PDA

Zobacz pełną wersję : Dysze boczne w kabinie - czy warto?



ostrzynka
02-09-2009, 20:45
Zastanawiam się nad zamontowaniem oprócz deszczownicy i słuchawki 3 dysz bocznych (Hansgrohe) - czy warto? Zależy mi na uzyskaniu efektu masażu i odprężenia. Czy osiąga się efekt biczy wodnych czy tylko jest to zwykły prysznic (tyle, że ze strumieniem ze ściany a nie z góry). Proszę o opinie użytkowników.

Dariorb
02-09-2009, 21:34
Zastanawiam się nad zamontowaniem oprócz deszczownicy i słuchawki 3 dysz bocznych (Hansgrohe) - czy warto? Zależy mi na uzyskaniu efektu masażu i odprężenia. Czy osiąga się efekt biczy wodnych czy tylko jest to zwykły prysznic (tyle, że ze strumieniem ze ściany a nie z góry). Proszę o opinie użytkowników.
tez chetnie poczytam bo u siebie takie cudenko tez chcialbym podlaczyc

Karor
02-09-2009, 21:49
Praktycznie wszystko tkwi w cisnieniu ! Kiedys mialem przyjemnosc kapieli w kabinie z tzw.hydromasazem ! To samo zaproponowalem rodzica niestety po zamontowaniu okazalo sie ze nie ma odpowiedniego cisnienia i praktycznie nie uzywaja tego.

ostrzynka
02-09-2009, 22:08
Dodatkowe pytanie: dysze mogą być również w wersji z funkcją STOP. Czy to oznacza, ze mogę wyłączyć dwie dysze, a wtedy w trzeciej uzyskam bardzo sillny stumień (duże cisnienie)?

wierzch
07-09-2009, 11:46
U mnie jast zamontowany panel prysznicowy Pharo firmy Hansgrohe.
Dysze boczne dzialaja b. dobrze przy normalnym cienieniu wody zalecanym do domow jednorodzinnych.

KamillaDeMon
25-01-2010, 11:55
Chciałam odświeżyć wątek. Planujemy założyć panel prysznicowy z dyszami ("bicze wodne").
Czy to znaczy, że w bloku owego ciśnienia nie uzyskam?