PDA

Zobacz pełną wersję : Kto malował z uzyciem pistoletu Wagnera



siemka
22-07-2009, 23:21
Mam serdeczne zapytanie do forumowiczow.......czy Ktos z Was malował z zastosowaniem pistoletu firmy Wagner....
http://www.allegro.pl/item693522543_wagner_pistolet_w665_hvlp_wall_perfe ct.html
....przepraszam za link z allegro, ale na stronie wagnera jest fotka nieco droższej wersji, a mi wlasnie chodzi o taki model, który w supermarkiecie można dostac za ok. 500 złotych.
Wracając do pytania....czy to urzadzenie jest warte zakupu ????????

Whoever
23-07-2009, 02:46
malowano nam dom pistoletem - nie był to taki ale zasada działania jest ta sama. jeżeli moc sprężarki będzie za mała to będziesz musiał rozcieńczyć farbę i malować więcej jak jeden raz. szybciej ale możliwe że więcej razy niż wałkiem.
minusem jest brak skutecznej/szybkiej metody odcinania kolorów farb.
dlatego tez dla nas wynajęta usługa skończyła się na podkładzie, malowaniu sufitów, garażu i pomieszczeń gospodarczych. Mamy kawal chałupy ale malowanie trwało tylko 2 dni.
trzeba wszystko bardzo dobrze zabezpieczyć - farba dostaje się nawet pod niedoklejana taśmę malarska.

pabelo76
23-07-2009, 07:23
hm... siemka: a po co ci taki pistolet? myslisz ze pomalujesz szybciej niz walkiem? zapomni o tym. Nie ta klasa sprzetu.

siemka
23-07-2009, 22:14
hm... siemka: a po co ci taki pistolet? myslisz ze pomalujesz szybciej niz walkiem? zapomni o tym. Nie ta klasa sprzetu.

Kurcze pieczone....bolą mnie juz raczki......a może jakiś polecicie pistolecik do spreżarki.......mozna ja ostatecznie wypożyczyć