PDA

Zobacz pełną wersję : jak dla was powinna wygladac rekuperacja?



climasol
02-09-2009, 23:26
jezdzac po poprawkach firmy aircomfort moge pokazac tylko jedna rzecz zdjecia z wykonanych instalacjach wentylacyjnych . JAk mozna to tak nazwac! chetnym moge przeslac zdjecia ale tylko firmom po uprzednim pokazaniu certyfikatu! Mam nadziej ze takie firmy od nowego roku znikna z rynku tzw pseudomonterzy! Wejda certyfikaty i nie bedzie juz takich zartóów w instalacjach wentylacyjnych. Jak dla mnie polozona rura powinna byc prosta a nie pogieta miejsca laczenia izolacja termiczno-wygluszajaca powinny byc dobrze izolowane i to tasma zbrojona a nie zwykla tasma do oddymówki czy instalacji nieizolowanych wyciagowych , wkrety powinny byc powkrecane w ksztaltki a nie powyginane po co komu akryl który znieksztalca nyple laczace rury anemostaty nie trzymajace sie sufitów odpadajace przykrecone na czarne wkrety niedobrane siodla na rury albo za duze albo za male przypatrujac sie nawet pracownika tej firmy zauwazylem ze bardziej warto inwestowac w specjalistyczne firmy takie jak airwent czy inne firmy z certyfikatami

jajmar
03-09-2009, 00:05
jzauwazylem ze bardziej warto inwestowac w specjalistyczne firmyi

znaczy się kryptotorekalma siedzi w tym wątku? gratuluje początku na FM

Jarek.P
03-09-2009, 07:38
znaczy się kryptotorekalma siedzi w tym wątku? gratuluje początku na FM

Jeśli jego robota jest tak samo chaotyczna i bezładna jak pisanina, to ja chyba dziękuję :wink:


J.