PDA

Zobacz pełną wersję : Ile trwa montaż schodów??



dorcha
21-08-2009, 14:50
Witam,

Podzielcie sie informacją ile trwa obłożenie betonowych schodów, stopnie, podstopnice z tralkami?
Dzisiaj zamówiłam schody i zdziwiłam się słysząc, że wykonanie schodów trwa 4 dni :o .
Ekipa jest przyjezdna i muszę ich przenocować, a za bardzo to mi się nie uśmiecha bo sami juz mieszkamy w naszym domku?

Pozdrawiam
Dorota

pierwek
21-08-2009, 15:03
widać fachowcy szanują swoją pracę - wikt też masz im zapewnić? :D
jak za dobrze będziesz im gotować to może przeciągną do całego tygodnia ;)

Parę lat temu stolarz montował u mnie schody drewniane. Zajęło mu to całe 2 dni ale to były schody samonośne. I praktycznie prawie wszystko miał już wcześniej przygotowane w częściach.

Może te 4 dni to 3 dni montażu, w 3 dniu malowanie i lakierownie, 4 ponowne lakierowanie ?

raffran
21-08-2009, 15:03
U nas montaz 16 stopni debowych i podstopnic dwom osobom zajal niespelna 2 dni (bez tralek).

slawciol
21-08-2009, 17:16
15 stopni, tralki, poręcz montowali w niecałe 2 dni. pierwszy dzień zmontowali na sucho, rozebrali i ponownie zamontowali już docelowo, zamontowali słupki, na drugi dzień poręcz i tralki, na koniec wykończeniówka. W pierwszy dzień robili od 8 do 17 na drugi dzień od 8 do 14 dwie osoby tez przyjezdni ale jeździli do domu (90km)

mattdl
21-08-2009, 18:34
Jak to musisz przenocować ekipę? A co policzą Ci mniej? A może jak im odstąpisz swoje łóżko to będzie połowa ceny? Śmieszne...

Damon
21-08-2009, 20:59
U nas też ma byc dwa dni (ok 20 stopni z poręczami, tralkami itp), ekipa dojeżdza 100 km. Dziwna firma skoro już sie podejmują roboty z montażem daleko od domu za określoną kwotę, to nie powinno Cię interesować gdzie będą nocować, chyba że masz w umowie zapewnienie noclegu, wtedy poszukaj jakiegoś hotelu robotniczego w okolicy albo czegoś podobnego.