PDA

Zobacz pełną wersję : okna dachowe ze sklepu internetowego



halinka555
03-08-2009, 12:27
Witam Wszystkich

Jestem na etapie zakupu okna dachowego. Niestety mam taka pracę, że nie mogę znaleźć czasu na wizyty w sklepach i zakup tam. Postanowiłam skorzystać ze sprzedaży internetowej. Znalazłam sklep internetowy zajmujący się sprzedażą okien przez internet nazywa się Velset (http://www.velset.pl) Oferuje znane marki okien dachowych, ale ja nie wiem, które wybrać i czy warto jest dokonywać zakupów takich materiałów jak okna przez internet. W tym sklepie internetowym nie ma montażu okien ale ceny są przystępne. Jakiej firmy okna byście mi polecili i czy mogę zaryzykować zakupy w tym sklepie internetowy? Bardzo proszę o pomoc. Muszę dość szynko kupić to okno.

kielo
03-08-2009, 18:13
Nie to samo jak się widzi okna,wykonanie takiego okna i zawsze ktoś doradzi jaka wielkość i nawet można kupić z montażem

AGA NR 1
03-08-2009, 18:29
Halinka555,

dużo ludzi kupuje przez internet materiały budowlane.

Wychodzą po prostu trochę taniej.

Może zrób tak :
w wolny weekend pooglądaj sobie w "realu" różne okna w jakiejś Hurtowni Budowlanej i jak jakieś Ci się spodobają to zapisz sobie nazwę firmy, rozmiar i ne modelu.

Następnie porównaj ceny.
Pamiętaj tylko, że Hurtownie również dają spore upusty - zapytaj !
I porównaj.

To da Ci jasny obraz, czy warto zamawiać na internecie czy wcale nie...

P.S.
Ja polecam okna dachowe VELUX.
Takie po prostu mam i są super.
:wink:

Wujor
03-08-2009, 18:44
Witam Wszystkich

Jestem na etapie zakupu okna dachowego. Niestety mam taka pracę, że nie mogę znaleźć czasu na wizyty w sklepach i zakup tam. Postanowiłam skorzystać ze sprzedaży internetowej. Znalazłam sklep internetowy zajmujący się sprzedażą okien przez internet nazywa się Velset (http://www.velset.pl) Oferuje znane marki okien dachowych, ale ja nie wiem, które wybrać i czy warto jest dokonywać zakupów takich materiałów jak okna przez internet. W tym sklepie internetowym nie ma montażu okien ale ceny są przystępne. Jakiej firmy okna byście mi polecili i czy mogę zaryzykować zakupy w tym sklepie internetowy? Bardzo proszę o pomoc. Muszę dość szynko kupić to okno.

Zobacz jeszcze tutaj: www.oknadachowe.net Ja od nich brałem 3 okna i wyłaz (Roto wysokoosiowe). Akurat jestem z Krakowa więc odebrałem osobiście ale wiem że przy conajmniej zakupie 3 okien - wysyłka GRATIS.

Lookita
03-08-2009, 21:09
Bardzo dobry sklep....
Kupilem 5 rolet wew. do veluxow.....Sprawny zakup,dostawa.Mysle,ze z kazdym zakupem sa po prostu profesjonalistami.
PS.Ten komentarz napisalem pierwszy raz temu sklepowi na tym forum,a nie na ich sklepowym :-)

aka-jonek
03-08-2009, 21:34
Ja też polecam ten sklep internetowy (Bemar z Krakowa), kupiliśmy u nich w zeszłym roku 7 dachowców velux i wszystko ok.
aka

player_pl
03-08-2009, 23:20
Ja też jestem na etapie zakupu okien połaciowych. Jednym z tańszych sklepów internetowych jest http://www.oknaroto.pl/. Wbrew nazwie sprzedają także okna innych firm. Kupował ktoś w nim?

AGA NR 1
04-08-2009, 03:16
No i właśnie,

sami popatrzcie ile jest DOBRYCH SKLEPÓW INTERNETOWYCH z materiałami budowlanymi !

:D

Na dziale WNĘTRZA jest wątek "Adresy sklepów internetowych z jakich korzystacie" - ale on w zasadzie dotyczy tylko wykończeniówki / dekoracji.
Tam wymieniamy się nazwami firm, które warto polecić.
POLECAM !

Więc uważam, że w WYMIANIE DOŚWIADCZEŃ też powinien być taki wątek -dotyczący materiałów budowlanych.

Więc zakładam taki wątek !

Proszę Was o dopisanie Waszych firm do tego wątku...
I zobaczymy, czy wątek się "przyjmie".

:wink:

enickman
04-08-2009, 09:15
to daj tu jeszcze linka

AGA NR 1
04-08-2009, 09:46
Moderator przesunął go do działu SONDAŻE.

No, ale dobrze, że wogóle jest.
:wink:

Wklejam linka :

http://forum.muratordom.pl/adresy-dobrych-sklepow-internetowych-z-materialami-bud,t165951.htm

MARTA79
04-08-2009, 13:17
Witam! Ja rownież zamawiałam na www.oknadachowe.net - firma z Krakowa - ja mieszkam na północy i przy 2 oknach płaciłam za transport (3 okna - transport gratis) i wyszło mi taniej ok 400 zł niż w sklepach i składach budowlanych w mojej okolicy. Kupiłam VELUXy. Szybka dostawa i ciągły kontakt telefoniczny. Polecam

halinka555
11-08-2009, 14:14
Dziękuję za pomoc. Postąpiłam według waszych rad. Kupiłam Veluxy w oknadachowe.net i jak naraze jestem super zadowolona.