PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam wydry - jeżeli chcesz się pozbyć swojej - dzwoń



BungoI
31-07-2009, 13:03
Wydra to moje marzenie - niestety w moich okolicach nie występuje. Jeżeli więc komuś bardzo przeszkadza na działce taki lokator - bardzo proszę o kontakt. Z przyjemnościa przejmę delikwenta.

G.N.
31-07-2009, 14:02
Wydra jest gatunkiem ginącym, chroniona przepisami Konwencji Waszyngtońskiej (CITES) więc formalnie trzymać jej nie wolno bez specjalnych papierów (udział w programie hodowlanym EEP dla ratowania gatunku)

Każdy właściciel gospodarstwa rybnego (zwłaszcza pstrągowego) będzie Cię po rękach i stopach całował jeśli przyjedziesz, złapiesz i zabierzesz. l

Do trzymania w domu zwierzątko mocno kłopotliwe, choć bardzo kontaktowe i rozrywkowe

Mirek_Lewandowski
31-07-2009, 20:05
Proponuję pamiętniki Paska poczytać :D

BungoI
31-07-2009, 22:32
Wydra jest gatunkiem ginącym, chroniona przepisami Konwencji Waszyngtońskiej (CITES) więc formalnie trzymać jej nie wolno bez specjalnych papierów (udział w programie hodowlanym EEP dla ratowania gatunku)

Każdy właściciel gospodarstwa rybnego (zwłaszcza pstrągowego) będzie Cię po rękach i stopach całował jeśli przyjedziesz, złapiesz i zabierzesz. l

Do trzymania w domu zwierzątko mocno kłopotliwe, choć bardzo kontaktowe i rozrywkowe

O łasicowatych co nieco wiem. Oczywiście nie ta skala ale mam norki od paru lat :) Myślę o stworzeniu im warunków zbliżonych do naturalnych a nie o ich udomowieniu. Co do warunków formalnych też wiem co i jak :)