka laska przywiezli we wtorek ok 16.00. Zmarnowalismy przez nich prawie 2dni, a i tak przywiezli 100m2 welny za malo, nie przywiezli wszystkich wkretow, tasm, itp. A kazali mi zaplacic tyle na ile umawialismy sie za calosc. Po tel do ich biuura zaplacilem 1100zl mniej choc mowil, zebym zaplacil wszystko, a oni welne dowioza - ciekawe kiedy by to bylo... Nie wystawiaja faktur vat tylko przywoza jakas pro forme. Moze znajdzie sie ktos kto jest z ich dostaw zadowolony. Ja natomiast stanowczo odradzam..

Naxxxxxxsze
16-07-2009, 21:58
Do konca tyg mieli dowiezc brakujaca welne, a jutro juz piatek i nawet nie dzwonili. Ciekawe kiedy bym ja dostal gdybym zaplacil tak jak chcieli..

zbigmor
21-07-2009, 06:44
Nie broniąc tej hurtowni napiszę tak: opóźnienia w dostawie towarów i pomyłki przy ilościach to ich (hurtowni) nagminny problem. Uważam jednak za przesadę takie odradzanie na podstawie własnych (i tylko własnych) 2 przykładów. Może inni doświadczeni z tą hurtownią się wypowiedzą bo jedna osoba nie jest niestety żadną wyrocznią. Problem w tym, że znamy tylko jedną stronę medalu.
Tak, czy owak mogę współczuć.

gosć
28-07-2009, 13:13
witam

dołączam się do wypowiedzi pana nie polecam jej brak faktur może są tani ale są i tańsze składy i obsługa lepsza

zbigmor
29-07-2009, 07:44
witam

dołączam się do wypowiedzi pana nie polecam jej brak faktur może są tani ale są i tańsze składy i obsługa lepsza


Co to znaczy "brak faktur"? Odmawiają wystawienia faktury na zakupiony towar? Brzmi to dziwnie, ale jeśli to prawda to bym tam nie kupował bo firma ma spore problemy. Jakoś jednak trudno mi uwierzyć, że hurtownia odmawia wystawienia faktury. Możesz to opisać trochę jaśniej?

lukil
29-07-2009, 07:56
Wygląda to jak antyreklama, czy ktoś tam może otworzył nową hurtownię lub zamierza ?

Naxxxxxxsze
01-08-2009, 11:10
Dzis gosc z tej hurtowni dzwonil do mnie z rana - bo widocznie przeczytal post. Udawal zdziwionego,ze cos bylo nie tak,a kilka tyg wczesniej jezdzil po budowach i szukal klientow - ja w ten sposob na ich trafilem.Ciekawe czemu - nie maja klientow?? :o

yaco181
19-08-2009, 20:29
Odradzam zakupy w tej hurtowni

yaco181
29-09-2009, 21:46
Czy ci oszusci jeszzcze funkcjonuja?

cate00
02-02-2020, 19:28
]Ostrzegam choć minęło 11 lat od ostatniego postu na tym forum . Chcieli mi wmówić ze na 100m2 poddasza materialu bylo wydane dwa razy tyle ile powinno byc.Do samego końca nie informuja jaki będzie koszt materialu a później wyskakują z kwota która już wiedzieli od samego początku przed rozpoczęciem prac !!!jeszcze żeby tego było mało w rzeczywistości poddasza wyszło 90 m2 Ich wyliczenia ni jak nie pokrywaly sie z rzeczywistoscia. Tlumaczyli sie iz firma budowlana wspolpracujaca z nimi od kilku lat tyle chciala materialu. A znow wykonawcy tlumaczyli iz nie wiedzieli ile wpisala hurtownia materialu. Zwalali wine na siebie na wzajem. Jeszcze raz ostrzegam nie polecam i przestrzegam