PDA

Zobacz pełną wersję : co na pierwsza rocznice slubu??!!



kotlaris
23-12-2003, 02:02
WITAJCIE!
POMOCY! NIEDLUGO NASZ PIERWSZA ROCZNICA A JA NIE MAM POMYSLU! KRAWAT KAPCIE UBRANIA ODPADAJA.CHCIALABYM COS SPECJALNEGO OFIAROWAC. POMOZCIE!

kotlaris
03-01-2004, 21:45
ludziska!
pomozcie!czytam wasze info od dluzszego zcasu i wiem ze nie ma sytuacji z ktora nie dalibyscie rady! a nasza rocznica zbliza sie wielkimi krokami :o pozdrawiam i wszytskiego naj w 2004 !!!

ryby
03-01-2004, 22:03
Może jakiś niezły zegarek?. Mnie w każdym razie ucieszył. :)

Literat
03-01-2004, 22:03
Chyba najbardziej odpowiednim prezentem jest kwiatek i pół ltra.

04-01-2004, 13:53
Z jakiej wioski jesteś?Pół litra do kolegów zanieś.

Aga J.G
04-01-2004, 20:02
Nie wiem co na 1 ale My na 10 już zaplanowaliśmy szalony dzień z szampanem w domu miał być jakiś wyjazd ale oszczędności :wink: zmusiły nas do zminimalizowania planu.
Pozdrawiam Aga. :)

Literat
04-01-2004, 22:35
Z jakiej wioski jesteś?Pół litra do kolegów zanieś.
Gościu. W rocznice slubu do kolegów?????
Ty chyba masz coś z głową.
Poza tym ludzi (to dotyczy Ciebie Gościu), którzy nie mają poczucia humoru nie można brać poważnie.
Ja również zastanawiam się czy ty jesteś ze wsi, czy z miasta?
Wiem. "to widać, słychać i czuć"

Mowa kwiatów
gdyby kwiaty mogły mówić
co rzekłaby ich barw i zapachu
wymowa?
co mógłbyś odczytać
z ich płatków skulenia,
pochylenia korony
spojrzeń wprost
ku słońcu rzucanych?

co mogłyby a co chciały
przekazać nam, ludziom
tęsknot swych towarzyszom,
opiekunom i katom?

kwiecista biblioteka świata
tak pełna tajemnych
westchnień
i wonnych barwnych
inspiracji ...

jedno co pewne,
tutaj obowiązuje
wspólna wszystkim
kwiatom świata zasada,
która mówi,
że .............. racja tkwi w gracji

Wiersz Cordiany

Słowo „miłość” — podobnie jak dobroć, cnota, służba — należy do tej grupy słów, które w otaczającym nas świecie nie posiadają trwałej wartości. Wydają się pojęciami z innej epoki. W jakich jednostkach można mierzyć miłość? W kilogramach, kilowatach, calach, a może w litrach?
„Najdroższa rzecz dla każdego człowieka jest czas i nad niczym innym tak nie drżymy, jak nad czasem. I niczego tak ludziom nie żałujemy, jak czasu.-I nie ma większego daru, jaki możemy dać drugiemu człowiekowi, jak czas. a dać drugiemu człowiekowi czas, oznaczy starać się go wysłuchać, zrozumieć go, pomoc mu -stać się uczestnikiem jego życia. I jak miara mądrości człowieka jest organizowanie swojego czasu, tak miara miłości jest dawanie swojego czasu drugiemu człowiekowi.”

Jeżeli masz wyobraźnię, niezależnie od innych prezentów możesz dać swojemu małżonkowi w tak ważnym dniu pół litra czasu.

Do Gościa:
Wszyscy znamy pewne twierdzenie: że czas to pieniądz.
Tego czasu i tej miłości, o której piszę nie można przeliczać na pieniądze. Nawet opakowania od tego podarunku nie przyjmą w żadnym punkcie skupu.
Być może dlatego, że jestem ze wsi nigdy mnie nie zrozumiesz. A szkoda.

05-01-2004, 07:34
Wszyscy znamy pewne twierdzenie: że czas to pieniądz

.......i zagadka rozwiązana :lol: :lol: :lol:

sara
06-01-2004, 19:51
A może uroczysta kolacja tylko we dwoje w jakiejś uroczej "knajpce"?

krzyss
08-01-2004, 23:39
A moe budowa... :lol: :lol: :lol:

krzyss
08-01-2004, 23:39
A moze budowa... :lol: :lol: :lol: Jak by nie bylo - to Forum "budowlane" :lol: :lol: :lol:

ziaba
09-01-2004, 07:11
Jeśli czas to pieniądz..kup niezły portfel..w środek włóż swoje najsexowniejsze zdjęcie i parę groszy na rozmnożenie....aha..jeszcze kartę telefoniczną ..koniecznie..Ja bym dołożyła ( jak jest za co ) jeszcze bilet. Do wyboru..do teartru, kina ..ostatecznie całodobowy na komunikację miejską....Niech potem ma jak zadzwonić i jak wrócić...............jakby co........... :lol:

opoka
09-01-2004, 09:14
My pierwszą rocznice mamy już za sobą. Ja dałam mojemu mężowi elegancki neseser, a od niego dostałam złotą branzoletkę. Wieczorem wylądowaliśmy w miłej knajpce i tak dalej..... :wink:
A tak naprawdę to najważniejsze w tym wszystkim jest żebyście ten dzień spędzili razem :P

kotlaris
10-01-2004, 22:22
DZIEKUJE ZA RADY!!
NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIE TEN POMYSL Z PORTFELEM I BAJERAMI W SRODKU A POTEM TA MILA KNAJPA WE DWOJE I TAK DALEJ.......:-)
BUDOWA MOZE NA DRUGA ROCZNICE? :D

waldibmw
21-10-2007, 13:17
Jeśli czas to pieniądz..kup niezły portfel..w środek włóż swoje najsexowniejsze zdjęcie i parę groszy na rozmnożenie....aha..jeszcze kartę telefoniczną ..koniecznie..Ja bym dołożyła ( jak jest za co ) jeszcze bilet. Do wyboru..do teartru, kina ..ostatecznie całodobowy na komunikację miejską....Niech potem ma jak zadzwonić i jak wrócić...............jakby co........... :lol: ja bym dolozyl jeszcze gumki..... :oops:

monika.KIELCE
21-10-2007, 19:47
Hej, hej a ja dziś obchodze I rocznicę ślubu.
Dokładnie 21 października rok temu....

Mąż kupił mi wisiorek z kolczykami w zestawie. Jestem zadowolona :D :D :D

elutek
22-10-2007, 07:57
Hej, hej a ja dziś obchodze I rocznicę ślubu.
Dokładnie 21 października rok temu....

Mąż kupił mi wisiorek z kolczykami w zestawie. Jestem zadowolona :D :D :D

i oby tak do Złotych Godów :D