PDA

Zobacz pełną wersję : Elewacje.Ocieplenia i tynki zewnętrzne zewnętrzne.



Mariola11
22-07-2009, 08:00
Mam kolejną ekipę do polecenia :D . Chłopaki zajmują sie ociepleniami zewnętrznymi ze strukturą, a więc usługa kompleksowa. Ekipa jest sprawna, mila i radzi sobie ze wszystkimi "wpadkami' poprzedników. U mnie mieli do obrobienia 2 wykusze, w tym jeden ze sporym błędem (różnica kątów), grill na tarasie, kolumny i resztę - standard. Wyszło bardzo fajnie :D , a kolumny otrzymały dodatkową ozdobę (według pomysłu Piotra). Tam, gdzie wymagała tego sytuacja - chłopaki wymieniłi styropian na fundamencie (nawalanka pierwszej ekipy budowlańców). Trzeba było przed właściwym rozpoczęciem prac ocieplic sufit na zadaszonym tarasie - bez problemu, pracowac w sobotę -tez się dało. W sumie jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów i sympatycznej współpracy. Piotr tel. 506 78 40 61 - szczerze polecam :D .

piwopijca
22-07-2009, 08:31
Mozesz zadowolenie doprecyzowac lokalizacja prac tej ekipy?
Podaj jaki rejon kraju, nie chce mi sie wyszukiwac w Twoich postach a w opisie nie podajesz regionu budowy.

Pzdr.

pawel1003
12-12-2009, 16:21
ekipa Piotra powiem szczerze była już trzecią ekipom którą zagazowałem do wykonania elewacji na mym domu mieszkam już jakiś czas chciałem zakończyć ten etap prac przed zimom ale jedna tag zwana ekipa zon dała po dwóch dniach sporej zaliczki druga zaś była tylko mocna w gębie gdy na mym wjeździe zjawił się Piotrek ze swymi chłopakami nie byłem do końca pewien ze sobie poradzą [nie wyglądali zbyt przekonująco] ale gdy zabrali się do pracy aż miło sie na nich patrzało jestem bardzo zadowolony z ich pracy ale i również z rzadko spotykanej uczciwości i bezinteresowności szczerze polecam [również ze względu na cenę] nr pana Piotra 506 784 061 ztego co wiem wykonują również sporo innych prac budowlanych jeśli wkładają w nie tyle serca co w elewacje to na pewno są warci polecenia pozdrawiam :D