PDA

Zobacz pełną wersję : Dwie dziury krok do awantury



niktspecjalny
23-08-2009, 07:25
:oops: zamontowałem na ścianie w łazience uchwyt do słuchawki prysznicowej.Jest oddalony od baterii tak by można było słuchawkę brać swobodnie.Małża oznajmiła ,że pomysł daleko nietrafiony bo nic nie wnosi do łazienki i do tego są między fugami dwie dziury itd,itd.Może macie jakiś pomysł by sprostać wymaganiom żony co by poprawił wygląd zestawu słuchawkowego.

perm
23-08-2009, 08:19
Przepraszam że to napiszę ale można by w tym momencie rozpisać konkurs: "O co chodziło autorowi?"
Co ma wnieść słuchawka do łazienki?
Słuchawka daleko a dziury to skąd?
itd, itd???
Sobota chyba była wesoła :)

coulignon
23-08-2009, 08:26
ja bym pogonił małżonkę. I znalazł taką co nie bedzie krecić nosem. No chyba że jesteś jakos szczególnie do niej przywiązany.

freetask
23-08-2009, 08:46
przekonaj ją, że bez uchwytu nie może być, łatwiej jej przyjdzie się z tym pogodzić :-) jeśli w fugach masz dwie dziury to może jeszcze da się sprawę odkręcić... ja wywierciłem centralnie w płytce :-)

Jurek_Z
23-08-2009, 08:49
... może macie jakiś pomysł by sprostać wymaganiom żony co by poprawił wygląd zestawu słuchawkowego.

Może przyklej kolorowe piórka :wink:

niktspecjalny
23-08-2009, 08:57
Przepraszam że to napiszę ale można by w tym momencie rozpisać konkurs: "O co chodziło autorowi?"
Co ma wnieść słuchawka do łazienki?
Słuchawka daleko a dziury to skąd?
itd, itd???
Sobota chyba była wesoła :)

Tak długo na tym forum i nie kumasz czaczy.Chodziło mi (nie na zasadzie konkursu :evil: :evil: ) żeby ktoś podszepł mi pomysła na zmianę wyglądu wiszącej słuchawki na wężu i uchwycie który jest oddalony od baterii .
Gdybym teraz odkręcił ten uchwyt to zostały by dwie dziury po jego mocowaniu poniał :evil: .Słuchawka leżała by znowu na baterii na starym miejscu.


Co ma wnieść słuchawka do łazienki? nawet nie wiesz jak wygląd dyndajacego węża słuchawkowego dużo wnosi we wygląd całej łazienki no chyba ,że twoja ma połączenie z falbankiem z narzędziemi :evil:


Sobota chyba była wesoła byłem w przcy ale nie tu i tobie będę się tłumaczył. 8) 8)

coulignon
23-08-2009, 09:09
wiem!
Cos takiego:
http://img.nokaut.pl/p/9c/64/9c648fc9d4226edb0bcf99bf8d4cfb71500x500.jpg

Małżonka będzie zadowolona!

daggulka
23-08-2009, 09:12
ja mam panel w kabinie .... ale w zasadzie chyba standardowo w nim są rozmieszczone w/w sprzęty :roll:
baterię mam na wysokości jakieś 1,20m .... uchwyt na słuchawkę na wysokości 1,60m czyli jak ją na tym uchwycie powieszę to może służyć także jako prysznic z góry "bez trzymanki" :wink: :lol:

według mnie rozwiązanie optymalne :roll:

daggulka
23-08-2009, 09:16
wiem!
Cos takiego:
http://img.nokaut.pl/p/9c/64/9c648fc9d4226edb0bcf99bf8d4cfb71500x500.jpg

Małżonka będzie zadowolona!

allle jazda :lol: :o .... kurde ... a żeby było sprawiedliwie ... dla panów też coś jest?:lol: :roll:

coulignon
23-08-2009, 09:28
allle jazda :lol: :o .... kurde ... a żeby było sprawiedliwie ... dla panów też coś jest?:lol: :roll:

No.... w zasadzie to samo ale nie kazdy pan lubi :o :lol: :lol: :lol:

daggulka
23-08-2009, 09:42
to jawna skrajna niesprawiedliwość i dyskryminacja .... przeca nie każdy facet to gej :roll: :lol:

perm
23-08-2009, 09:42
Tak długo na tym forum i nie kumasz czaczy.Chodziło mi (nie na zasadzie konkursu :evil: :evil: ) żeby ktoś podszepł mi pomysła na zmianę wyglądu wiszącej słuchawki na wężu i uchwycie który jest oddalony od baterii .
Gdybym teraz odkręcił ten uchwyt to zostały by dwie dziury po jego mocowaniu poniał :evil: .Słuchawka leżała by znowu na baterii na starym miejscu.
Teraz to mniej więcej jasne, jakoś zapomniałem że są jeszcze prysznice które kładzie się na baterii :) Tak szczerze to już daaawno takiej nie widziałem.


Co ma wnieść słuchawka do łazienki? nawet nie wiesz jak wygląd dyndajacego węża słuchawkowego dużo wnosi we wygląd całej łazienki no chyba ,że twoja ma połączenie z falbankiem z narzędziemi :evil: No i widzisz powyżej jakie są propozycje :D . Patrząc na to co zaproponował Cullignon to faktycznie dyndający wąż może zmienić jakość życia i pożycia, gorzej jak się spodoba bardziej :lol: .


Sobota chyba była wesoła byłem w przcy ale nie tu i tobie będę się tłumaczył. 8) 8)
A w pracy nie może być wesoło? :wink:

niktspecjalny
23-08-2009, 09:56
wiem!
Cos takiego:
http://img.nokaut.pl/p/9c/64/9c648fc9d4226edb0bcf99bf8d4cfb71500x500.jpg

Małżonka będzie zadowolona!

To nie jest energooszczędne :oops: :oops: :wink: .Wiem ,że jesteś w tym temacie ekspertem i takie gadżety to podstawa u ciebie w "łaźni" to może pochwalisz się jeszcze jakąś fotką z takim oprzyrządowaniem. :lol: :wink: :wink: .Nie wstydź się a może masz coś podobnego do bidetu? :D :D :D :wink: :oops:

daggulka
23-08-2009, 10:05
coulignon a gdzie się zakłada tą trzecią gumkę ze zdjęcia ??

porządna firma to i może i zapasówkę dali :roll: :lol:
no chyba ze ...hm...zastanówmy się ..... nie , nie ...to nie do zrealizowania ....:lol:

Lenart
23-08-2009, 10:50
niktspecjalny napisał

To nie jest energooszczędne
jak to nie ? :o
nie marnuje ciepła wody na zewnatrz !
100 % wewnętrznego wykorzystania !
To jest prawie 100 % energooszczedne :lol:

coulignon
23-08-2009, 12:12
no chyba ze ...hm...zastanówmy się ..... nie , nie ...to nie do zrealizowania ....:lol:
a może to się nakłada przed, guma się przecież rozciąga

A potem radość przez jakieś 9 godzin... ech.....
Stare czasy :lol: :lol: :lol:

niktspecjalny
23-08-2009, 15:25
nie marnuje ciepła wody na zewnatrz !


Trochę ty marnujesz się..... :P :wink: .Swojskie klimaty co???.Bardzo pomogłeś mi w rozwiązaniu tematu.Ale dzięki i za to. 8)

niktspecjalny
23-08-2009, 15:30
no chyba ze ...hm...zastanówmy się ..... nie , nie ...to nie do zrealizowania ....:lol:
a może to się nakłada przed, guma się przecież rozciąga

A potem radość przez jakieś 9 godzin... ech.....
Stare czasy :lol: :lol: :lol:

Tak coś czułem ,że nie kitujesz.Masz zaplecze energo-konsumpcyjne.Pewnie gdybym przyjechał na to spotkanie wrześniowe to byś mi zaprezentował to oprzyrządowanie ,które pomogło by mi zmienić mój nieszczęśliwy widok na uchwyt prysznicowy :lol: 8) :lol: 8) :wink:

daggulka
23-08-2009, 15:42
NS - to się nie zastanawiaj ino przyjeżdżaj ..... na pewno zmienisz widok nie tylko na słuchawkę prysznicowa ... w ogóle po takiej imprezie forum wydaje się bardziej .....hm....znajome :wink: :D

daggulka
23-08-2009, 16:18
właśnie NS przyjeżdżaj, ty masz 2 dziury a w komplecie są aż 3 gumy, starczy zabawy na 2 doby :D

a Ty to co? lepszy jaki? pakować tyłki i na listę się zapisywać :lol:

tutli_putli
23-08-2009, 19:40
........o jesooo popłakałam się .........

EZS
23-08-2009, 20:26
a wracając do dziur... NS, musisz po prostu przekonać żone, że tak jest ERGONOMICZNIE :lol:
U mnie też małż zrobił dodatkowy wieszak, bo oryginał nie przewidział pozycji, w której by sobie wygodnie główkę mył. Na moje skrzywienie stwierdził, że nie po to budował dom, żeby teraz nie mógł wygodnie się umyć..... Przełknełam, przecież nie odkręcę tego wieszaka :-? :lol:

niktspecjalny
24-08-2009, 04:12
a wracając do dziur... NS, musisz po prostu przekonać żone, że tak jest ERGONOMICZNIE :lol:
U mnie też małż zrobił dodatkowy wieszak, bo oryginał nie przewidział pozycji, w której by sobie wygodnie główkę mył. Na moje skrzywienie stwierdził, że nie po to budował dom, żeby teraz nie mógł wygodnie się umyć..... Przełknełam, przecież nie odkręcę tego wieszaka :-? :lol:

Byłaś u mnie w domu? :D :D :wink: Tak po prawdzie siedząc w wannie ten uchwyt jest wygodny bo słuchawka jest w zasięgu ręki.Na razie tak małży nie powiedziałem bo wiem ,że wpadnie na pomysła by np. uchwyt był zarazem półką na świecę pachnącą.
Nie jestem sam.Bardzo dziękuję Ci za słowo wyjaśnienia. :wink: :wink: