PDA

Zobacz pełną wersję : Impregnat się sypie



OlaK
31-07-2009, 18:29
Z hustawki dziecięcej :(. Tzn. podejrzewam, że to impregnat bo elementy są w wielu miejscach zssypane jakimś proszkiem w kolorze niebiesko-zielonym. Dzisiaj z mężem składaliśmy zabawkę, bez rękawic, i mam wrażenie, że cały czas lekko pieką mnie ręce (ale to może z wrażenia, że impregnat się sypie z huśtawki dla dzieci :x )

Co z tym można zrobić, żeby dzieciom udostępnić do zabawy? Odkurzyc szczotą? Spłukać wodą ze szlaucha? Spłukać, odczekać aż wyschnie, pomalować i zamalować? Bo zdecydowałam się jednak pociągnąć całość jednokrotnie lazurą (tylko, że to dopiero za jakiś czas a nie teraz).

slawciol
31-07-2009, 18:48
Ciekawy impregnat jak zostaje na rękach, ja bym zmył, szlauch i ścierka, później jak wyschnie jakiś dobry impregnat z woskiem

jokomi
06-08-2009, 20:11
To nic że się sypie,pewnie to solny.Przeczyść to szczotką,wytrzyj do czysta i nie czekaj z tą lazurą jakiś czas tylko od razu przemaluj,bo jednak diabli wiedzą,może to jakieś trujące diabelstwo,a nie tylko zabarwiona sól(skoro ma zabijać szkodniki drewna,to może i dzieciakom zaszkodzić)Polecam drewnochron,tak ze dwa razy :lol: