PDA

Zobacz pełną wersję : 3 dni na mazurach- pilne :)



Kasiorek
18-07-2009, 18:09
kochani, mam spotkanie w poniedziałek w Olsztynie i chcę pobyt przedłuzyć do 3 dni. Tzn chcę wyjechać jutro w niedzielę i powrót we wtorek. Gdzie mogę spędzić wypoczynkowo- relaksująco z rodzinką ten czas ( poza spotkaniem oczywiście :) myslałam o SPA ireny Eris ale może znacie coś ciekawego. Sprawa trochę pilna :)))

Beauty
19-07-2009, 21:28
Zależy na jakim wypoczynku Ci zależy .Ja znam Mazury od strony wody ,od dawna z rodziną żeglujemy i taki wypoczynek polecałabym Ci najbardziej. Ale masz za malo czasu ,aby się wciągnąć ,choć serdecznie namawiam ,to proponuję Gołębiewski w Mikołajkach.Chyba każdy tam znajdzie coś dla siebie ,a i w porcie zawsze można posluchać szantów.My jeszcze odwiedzamy zawsze knajpkę Malajkata i jego klimatyczne kino,żywcem wzięte z lat 70 tych

KiZ
20-07-2009, 20:44
(...) ,choć serdecznie namawiam ,to proponuję Gołębiewski w Mikołajkach.Chyba każdy tam znajdzie coś dla siebie ,a i w porcie zawsze można posluchać szantów.(...)

Bedę tam na początki sierpnia. Szukam sensu; mam nadzieję, że znajdę ;)

Beauty
20-07-2009, 23:31
(...) ,choć serdecznie namawiam ,to proponuję Gołębiewski w Mikołajkach.Chyba każdy tam znajdzie coś dla siebie ,a i w porcie zawsze można posluchać szantów.(...)

Bedę tam na początki sierpnia. Szukam sensu; mam nadzieję, że znajdę ;)
Jak będziesz szukał z uwagą ,to na pewno. :wink: