PDA

Zobacz pełną wersję : Opłaty stałe za GAZ ==> Masakra w Biały Dzień



jacekot
11-08-2009, 18:48
Dziś dostałem rachunek za gaz za czerwiec oraz lipiec i "trochę sie zdziwiłem :o
Zużycie fizyczne gazu za dwa miesiące do ogrzewania wody 40m3 opłaty za faktyczne spalenie gazu do pogrzewania wody 55 zł brutto . Pozostałe opłaty stałe za dwa miesiące 150 zł brutto ( rachunek cały 195 zł ) czyli za miesiąc płace 75 zł czy używam czy nie gazu .

Idąc dalej 75zł x12 miesięcy = 900 zł rocznie , krótko mówic to ROZBOJ W BIAŁY DZIEŃ . :evil:

Ktoś mi powie że zawsze tak bylo , albo że mogę zerwać umowę , może i tak
ale to nid nie zmienia mojego zdania . :evil: :evil: :evil:

msobanie
11-08-2009, 20:35
Witam,
Czyli 45 zl /m-c za dzierzawe zbiornika LPG wcale nie jest drogo, jak widze.
Szkoda ze gaz nie jest o polowe tanszy.
Pozdrawiam
Mire

Lenart
11-08-2009, 20:57
ale tak to się wycfaniło wielu
a prad budowlany ?

czyli za miesiąc płace 75 zł czy używam czy nie gazu
niektórzy co nie uzywaja płacą więcej (oj wiecej :evil: ) i nie o gaz chodzi :lol:

zinger75
11-08-2009, 23:04
Dziś dostałem rachunek za gaz za czerwiec oraz lipiec i "trochę sie zdziwiłem :o
Zużycie fizyczne gazu za dwa miesiące do ogrzewania wody 40m3 opłaty za faktyczne spalenie gazu do pogrzewania wody 55 zł brutto . Pozostałe opłaty stałe za dwa miesiące 150 zł brutto ( rachunek cały 195 zł ) czyli za miesiąc płace 75 zł czy używam czy nie gazu .

Idąc dalej 75zł x12 miesięcy = 900 zł rocznie , krótko mówic to ROZBOJ W BIAŁY DZIEŃ . :evil:

Ktoś mi powie że zawsze tak bylo , albo że mogę zerwać umowę , może i tak
ale to nid nie zmienia mojego zdania . :evil: :evil: :evil:

Jakies tam zuzycie jednak miales. A czy jak w ogole nie uzywam gazu przez letnie miesiace (wode grzeje solarami) to tez sa te stale oplaty? Skoro nie zuzywam, to nie dostarczaja, wiec nie powinno byc oplaty za dostawe gazu. Ale zapewne jest inaczej...

Tedii
11-08-2009, 23:22
Nie zużywam a płacę.
To jest normalna banda!
Gazociąg zrobiliśmy temi rencami a oni kasują za tzw. przesył.
To normalna mafia.
Mam wszystkie papierki i idę do nich powalczyć.
Za to że miałem prawie zerowe zużycie policzyli mi w/g najdroższej taryfy.
Banda,mafia.. to zbyt delikatne określenia dla tych ...@%$#@&^% !!!

cieszynianka
11-08-2009, 23:45
Nie zużywam a płacę.
To jest normalna banda!Gazociąg zrobiliśmy temi rencami a oni kasują za tzw. przesył.
To normalna mafia.
Mam wszystkie papierki i idę do nich powalczyć.
Za to że miałem prawie zerowe zużycie policzyli mi w/g najdroższej taryfy.
Banda,mafia.. to zbyt delikatne określenia dla tych ...@%$#@&^% !!!

Ja też tak myślę :evil:

http://forum.muratordom.pl/ile-wynosza-u-was-oplaty-przesylowe-za-gaz,t163249.htm

:-?

piotrmak
01-11-2010, 10:41
Płaci się za samą "gotowość" dostarczenia. Przy En. Elektr. jest podobnie. Płacimy wszyscy za moc przyłączeniową. Niestety takie są realia u monopolistów. Jak ja nie mam zleceń to nie kasuję za samą gotowość do działania. No ale ja nie jestem monopolistą, a szkoda:)

KrzysztofLis2
02-11-2010, 19:20
Myślę, że Ty nie musisz utrzymywać w sprawności technicznej sporej infrastruktury przesyłowej i wytwórczej, abyś mógł wykonywać zlecenia dla swoich klientów.