PDA

Zobacz pełną wersję : pomocy!!!!!!!!!



oxa
07-08-2009, 17:40
sąsiad postawił sobie na dachu takie dwa :-?

http://www.dospelprofessional.com/?lang=pl

nie dość, że naprzeciw mojego tarasu, to niestety przed oknami moich dzieci :-? od okien odległość ok 10-12 m. On ma budynek parterowy - my z poddaszem, dzieciaki na górze. Jestem załamana, z okien 60 m asfaltowego dachu, to już pal szesć, ale to będzie pewnie burczeć :evil: non-stop. Co robić, co robić, czy w ogóle coś mogę???????????????????// Jakieś odległości, decybele dopuszczalne, kto coś wie????? Jeszcze jutro wybywam. Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JoShi
07-08-2009, 22:13
Co dwa? Dwie witryny firmy dospel?

oxa
17-08-2009, 07:42
nie zwróciłam uwagi, że się nie otwiera na odp. stronce

trzeba wejść w produkty i potem w centrale klimatyzacyjno-went., centrale dachowe. :roll:

adam_mk
17-08-2009, 23:28
A!
Uatrakcyjnił widok na te asfaltową pustynię? :roll:

Otruć mu psa?
Podrzucić barszcz Sosnowskiego?

Sam nie wiem... :roll:
10 do 12m
Wiatrówka? Taka lepsza?
Adam M.

Nefer
17-08-2009, 23:30
Dobrą firmę wybrał :)

oxa
19-08-2009, 10:54
Aaaaa!!!!!!

Wiatrówkę mam :lol: w przypływie desperacji i flaszeczki jestem skłonna użyć :lol:

Na razie gorączkowo się obsadzam :roll: ale jestem wściekła jak cholera. Na razie nie myślę o widokach, tylko zastanawia mnie co z tego wyleci i wleci dzieciakom do pokoi (młode częściej chore niż zdrowe) no i to burcenie

Szlag... a miało być tak pięknie :-?

JANK
19-08-2009, 20:29
Dobrą firmę wybrał :)

Jak dobra firma to i hałasować nie będzie. Chyba za wcześnie podnosisz alarm.

Nefer
19-08-2009, 20:30
Firma zdecydowanie niekulawa, choć ma problemy z serwisem :):)

Oxa - nic Ci nie wleci, bo wszystko zostało na filtrach. I nie promieniuje też :):)
Moja jednstka centrlana przyczepiona do ściany buczy.
Ostatnio testowałam - przy włączonej całej klimie (4 pokoje) słychać przez ścianę poziom hałasu lodówki w nocy u sąsiada piętro wyżej :)

oxa
20-08-2009, 16:10
Nefer, mam nadzieję, że prawdę gadasz 8) i tu też tak będzie. Wiem, że jestem panikara, ale mam tak pod górkę z dziećmi, że szkoda gadać. Dwa razy w miesiącu u lekarza z każdym - przy dobrych wiatrach :evil: kto nie zobaczy nie uwierzy :-? Więc tak sobie panikuję pocichutku :roll:

Nefer
20-08-2009, 16:58
Nie ma powodu do paniki. NIe ma opcji,żeby się coś działo. To nie komin od fabryki :)

oxa
20-08-2009, 21:45
eee obok są 3 kominy swoją drogą :roll:

pożyjemy, przeżyjemy :lol: