PDA

Zobacz pełną wersję : Kupować czy poczekać do Nowego Roku!!!!



swimrad
25-12-2003, 14:27
mam zamiar kupić materiały do adaptacji strychu, ale zastanawiam się czy nie poczekać, bo remont będę robił dopiero na wiosnę
Czy ktoś ma podobny problem
Nie mam gdzie przechować materiałów!.Czy można zaufać hurtowniom i jak się zabezpieczyć?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Tomko
28-12-2003, 23:30
Rok 2003 to ostatni rok aby zacząc korzystać z ulgi z tytułu remont ubudynku mieszkalnego. Wszystkie potrzebne informacje otrzymasz w Urzędzie Skarbowym. Jak zależy ci na pieniążkach z tytułu odliczeń w przyszłym roku, kup teraz materiał, w tym roku jeszcze. Pozdrawiam!

Tomko
28-12-2003, 23:35
W przypadku hurtowników to uważaj, pobierają zaliczki wystawiają faktury a później się mogą wycofać. Dlatego kup tylko część materiału aby nie utracić ulgi remontowej.

Wowka
29-12-2003, 07:22
Rok 2003 to ostatni rok aby zacząc korzystać z ulgi z tytułu remont ubudynku mieszkalnego. ............
Pozdrawiam!

Tomko - co rozumiesz przez słowa - Rok 2003 to ostatni rok ? :(

By skorzystać z "dobrodziejstw" ulgi remontowej podatnik ma czas na dokonanie pierwszego zakupu do dnia 31.12.2005 r.

swimrad
29-12-2003, 18:39
Dzięki za podpowiedź, właśnie dzisaj kupiłem deski na podłogę, legary, płyty kg, okno - musiałem zostawić w hurtowni, bo nie mam gdzie tego przechować.

Wiem, że ryzykuję ale nie miałem innego wyjścia

Pozdrawiam - wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!