PDA

Zobacz pełną wersję : Zakochałam się w Panu Niemożliwym



kaszak
15-08-2009, 08:33
...i to przez internet. Trudno, z miłością nie wygrasz, muszę go mieć.
Otóż i ON:
http://www.zoomzoom.pl/?go=promo&o=4&pid=1425
Ponieważ znajomość jest wyłącznie internetowa to trudno mi ocenić czy jest wygodny.
Ktoś może widział obiekt mych westchnień z bliska i jeszcze co daj budda może na nim usiadł? Albo może będzie się szwendał w jakiejś Domotece czy gdzieśtam i dokona testu?
Ja na mojej wsi jestem odcięta od takich cudów, se moge tylko przez internet polukać.
Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

clevland
15-08-2009, 09:54
Pan Niemożliwy?
to określenie dotyczy ceny...

Renia
15-08-2009, 10:28
nie wiem jak mogłaś się w tym zakochać .... :roll: :roll: :roll:
pokraczydełko takie .....
i nie przyjmuję wiadomości o tym, że to nowoczesny design :wink:
to, że cos jest nowoczesne nie = ładne

leli1
15-08-2009, 13:10
miłośc jest ślepa jak to mówią :wink:
Tak prawdę mówiąc do odpowiednio urządzonego wnętrza może pasować i nawet wprowadzać charakterystyczny akcent, jednak mimo że mam nowocześnie umeblowane mieszkanie nie wyobrażam sobie tego Pana u mnie
:lol:

mia123
15-08-2009, 23:20
fajne, mi się podobają :) i wyglądają na wygodne... :)

kaszak
16-08-2009, 17:13
No przeca mówię że się zakochałam a miłość jest ślepa. Podoba mi się. Cena mi się nie podoba, ale miłość zwykle kosztuje ;)
Wracając do meritum, jak ktoś gdzieś zobaczy to niech siądzie, z łaski swojej, i niech doniesie o odczuciach w stosownej części ciała :)

A ten, tez pokraczydełko?
http://www.mosmyownspace.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=1551&Category_Code=kartell

Beauty
17-08-2009, 22:47
Widziałam podobne w Domotece w Warszawie.Nie siadałam ,bo raczej gustuje w uszakach, :lol: ale wzrok mi się zatrzymal

smadalena
17-08-2009, 22:53
ło matko!dwa razy wchodziłam na stronę bo myslałam,że już źle widzę cenę z racji pory dnia(a raczej nocy).Nie mogłaś zakochać sie w czymś tańszym?!! :) (o wyglądzie nie piszę bo to kwestia gustu). :roll:

monah
17-08-2009, 22:59
może się podobać lub nie... ale jedno nie ulega frekwencji :D :D :D - Starck Wielkim Wizjonerem Designu JEST. kropka!
osobiście wolę jego Ghosta, Miss Lacy, Lago, i Kong, ale Pan Niemożliwy też łapie oko... ;)
przy najbliższej okazji specjalnie dla Ciebie umieszczę na nim moje cztery litery ;)

bioork
18-08-2009, 07:18
a ja siedziałam i powiem, że wygodny jest 8)
siedzi się w tym jak w misce, opływowo ale na prawdę bardzo wygodnie
pozycja jak w moim Ghostcie czyli prawidłowa i zdrowa dla kręgosłupa, lekko "wylegująca"

kaszak
18-08-2009, 07:20
OOO, Miss Lacy przepiękna ale cena zaporowa, tu by mnie nawet miłość nie zaślepiła.

oola
18-08-2009, 07:56
Pan Niemozliwy jest rzeczywiście super! ale cena zwala z nóg :/ szkoda, że tylko pojedyncze kolorki sa w promocji :( może skusiłabym się na czerwonego

kaszak
18-08-2009, 13:48
a ja siedziałam i powiem, że wygodny jest 8)
siedzi się w tym jak w misce, opływowo ale na prawdę bardzo wygodnie
pozycja jak w moim Ghostcie czyli prawidłowa i zdrowa dla kręgosłupa, lekko "wylegująca"

Bioork, obejrzałam Ghosta internetowo i nie wygląda na "wylegującego", powiedziałabym raczej że własnie pomaga siedzieć prosto.

bioork
18-08-2009, 14:03
a ja siedziałam i powiem, że wygodny jest 8)
siedzi się w tym jak w misce, opływowo ale na prawdę bardzo wygodnie
pozycja jak w moim Ghostcie czyli prawidłowa i zdrowa dla kręgosłupa, lekko "wylegująca"

Bioork, obejrzałam Ghosta internetowo i nie wygląda na "wylegującego", powiedziałabym raczej że własnie pomaga siedzieć prosto.

a widzisz, w rzeczywistości jest trochę inaczej, pozycja jest lekko odchylona do tyłu, siedzi się bardziej jak w fotelu niż krześle
są mega wygodne ale do stołu ich nie postawiłam

kaszak
18-08-2009, 19:06
Oj, do stołu nie? A ja tego Ghosta widziałam przystawionego do biurka z laptopem. Znaczy że do pracy służył.
O, tutaj, mniej więcej w środku strony:
http://remont38m2.blox.pl/html
Faktycznie jest minimalnie odchylony. Myślisz że jej wygodnie tak siedzieć przy pracy?

bioork
18-08-2009, 19:16
do pracy może i jest ok. zależy kto jaką pozycję preferuje
do jedzenia już nie (takie jest moje subiektywne odczucie)
moje 2duchy stoją w przedpokoju i służą do zmiany obuwia, przebierania dzieci i ozdoby oczywiście
tylko jak jest więcej gości to dostawiamy je do stołu
na codzień mamy inne, wyjątkowo wygodne krzesełka

kaszak
18-08-2009, 19:20
Ha, tak oto miłość mi uwiędła, bo chciałam Niemożliwego postawić w kuchni i wykorzystywać również "kulinarnie" :(

bioork
18-08-2009, 19:26
Ha, tak oto miłość mi uwiędła, bo chciałam Niemożliwego postawić w kuchni i wykorzystywać również "kulinarnie" :(

to w duchu czy w niemozliwym ?
bo mnie pytałaś wciąż o ducha heheheh

a chcesz kupić jedno krzesło ? ja nie widzę problemu żeby stało w kuchni
będzie pieknie i z jajem a Ty będziesz miała gdzie odpocząć po męczącym gotowaniu ;)

kaszak
18-08-2009, 19:31
W niemożliwym ale wcześniej napisałaś że oba mają pozycję wylegującą :)
Myślałam o dwóch przy małym stoliku. Takim co to nie służy do biesiadowania tylko normalnego spożycia w przelocie. Szybkie śniadanka, te sprawy.

bioork
18-08-2009, 19:43
aaaa...
no tak
to nie wiem w takim razie czy mam Ci polecać
widziałam te krzesła przy takich stolikach więc pewnie jakoś się sprawdzają
ja siedziałam na nim raz i wydawał mi się zbliżony siedziskiem do ducha ale ja nie rozpatrywałam go w takich kategoriach i ciężko mi coś doradzać

ja mam do stołu eamesy i te polecam z czystym sumieniem, piekne i wygodne