PDA

Zobacz pełną wersję : projekt D73a BIESIADNY wariant 1



magda78m
15-11-2007, 21:27
Witam. Mam pytanie czy ktos z Was rozważa badź zdecydował sie budowę domu Biesiadny I z Muratora ? Dom w wiejskim stylu ale z nutą nowoczesności.

mineralka
18-07-2008, 09:05
dorzucam sie do pytania - czy ktoś wybrał i buduje ten domek ???

biesiadny
31-08-2009, 17:07
Witam wszystkich użytkowników i czytelników forum,

Poszukuje osób, które wybudowały w/w projekt. Czy są jakieś problemy uwagi do projektu?
Właśnie z żoną odebraliśmy projekt i oddajemy do adaptacji. Będziemy powiększać
garaż.
Warto coś jeszcze zmieniać? Może ktoś już mieszka w takim?

Obecnie poszukuje chętnych na grupowy zakup Ytonga. Jeśli odbierzemy
5 aut mam obiecany wysoki rabat powyżej 38%. Może jacyś chętni?
My odbieramy 3 auta.

Ew. gdzie w/w apel mogę wkleić żeby trafić do odpowiedniego działu.


Pozdrawiam
Biesiadny

vze
31-08-2009, 22:35
http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=205

czytacz69
10-03-2011, 22:42
Proszę o informacje i kontakt z osobami, które budują bądź wybudowały projekt Biesiadny - wariant I - Murator D73a
Najchętniej oczywiście rzuciłbym okiem na zdjęcia tego domku, ale będę wdzięczny za wszelkie:
- rady dotyczące jego budowy
- informacje o dokonanych zmianach i przeróbkach
- informacja o kosztach i ewentualnych pułapkach finansowych
- wszelkie inne serdeczne rady:)
Ja w zasadzie jestem zdecydowany, ale niestety nie mogę nigdzie spotkać osób, które już z tym domkiem miały bliższy kontakt.
Proszę o posty bądź kontakt na maila: [email protected]
Z góry dzięki

czytacz69
10-03-2011, 22:55
Powiedzcie co sądzicie o tym projekcie, jakie zmiany sugerujecie.
Projekt ten stał będzie na działce o szerokości 60 metrów i długości 30 - szerokość działki wynika z rury gazowej i odstępie 25 m.
Wybrałem projekt ze względu na dopasowanie do działki, piękny taras oraz bardzo fajnie podzielony salon.
Taras w ustawieniu na działkę wychodził będzie na północ (odbicie lustrzane).
Minusem projektu jest brak balkonów, spora powierzchnia, a co za tym idzie koszty oraz w mojej ocenie niezbyt dobry rozkład poddasza.
Będę wdzięczny za wszelkie rady i sugestie, z góry dzięki

Margoth*
10-03-2011, 23:17
Bardzo ładny dom, szczególnie podoba mi się taras. I masz rację co do salonu: super! Wyraźny podział na strefy. Bardzo ważne, że z kuchni nie widać salonu i odwrotnie.

Podaj powierzchnie pomieszczeń i liczbę domowników, w tym dzieci, będzie łatwiej coś podpowiedzieć. Napisz też, jakie masz oczekiwania względem pomieszczeń na poddaszu. Czy będziesz ogrzewać?

czytacz69
11-03-2011, 06:46
Póki co to jestem z żoną, ale staramy się aby na tym nie poprzestało:) Na pewno ma być więcej niż jedno (odpukać:) )
Co do ogrzewania to póki co uznałem, że najrozsądniejsze będzie gazowe w połączeniu z kominkiem z płaszczem wodnym. Zrezygnowałem z podłogowego ze względu, że wszedzie raczej będzie deska podłogowa.