PDA

Zobacz pełną wersję : suszarka podwieszana - POMOCY!



emilia_k
08-09-2009, 18:38
Witam,

Mam pytanie. Chcę zamontować suszarkę podwieszaną na suficie. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie problem z częścią, na której zahaczamy sznurki. Standardowo jest ona montowana na prostopadłej ścianie względem wiszących prętów. U mnie niestety po jednej stronie jest duże okno, a po drugiej drzwi...
zastanawiam się więc, czy można tę część zamontować na ścianie równoległej do wiszących prętów, np gdzieś obok? mam nadzieję, że ktoś zrozumiał kobiece tłumaczenie :)

perm
08-09-2009, 18:51
Witamy Emilio z poważnym problemem :).
To jest tylko kwestia tego jak jest rozwiązane prowadzenie sznurków w suszarce. Z reguły są to jakieś kółeczka ze stałą osią. Jak będziesz ciągnąć prostopadle do ich osi obrotu to będą się pewnie pod ciężarem blokować. Możesz chyba jednak ciągnąć suszarkę w górę i opuszczać tak jak przewidział producent czyli u Ciebie wzdłuż okna a jak już będzie na właściwej wysokości zahaczyć gdziekolwiek, również na ścianie obok.

agnieszkakusi
08-09-2009, 18:56
może ten link Ci pomoże
http://forum.muratordom.pl/suszarka-na-suficie-karton-gips,t144346.htm?highlight=suszarka :wink:

emilia_k
08-09-2009, 18:58
No dzięki serdeczne,

Rozjaśnileś mi sytuacje Drogi Forumowiczu :) Chciałam się upewnić, co by zabłyszczeć profesjonalizmem przed swoim męzczyzna.

Pozdrawiam

perm
08-09-2009, 19:10
No dzięki serdeczne,

Rozjaśnileś mi sytuacje Drogi Forumowiczu :) Chciałam się upewnić, co by zabłyszczeć profesjonalizmem przed swoim męzczyzna.

Pozdrawiam
Nie ma za co (jeżeli to do mnie :) ).
Facet na kobietę błyszczącą profesjonalizmem zwykle reaguje nerwowością. To ON ma być ten najmądrzejszy, nawet jeżeli jest inaczej. Lepiej udawaj że nic nie wiesz. :)