PDA

Zobacz pełną wersję : Kafelki na płycie OSB, czy taki sposób połozenia jest ok?



retorman
05-09-2009, 13:47
Witam

Jestem absolutnym laikiem w kwestiach remontów, tyle że mam ochotę zorientować się czy ta podłoga była aż tak mocno nie tak zrobiona, opisuje na ile pamietam, ale najdokładniej jak tylko pamietam

Mieliśmy fachowców takich co to chwalili się wieloletnią praktyką/doświadczeniem w zawodzie, roboty mieli wykonać kompleksowo i profesjonalnie, jednak coś nie pasowało i poprosiliśmy o konsultacje innego speca, największe zastrzeżenia budziła podłoga w łazience wykonana na podłożu z płyty OSB, pokryta cienka warstwa cementu(lub kleju izlobet), to zagruntowane, na to siatka, klej i kafelki, w miejscu brodzika dodatkowe zabezpieczenie z jakiejś elastycznej gumy czy zaprawy było (nie wiem)

Spec numer 2 powiedział ze do płyt OSB użyli złych materiałów, powinni użyć innego gruntu, i elastycznego kleju i wykonać to zupełnie inaczej. Zasugerował że najlepiej by było zerwać kafelki, przy zrywaniu okazało się że siatka wisiała w powietrzu w miejscu pod brodzik było jeszcze gorzej, kafelki trzymały się jedynie na gumie która trzymała się na lezącej swobodnie siatce (zdjęcia). Chciałbym się zapytać czy w wypadku takiej sytuacji mogę negocjować jakiś zwrot wypłaconych pieniędzy, o ile osoba się okaże na tyle uczciwa i coś wskóram

zdjęcia zrobione podczas zrywania
http://img299.imageshack.us/gal.php?g=img0733b.jpg


Dziękuje za wszelkie opinie i odpowiedzi
Pozdrawiam