PDA

Zobacz pełną wersję : Czas trwania licytacji na rzecz Tomka1950



ponury63
28-07-2009, 08:49
Proszę o opinie, najlepiej z uzasadnieniem typu:
- "dam z siebie wszystko" ;)
- "nie dam sie przebić!" 8)

maksiu
28-07-2009, 14:32
Myślę, że najsensowniej było by rozeznać się w potrzebach Tomka, czy potrzebuje już pilne pieniędzy na rehabilitacji, czy też może jeszcze poczekać miesiąc.
Jeśli mógłby poczekać, to uważam że skutek aukcji byłby zdecydowanie ciekawszy, bo wakacje to wredny okres.

pozdrawiam
m.

Jezier
29-07-2009, 10:08
Jeśli o mnie chodzi to zależy mi na zakończeniu licytacji w terminie pierwotnym. Początek sierpnia to czas do którego mogę poczekać na rozstrzygnięcie aukcji. Nie ukrywam, że przedłużanie aukcji spowoduje, że zastanowię się czy nie odwołać oferty.
Ale rozumiem, że licytuję nietypowe przedmioty (jak na tą aukcję). Gdyby to było coś innego to na czasie by mi zapewne nie zależało.

daggulka
29-07-2009, 10:59
Kurcze, a ja sama nie wiem .

Bo:niby wakacje , niby urlopy , niby jest mniej ludzi .... ale

gdyby przełozyc zakończenie na koniec sierpnia czy wrzesień , to także mogłoby być nieciekawie , bo to rozpoczęcie roku szkolnego .... niewątpliwie sporym obciążeniem domowego budżetu finansowego będzie zaopatrzenie dzieciaczków w podręczniki i artykuły szkolne :roll:

dla mnie akurat lepszym rozwiązaniem jest zakończenie aukcji w najbliższą niedzielę ( mam nadzieje, że zdążę wrócić na czas bo mi wyskoczył zjazd rodzinny :oops: )

ponury63
29-07-2009, 11:46
moim skromnym zdaniem nie chodzi tylko o czas, bo nie będę ukrywał - nie ma we mnie wiary w przebitki w nieskończoność :roll:
ale boję się też, że cała akcja nam "klapnie", że straci impet z powodu wydłużenia POMIMO już podanej daty jej zakończenia
co do wakacji - są laptopy i łączność bezprzewodowa, jeśli ktoś bardzo chce, połączy się z Forum i będzie licytował; ewentualnie da dyspozycje licytowania do określonej kwoty komuś kto ma dostęp

po wejściu Jeziera do gry ;) mamy ponad 8000 zł - a przecież jeszcze nie kończymy
jeśli Tomkowi potrzeba będzie DUŻO więcej, zrobimy kolejną licytację, może w grudniu ?
a jeśli nagle zabraknie kasy, wierzę że Tomek nie będzie długo czekał na wpłaty na konto ;)

PS: mój głos w ankiecie oddany za zakończeniem w dniu 2 sierpnia

daggulka
29-07-2009, 12:07
Przychylam sie w całej rozciagłości do argumentow ponurego.

EDZIA
29-07-2009, 13:03
Dodam tylko, że licytacja została zaplanowana z uwzględnieniem wakacji, czyli każdy kto chce pomóc Tomkowi ma okazję wziąźć udział w licytacji czy to przed urlopem czy po.

daggulka
30-07-2009, 13:36
po tym co napisał Jaśko chyba nie ma wątpliwości, ze pieniążki Tomkowi będą potrzebne na dniach :(
kurcze .... tak myślę.... i co teraz? nasza rodzima służba zdrowia się "wypięła" jak zwykle ..... i co dalej?

dostałam link od malki do strony ośrodka który ponoć potrafi zdialac cuda
http://www.votumrehaplus.pl/
ale kasa także niemała wchodzi w grę :( ...i turnus jest dwutygodniowy , ale pytanie : jeśli skorzysta i wyda wszystkie pieniądze z licytaji to co dalej?

może lepiej wynająć jakiegos prywatnego terapeutę i wtedy pieniążków wystarczy na dłużej :roll:
nie znam się na tym zupełnie ..... :roll:

tyle dylematów ma Tomka rodzina do rozważenia w tej trudnej sytuacji .....

i tak mi jakoś ... smutno .... że jednak wszystko nie wróciło do normy :(

ponury63
30-07-2009, 15:30
Dobrze - do zakończenia licytacji w ustalonym wcześniej terminie pozostało nam trochę ponad 3 doby
wyniki z ankiety na chwilę obecną są takie:

http://images50.fotosik.pl/171/09843ccd770ae305.jpg

Proponuję zatem - w związku z tym, że Tomek traci opiekę szpitalną [ przeczytaj (http://forum.muratordom.pl/post3529537.htm#3529537) ] licytować do niedzieli, 2 sierpnia, do godziny 22.00, po czym jak najszybciej wpłacić kwoty za wylicytowane przedmioty

Jeśli będzie trzeba, zrobimy za jakiś czas kolejną licytację
oczywiście można też zawsze wpłacać dowolne kwoty na konto:

Gabriela Gab
02-433 Warszawa
ul. Przednia 5m6
mBank
65 1140 2004 0000 3402 2793 9103