PDA

Zobacz pełną wersję : Żelazko - jakie?



Agami
26-08-2009, 10:58
Witam! Czeka mnie, niestety, zakup żelazka. Niestety, bo bo tej pory używałam Tefala (pewnie z 10 lat, albo więcej), ale zaczyna mi przeciekać, a byłam z niego naprawdę zadowolona.

Przeszukałam forum, ale wątki są jeszcze z ubiegłego roku, albo i starsze.
Proszę poradzcie, bo nie wiem, co mam wybrać.
Napiszcie co macie, czy jesteście zadowoleni? Jaka funkcja w waszym żelazku jest według was niezbędna, super sie sprawdza, a jaka okazała sie zbyteczna?

Na razie cena nie gra roli, ale zaznaczam, że ma być to w miarę zwykłe żelazko (bez jakiś stacji parowych itp)...

jean70
26-08-2009, 11:33
poczytaj tutaj:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewforum.php?f=203&sid=

rataj75
26-08-2009, 14:08
Ja również mam tefala i jestem z niego bardzo zadowolona (tfu tfu ;-) )Dla mnie niezbędna jest para oraz funkcja samooczyszczania z kamienia czy jakoś tak, a z innych dobrodziejstw chyba nie korzystam...

justyna_m
26-08-2009, 15:06
Tefal, tefal i jeszcze raz tefal ... nie ma lepszych. Przynajmniej ja zawsze miałam Tefala, moja mama też i jestem baaardzo zadowolona, a nawet nie mam jakiegoś tam mega wypasionego modelu.

askaaa
26-08-2009, 17:47
Witam! Czeka mnie, niestety, zakup żelazka. Niestety, bo bo tej pory używałam Tefala (pewnie z 10 lat, albo więcej), ale zaczyna mi przeciekać, a byłam z niego naprawdę zadowolona.

Przeszukałam forum, ale wątki są jeszcze z ubiegłego roku, albo i starsze.
Proszę poradzcie, bo nie wiem, co mam wybrać.
Napiszcie co macie, czy jesteście zadowoleni? Jaka funkcja w waszym żelazku jest według was niezbędna, super sie sprawdza, a jaka okazała sie zbyteczna?

Na razie cena nie gra roli, ale zaznaczam, że ma być to w miarę zwykłe żelazko (bez jakiś stacji parowych itp)...
a czemu nie stacja parowa ?

LeoAureus
26-08-2009, 20:27
Braun, szafirowa stopa i koniecznie strażak :lol: - jak dla mnie :lol:

Renia
26-08-2009, 22:12
... a co to jest ten strażak ?
niedouczona jestem :wink:

LeoAureus
26-08-2009, 22:44
Haha, żelazko samo się wyłącza po jakimś tam czasie nieużywania, że jak zapomnisz wyłączyć i wyjdziesz z domu to nie musisz się martwić, że Ci chałupa się spali :D

Trociu
27-08-2009, 05:37
Jak nam nasz wysłużony Tefal padł, to żona nie chciała o niczym innym słyszeć jak innym nowym Tefalu.

Agami
27-08-2009, 11:10
askaaa - bo w moim małym mieszkaniu nie mam na to miejsca ;)
Dlatego mam blender, a nie robota kuchennego, dlatego mam Tefal Ingenio z osobna rączką, a nie zestaw berghoff, który widziałam na żywo i bardzo mi sie podobał ;) Kwestia wyboru, po prostu...

Co do żelazka - tak, faktycznie nadal zastanawiam się nad Tefalem (ja go miałam, mama też go ma), tylko zastanawiałam sie, czy za bardzo sie nie przywiązuje do marki ;) , bo może jest coś lepszego...

No i który model? Nie szaleć, kupić najprostszy Supergliss (co wiadomo, czasem wychodzi na najlepszy), czy może pokusić się na któryś z modeli Aquaspeed Ultra-Cord czy Ultimate Autoclean? A może jednak inny producent?

Renia
27-08-2009, 17:29
Haha, żelazko samo się wyłącza po jakimś tam czasie nieużywania, że jak zapomnisz wyłączyć i wyjdziesz z domu to nie musisz się martwić, że Ci chałupa się spali :D
hmmmm ... to wymarzone dla mojego syna ... notorycznie zostawia włączone i wychodzi i zawsze sie martwie, że sie kiedys chalupa spali .... :evil:

Krałl
04-03-2016, 09:31
Hej, jestem nowa. Ale wydaje mi się, że moge pomóc. Ja tez miałam problem z żelazkiem i wiecie co koleżanka poleciła mi prasowacz parowy czy jakoś tak czyli generator pary. No wspaniałe, pełno tego na rynku więc polecam :) Z łatwością wyprasujesz wszelakie koszule :D

[moderowano linki reklamowe]

DannyK
05-03-2016, 12:19
Ja mam philipsa, używam od ponad 10 lat również tej marki i nie mam na co narzekać. Jest tanie, dobrze prasuje i nic się nie psuje.

griszka5
10-03-2016, 12:51
Co do żelazka - tak, faktycznie nadal zastanawiam się nad Tefalem (ja go miałam, mama też go ma), tylko zastanawiałam sie, czy za bardzo sie nie przywiązuje do marki ;) , bo może jest coś lepszego...?

Ja też bym wybrał tefala, zwłaszcza, jeśli Ci się sprawdzał tyle czasu. Ja też za jakiś czas będę coś kupować i raczej to będzie tefal. A ma ktoś z was może takie "żelazka" parowe, mniejsze niż te, które mają w sklepach z ciuchami? Moja żona zastanawia się nad czymś takim i nie powiem - wygodne by to było, bo u nas nikt nie lubi prasować w domu.