PDA

Zobacz pełną wersję : wanna wpuszczona w podloge



mariusz29wro
23-04-2002, 11:18
posiadam spore pomieszczenie w piwnicy w ktorym chcialbym urzadzic lazienke.Wanne(symetryczna naroznikowa) chcialbym wkopac w ziemie tak by jej rant byl na pozionie posadzki.pod posadzka jest okolo 120 cm czystego piasku.Jesli to mozliwe to prosilbym o zamieszczenie artykulu w ktorym opisana bylby metoda zamontowania wanny w taki sposob.Szczegolnie jak wykonac wylewke pod wanna,jak wykonac izolacje ,jakich materialow najlepiej uzyc, jaki syfon zastosowac itp.A jesli Panstwo byliby zainteresowani udokumentowniem takiego przedsiewziecia zdjeciami to prosilbym o kontakt pod adresem [email protected] lub tel.601 73 53 20.Z poszanowaniem Mariusz Maniewski

bacha
23-04-2002, 11:23
Dopisuje sie do powyższej prośby.Też mi sie marzy taka narożna symetryczna wanna wpuszczona w podłoge w moim przypadku na parterze nie podpiwniczonego budynku. Czy muszę uwzględnić to już przy wylewaniu fundamentów ?

Ejas
19-06-2005, 18:05
Witam, jestem zainteresowany podobnymi rozwiazaniami, jak umieścic, zprojektowac wannę wpuszczona w posadzke w budynku parterowym niepodpiwniczonym, bardzo wazna kwestia izolacji jak ja wykonac prawidlowo?

acca5
22-07-2005, 19:03
Tez jestem zainteresowana-wanna wpuszczana w podłoge w domu parterowym bez piwnic. Podobna sprawa dotyczy brodzika