PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie na wakacje we wrześniu?



albertos
18-08-2009, 09:35
Jakie kraje byście zaproponowali mi spędzenie urlopu pod koniec września? Warunki:

- gwarantowana pogoda
- niska cena

byłem już w Grecji, we Włoszech, Egipcie, Bułgarii, Chorwacji, Tunezji i Turcji.
Dzięki za sugestie!

malka
20-08-2009, 11:47
Proponuje Malezję, temperatura we wrześniu do zniesienia, gorzej z niska cena transportu, natomiast na miejscu drogo (dla Polaka) nie jest :D

aneta-we
20-08-2009, 20:34
Może Hiszpania? Świetny klimat i kultura. Pogoda tez a ceny trezba sprawdzic w biurach i necie.

KingaJanosz
15-04-2012, 21:58
Mnie się podobało na kempingu w Chłapowie o nazwie - Lazurowe. Tanio i komfortowo i przy okazji zwiedziłam pobliską Jastrzebia Góre, Władysławowo , Płw.Helski i Trojmiasto . Co najważniejsze moglam troche zaoszczędzić , bo miałam ograniczony budżet.

dode
17-04-2012, 09:23
z najbliższych : Wyspy Kanaryjskie, Jordania, Izrael, w zależności co lubi się robić na wakacjach :)

G.N.
17-04-2012, 10:41
Mnie się podobało na kempingu w Chłapowie :spam: Tanio i komfortowo i przy okazji zwiedziłam pobliską Jastrzebia Góre, Władysławowo , Płw.Helski i Trojmiasto . Co najważniejsze moglam troche zaoszczędzić , bo miałam ograniczony budżet. albertos trzy lata temu w drugiej połowie sierpnia pytał o wrzesień :lol2: poza tym jeśli ktoś pyta o gwarantowaną pogodę zazwyczaj nie chodzi mu o to że by było cały czas zimno i deszcz jak nie pada to znaczy że leje.


............ Jordania, Izrael, w zależności co lubi się robić na wakacjach :) Jeśli ktoś lubi np. wydłubywać sobie kule i opatrywać rany postrzałowe to aktualnie faktycznie miejsce idealne.

dode
17-04-2012, 14:04
Jeśli ktoś lubi np. wydłubywać sobie kule i opatrywać rany postrzałowe to aktualnie faktycznie miejsce idealne.

w listopadzie byliśmy w Jordanii i wróciłam jakoś bez ran postrzałowych

G.N.
17-04-2012, 17:11
dode ostatnio ( z racji pracy) trochę koresponduję z gościem z Izraela i o ile jeszcze dwa miesiące temu był wyluzowany, miał czas i pisał o ładnej pogodzie to od jakichś 3 tygodni zrobił się nerwowy, koniecznie chce pozałatwiać otwarte kontrakty jak najszybciej i się zwijać bo jak twierdzi wojna wisi na włosku. A gość tam się urodził , wychował i mieszka więc powinien być przyzwyczajony i nie panikować bez powodu.

dode
19-04-2012, 12:21
niech będzie, nie napinam się. My w każdym bądź razie rozważamy jesienną wizytę w Izraelu, zobaczymy jak rozwinie się sytuacja.

( a ojciec założyciel pytał tylko o pogodę i niską cenę:p)

ani.mozje
14-11-2013, 09:08
Ja tam zastanawiam się właśnie czy we wrześniu przyszłego roku nie kopsnąć się gdzieś na wakacje ze względu na o wiele tańsze ceny. Aktualnie siedzę na internecie i zastanawiam się nad tym czy nie pojechać sobie na Chorwację w przyszłym roku. Przynajmniej miałabym zapewnioną tam dobrą pogodę i gwarancję, że nie będzie mi padać nad głową, a także pobyt w pełnym komforcie :)