PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie kupowa? okna w okolicach Wawy (zach)



wg
05-01-2004, 16:24
Witam,
Bardzo proszę o namiary na solidne firmy w okolicach Warszawy, najlepiej w stronę Grodziska Mazowieckiego. Na razie jestem zainteresowany plastikowymi oknami Rehau Brillant, ale inne też biorę pod uwagę. Jeśli jesteście zadowoleni ze swoich okien podajcie nazwę firmy i telefon oraz RABAT jaki dostaliście. Z góry dziękuje!

Karlos_m
05-01-2004, 16:37
Bardzo dobre okna ale drewniane kupiłem w zakładzie Kusiaka w Kobyłce pod Warszawą

www.kusiak.pl

Wszystko jest pięknie ale jest jedna wada .... facet jest zarobiony i na drzwi do środka czekam już 3 miesiące.

Ale robi naprawde ładnie.

Za 17 sztuk okien (różnych ..małych, dużych, balkonowych) zapłaciłem coś koło 21 tys
Za drzwi zewnętrzne jeszcze nie płaciłem.

gg
06-01-2004, 09:25
Ja kupowałam 3 lata temu okna plastikowe Veka w Starych Babicach-Latchotrzew w firmie Kim Pro-art. Przykro mi, ale nie mam do nich telefonu. Ale znajdziesz go bez problemu w książce telefonicznej.
W chwili zakupu mieli bardzo ineresujące ceny.
Jestem z nich bardzo zadowolona, nie żółkną, nie wypaczają się, są ciepłe.
Na razie same naj.
Obecne mam w bloku, ale jeśłi w domku zdecyduję się na plastiki to też wezmę Vekę.
Pozdrawiam

jprzedworski
06-01-2004, 10:05
Jedną z możliwości wrzucę ci na priva.

trol
06-01-2004, 12:35
Zaklepałem sporo okien (pcv okleinowane 1x .; 16 szt. o powierzchni ok. 40m2) w dobrej cenie - ok. 17tys. Odbiór - umówiłem się na marzec /kwiecień. Jeśli nadal potrzebujesz - napisz na priv-podam namiary.

ariel
06-01-2004, 14:08
zobacz oferte firmy OKNO PLUS ,przedstawiciela masz na ulicy Popularnej we Włochach
Pozdrawiam Ariel

Looks
06-01-2004, 22:34
Zamówiłem okna na profilu thysen 5 komorowe w mahoniu w sklepie firmowym Budwaru w Piasecznie w czerwcu 2003. Zamontowali mi w ciągu 2 dni 12 okien a szybę którą potłukli w trakcie montażu wymienili w ciągu tygodnia mimo że zapłaciłem całość ( :o ). Okna zachowują sie w porzadku - przynajmniej na razie, wyglądają extraa. Namiary na nich znalazłem w internecie, sklepy mają też w W-wie ale w Piasecznie udało mi sie wytargować lepszą cenę i sympatyczniejsza obsługa :D
Looks