PDA

Zobacz pełną wersję : Firma AKPO - co sądzicie o tych okapach?



Asiek i Jacuś
20-07-2009, 12:05
Szukam aktualnie okapu do swojej kuchni i wpadają mi wszędzie w oczy właśnie okapy AKPO - czy ktoś wie, co to jest, jak to się sprawdza w użytkowaniu, czy to jest coś warte?
Z góry dzięki za wszystkie opinie

d@riuszG
21-07-2009, 07:57
Jak byłem na etapie zakupu okapu to firma Akpo też była brana pod uwagę (model wk-6 FENIKS). To jest polska firma, więc jest automatycznie obecna w naszym kraju i posada sieć serwisową (a ja na to zwracałem uwagę). Cenowo są te okapy dość atrakcyjne, może dlatego że są mniej popularne, ale wstępnie nie miałem zastrzeżeń. Co jest też ważne to i firma Akpo i firma Globalo posiadają wąską specjalizację produkcji, a nie jak np. Mastercook, bo też ma okapy i ciekaw jestem kto je dla niej robi.

Jednak wybór padł w końcu na okap firmy Globalo model NOMINA 90.1 MAX ma lepsze parametry oraz ma cieńszy front co wizualnie się nam bardziej podobało. Okap Globalo był droższy od okapu Akpo, ale myślę że warto było.

Asiek i Jacuś
21-07-2009, 12:26
Ktoś jeszcze słyszał cokolwiek o tych okapach??

kasik1980
21-10-2009, 11:50
Moja uwagę przykuły okapy Berdsen. Skusił mnie stosunek ceny do parametrów technicznych, jak i wykończenia. Mam go od 7 miesięcy i naprawdę nie ma na co narzekać. Okap pracuje cichutko, a wykonanie naprawde super. Polecam.

anula302
03-11-2009, 17:22
Ja mam okap od pół roku - nie mam niestety porównania z innymi firmami.
cenowo był dość atrakcyjny. Niestety przy montowaniu mój mąż trochę go przeklinał. Mam wrażenie niestety ze przy wiekszych prędkościach jest dość głosny.

bea135
19-04-2016, 22:19
Witam może ktoś posiada okap Okap do zabudowy Akpo WK - 6 Neva glass? szukam opini

yaro86
21-04-2016, 22:38
Moja narzeczona kupiła Akpo WK-9 Kastos 60...

Jeśli chodzi o mnie... Rewelacyjny design :) Poziom hałasu mógł by być mniejszy ale dla mnie najważniejszy był wygląd który wpasował się we wnętrze kuchni :D