PDA

Zobacz pełną wersję : projekt Z66 pracownia STUDIO Z500



uriel
18-08-2009, 10:57
Witam,

czy jest ktoś, kto buduje ten wspaniały dom Z66?
Prosty, funkcjonalny i mam nadzieję - tani ;)

Proszę o podzielenie się doświadczeniem z budowy, na jakim jesteście etapie, gdzie i za ile budujecie?

Ja przymierzam się do tego projektu, ale głównym czynnikiem decydującym będzie koszt budowy. Projekt sam w sobie jest niemal idealny. Już go sobie wizualizuję na działce ;)

Pozdrawiam

IZA30
28-10-2009, 17:14
Podbijam.Też jest moich wśród faworytów,ale ciągle tak mało informacji na jego temat... :cry:

uriel
28-10-2009, 21:22
my już kupiliśmy projekt ;D
papiery są u architekta, trochę zawiłości będzie z warunkami zabudowy, ale w głębi duszy liczymy na to, że uda się zacząć na wiosnę ;)

pozdrawiam

aniunia81
29-10-2009, 07:26
Hej

my z mężem również bardzo zastanawiamy się nad zakupem tego projektu :) ma wszystko czego potrzeba :)
interesuje nas wariant z garażem (podwariant 2)
Przepatrzyliśmy mnóstwo projektów, i jednak stawiamy na ten :)

Również będziemy bardzo wdzięczni za informacje odnośnie wstępnych kosztorysów.
Uriel powodzenia życzę :) i czekamy z niecierpliwością do wiosny na dziennik budowy i pierwsze wrażenia :)
My na wiosnę startujemy z papierologią dopiero.

aniunia81
04-11-2009, 20:15
coś tu przycichło :(
może ktoś się odezwie...[/b]

aniunia81
08-11-2009, 10:51
ktoś w opiniach tego projektu na stronie z500 poddał w wątpliwość wygląd salonu i jego szerokość przy tym, ze schody są w salonie na ścianie, faktycznie salon może być wąski i mało ustawny :/
Prócz tego byliśmy wczoraj z mężem na oglądaniu domu pokazowego projektu Lipińskich w Smolcu (były dni otwarte) i faktycznie salon ma podobny do z66 i nie jest on zbyt duży, Berlin ma schody na bocznej ścianie ale fakt zajmują one trochę miejsca na szerokość :(, ponadto pokoje na górze, zwłaszcza te dwa symetryczne są malutkie :/ a w z66 są podobne :/
zmieniliśmy zdanie i już nie chcemy z 66, choć ma ładny układ pomieszczeń, fajnie wydzielona jadalnie.
teraz interesuje nas z68 :) troszkę szkoda mi tego miejsca na jadalnie, ale salon ustawniejszy.

http://www.z500.pl/projekt/z68.html

mam pytanie małe, jeśli chcemy zlikwidować jedną łazienkę na górze (ta w sypialni), a tam zostawić garderobę to robimy to już na etapie adaptacji, czy też wystarczy naniesienie takiej zmiany w trakcie budowy przez kierownika budowy?
jak na etapie adaptacji to czy to kosztuje dodatkowo?