PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z OCD Jedynka w Rotmance.



Paul 59
09-08-2009, 20:34
Witam, jestem nowym forumowiczem ktory spotkal sie z prawdziwym problemem. Horror zaczol sie po podpisaniu umowy z firma OCD Jedynka w Rotmance na wykonanie prac dachowych wraz z materialem.Do tranzakci doszlo w marcu tego roku,termin podpisano na 10.07. 2009r.Pracownicy spoznili sie pare dni,na telefony nie odpowiadali,firma skladala sie z jednego mezczyzny,kobiety ciezarnej,dziecka 6-cio letniego i dwoch chlopakow po 17-cie lat.Drabine zrobili sobie z mojich lat i c odziennie zebrali pieniedzy na jedzenie.Po dwoch dniach Szef tej ekipy spadl z dachu i bylo calkowicie po wszystkim.Pana Krzysia... z jedynki nigdy nie mozna bylo osiagnac.Umowa byla zawarta do 25.07.09r. nawet na moje prosby ciezko bylo sie skontaktowac z Rotmanka.Do dzisiej Dachowki leza na ulicy i nic nie zostalo zrobione.Jak sie okazalo za laty drugiej jakosci policzyli sobie za metr szescienny 1600 zl.Prosilbym o porade. Wielkie dzieki. :evil:

Marcin1972a
26-08-2009, 12:10
Witam. Ja też korzystałem z oferty tej firmy i to nawet dwukrotnie (jestem drobnym inwestorem - chodź niektórzy mówią "małym deweloperem") i mam dokładnie odwrotne odczucia. Wszystko było punktualnie i fachowo. Z tego co wiem to mają wielu podwykonawców, wszystko pewnie jest jest kwestią ceny. U mnie prace wykonywał Pan Stanisław D. z Lęborka (nazwiska nie podam bo naruszy to regulamin forum) ale mogę jego ekipę polecić z czystym sumieniem. Pan widocznie trafił na "partacza" nie sądzę, żeby zrobili to celowo - pewnie nowa ekipa (powinni z nimi szybko skończyć). Co do ceny łat to się nie wypowiadam, jeżeli Pan tyle zapłacił to faktycznie przesada. Ja analizowałem ofertę ponad 10 firm i byli najtańsi ale przyznam szczerze, że nie analizowałem poszczególnych pozycji tylko całą ofertę (jedni mają tańsze dodatki jeszcze inni robociznę itp.). Ale Pewnie się zdarzają takie sytuacje
.

labas1
26-08-2009, 14:31
Jak ja lubię takie dobre reklamy wykonawców :evil: :evil: :evil:

batko lenin
27-08-2009, 13:35
Ja tez lubię. A mówią, że forum nie dla idiotów :wink: