PDA

Zobacz pełną wersję : Więżba dachowa



jerrry
12-08-2009, 19:05
Czy ktoś ma do polecenia dobrych cieśli do więżby ? Bo ja mam tutaj przygody. Firma którą wynająłem zeszła mi po pierwszym dniu gdy wyraziłem życzenie żeby mi coś poprawili.
Strasznie mądrzy i pewni siebie. Murłate postawili mi na klinach z deseczek (tam gdzie murarzom poziom uciekł) a na moją uwagę żeby przeniesli mi izolacje z papy nad te kliny bo zrobie podlewke z betonu to się obrazili i zeszli z budowy a teraz dzwonią i domagają się 1400 zł za jeden dzień pracy.
Niejaki Bogucki z Malcanowa chyba

andrzej belka
13-08-2009, 09:21
mieli rację , wieniec ma byc wykonany poprawnie (czytaj prosto) gdyz murłata ma dolegac cala powierzchnia do wienca , pierw zrob do porzadku wieniec a potem wzywaj fachowcow do dachu . a na upierdliwego klienta reakcja prawidlowa. wiedzieli ze nie zaplacisz za robienie dwa razy tej samej roboty wiec sie woleli wycofac .

vizir
16-08-2009, 09:13
Pan Andrzej Belka ma rację. Nie ma nic gorszego dla cieśli jak krzywy wienec bo murarze kasę wzięli i poszli a cieślom za dodatkowe problemy nie chce nikt płacić.
Druga sprawa jest taka że nadlewanie wieńca mija się z celem bo nadlany beton nie będzie miał już swojej siły.
Radzę zadzwonić do cieśli,załagodzić sytuację i niech wracają do pracy.

andrzej belka
16-08-2009, 09:25
nadlany beton z biegiem czasu zacznie sie wykruszac i murlata osiadzie w tych miejscach a co za tym idzie caly dach w tym miejscu , dachowki sie pootwieraja i bedzie sie lalo.