PDA

Zobacz pełną wersję : pochwa?a prostoty



aga_kraków
01-01-2004, 08:07
01/04" Półwsie w mieście"
latem wybrałam się z dzieckiem na spacer wałami Rudawy.I właśnie ten domek przykuł moją uwagę.długo kręciłam sie tam, próbując zaglądać tędy i owędy(za co przepraszam właścicieli)
Domek jest prosty, ale doskonała bryła, bardzo przemyślany detal.Gdyby był w katalogu nazwałabym go "perfekcyjny"
Ze zdziwieniem dowiaduję się z artykułu,że jest nowy- myślalam,że to wyremontowany stary domek, z tych co "stoją tu od zawsze"

wyrazy uznania dla architektów i Muratora, który jeszcze czasem propaguje taką architekturę

nie bójmy sie budować prostych domów

Pozdrawiam.Aga

maksiu
05-01-2004, 15:31
Aga: wcale się nie bałem wybudować prosty dom...klasyczna stodoła, jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami to klinij sobie: http://www.dommaksia.prv.pl
pozdrawiam

Aga J.G
08-01-2004, 18:08
Cześć! My też się zdecydowaliśmy na prosty domek będzie niezła stodoła :wink: , nam się podoba.
Pozdrawiam Aga.

aga_kraków
12-01-2004, 06:28
cieszę się, że jest nas więcej

maksiu - bardzo fajny dom-taki w sam raz- na pewno będzie ozdobą malowniczej okolicy, gdzie się budujesz
i kapitalna strona-gratulacje

pozdrawiam.Aga

maksiu
12-01-2004, 07:23
Aga_krakow: 25 km od Szczecina..

paj^
12-01-2004, 09:42
tez podobaja mi sie stodoly i taka mam,
na kazdym spacerze lub biegow na nartach z Kasia, obserwujac nasz dom z okolicznych wzniesien jestesmy pod wrazeniem, a to dowod na to, ze mamy idealnie skrojona stodole na nasze potrzeby :)