PDA

Zobacz pełną wersję : oczyszczalnia



dulek1
04-09-2009, 14:22
Może ktoś polecić jakąś dobrą sprawdzono oczyszczalnie przydomową?

Eneash
04-09-2009, 14:35
Ja kupiełem na allegro zresztą ważniejszy jest dobry montaż oczyszczalnia a nie jej producent

panda
04-09-2009, 14:36
Może ktoś polecić jakąś dobrą sprawdzono oczyszczalnie przydomową?
A która z tych opisanych na forum najbardziej przypadła Ci do gustu i dlaczego? Która nie i dlaczego?

dulek1
04-09-2009, 14:58
A daj jakiegoś linka gzie opisują oczyszczalnie ,bo jestem tu nowy i nie bardzo się łapie na tym forum.

panda
04-09-2009, 15:05
A daj jakiegoś linka gzie opisują oczyszczalnie ,bo jestem tu nowy i nie bardzo się łapie na tym forum.
:evil: :evil: :evil:
Proszę bardzo: http://forum.muratordom.pl/search.php
Słowa kluczowe: POŚ, oczyszczalnia, drenażowa, biologiczna, bezdrenażowa.
I nie traktuj tego jak złośliwość

P.S. Moja córka przy takich tekstach mówi: "to może jeszcze frytki i colę podać?"

dulek1
04-09-2009, 15:07
mimo wszystko dzięki :D

panda
04-09-2009, 15:17
mimo wszystko dzięki :D
Proszę bardzo. A jak już to zacznij od tego: http://www.muratordom.pl/instalacje/oczyszczalnie-sciekow,5763.htm (podział, jaka, kiedy, gdzie)

ludwikm
10-02-2011, 21:20
WITAM
A DELFIN PRO 6
powiedzcie co o niej sądzicie?

z góry dziękuję

awir
15-02-2011, 12:33
Dołączam się do pytania.

ludwikm
15-02-2011, 14:30
Chyba jednak zostanę przy BIO-DUO 6 M
SOTRALENZR
:)

kupnicki.p
16-02-2011, 11:49
Jeżeli mogę polecić Tobie to kup aquamaxa a zobaczysz, że Cię ta oczyszczalnia nie zawiedzie. Ja kupiłem u mnie to już trochę chodzi i działa super. Kupiłem to w firmie AquaEco ze Swarzędza koło Poznania.

martyna38
03-04-2013, 08:07
też zamówiłam Aquamaxa, może nieco droższy niż pozostałe modele innych form, ale przynajmniej nic nie śmierdzi i nie wydałam do tej pory (ponad 2 lata) ani złotówki za naprawę. panowie z Aquaeco zamontowali całość w 2 dni, do tego kontrolują oczyszczalnię 2 razy do roku i jest ok

qkel
03-04-2013, 19:04
kontrolują i kasują $$$ napisz nam ile...

a prawda jest taka że jak masz dobrą oczyszczalnię i dobrze wykonano montaż, to serwis nie jest potrzebny bo wszystko robisz we własnym zakresie :P

Buniaa
16-04-2013, 09:35
qkel, zgadza się :)
Chodzi o to żeby już nie musieli przyjeżdżać....
My mamy najprostszą z drenażem. Żadnych problemów. Mąż kupuje preparat Bio7 i sam wsypuje raz na jakiś czas do kibelka ten proszek i jest ok. Mamy juz ją dobrych kilka lat i naprawdę ani nie śmierdzi, ani nic się z nią nie dzieje. Z tego co sobie przypominam dwa razy trzeba bylo z niej wybrać jakies pozostałości, ale to się chyba robi raz na dwa, trzy lata. Mieszkamy na Białołęce. Ta firma co nam robiła tez jest z Białołęki: WID-BUD.

WOJSKI
19-04-2013, 18:26
qkel, zgadza się :)
Chodzi o to żeby już nie musieli przyjeżdżać....
My mamy najprostszą z drenażem. Żadnych problemów. Mąż kupuje preparat Bio7 i sam wsypuje raz na jakiś czas do kibelka ten proszek i jest ok. Mamy juz ją dobrych kilka lat i naprawdę ani nie śmierdzi, ani nic się z nią nie dzieje. Z tego co sobie przypominam dwa razy trzeba bylo z niej wybrać jakies pozostałości, ale to się chyba robi raz na dwa, trzy lata. Mieszkamy na Białołęce. Ta firma co nam robiła tez jest z Białołęki: WID-BUD.

prosta z drenażem nie na każdy grunt się nadaje, u ciebie działa dobrze u drugiego nie zadziała.