PDA

Zobacz pełną wersję : Malowanie porothermu z zewn.



niktspecjalny
10-09-2009, 07:57
Nie mam kasy na elewację i chyba w tym roku mieć jej nie będę.Czym można pomalować(kolor) porotherm z zewnątrz by nabrał trochę estetyki ale ,żeby to malowanie nie wpłynęło niekorzystnie na mocowanie późniejszej elewacji. :roll:

krzys_i_aga
10-09-2009, 08:12
Pierwszy raz słyszę żeby ktoś malował porotherm ? Ciekawostka ! A w ogóle to da się pomalować ? Ale gratuluję oryginalny pomysł !!!!!

niktspecjalny
10-09-2009, 08:22
Pierwszy raz słyszę żeby ktoś malował porotherm ? Ciekawostka ! A w ogóle to da się pomalować ? Ale gratuluję oryginalny pomysł !!!!!

Na razie tylko pytam bo jeżeli okaże się ,że to poroniony pomysł to z niego zrezygnuję. 8) 8) .Nie pytam czy słyszałaś/eś czy ktoś malował tylko czym można pomalować by nie zaszkodziło to potem elewacji.To nie pomysł tylko prośba czy taki manewr ma sens. 8) Takie zdziwienie i tyle ! ?A szybę w oknie można pomalować?Można ale po co. :wink:

franzkru
10-09-2009, 08:23
Nie mam kasy na elewację i chyba w tym roku mieć jej nie będę.Czym można pomalować(kolor) porotherm z zewnątrz by nabrał trochę estetyki ale ,żeby to malowanie nie wpłynęło niekorzystnie na mocowanie późniejszej elewacji. :roll:

Pomalowac możesz ale czy przez to nabieże estetyki to wątpie. Obok mnie ktos zrobił ocieplenie (z klejem i siatką) i poźniej to pomalowała jakąs farbą. Wygląda straszliwie.
Lepiej poczekaj az będziesz miec $ na tynk.

niktspecjalny
10-09-2009, 08:28
Nie mam kasy na elewację i chyba w tym roku mieć jej nie będę.Czym można pomalować(kolor) porotherm z zewnątrz by nabrał trochę estetyki ale ,żeby to malowanie nie wpłynęło niekorzystnie na mocowanie późniejszej elewacji. :roll:

Pomalowac możesz ale czy przez to nabieże estetyki to wątpie. Obok mnie ktos zrobił ocieplenie (z klejem i siatką) i poźniej to pomalowała jakąs farbą. Wygląda straszliwie.
Lepiej poczekaj az będziesz miec $ na tynk.

Robisz elewację i czekasz na pomysł z tynkiem czy ma być mineralny,silikatowy itd.Te szarości przed jego położeniem wyglądają estetyczniej niż mój wypłowiały od słońca(poplamiony cementem) porotherm. :(

Monti2008
10-09-2009, 12:32
niczym nie maluj
Jak wygram dziś 18.000.000 w Lotto to ci dorzuce do elewacji :D:D:D:D:D:D

niktspecjalny
10-09-2009, 12:43
niczym nie maluj
Jak wygram dziś 18.000.000 w Lotto to ci dorzuce do elewacji :D:D:D:D:D:D

Jak ja to lubię.....serdeczne dzięki. :D :D :D :wink: :wink: :wink:

mikolayi
10-09-2009, 13:36
z tym malowaniem to raczej jak nie masz co robić i masz zbędne pieniadze... serio serio. Lepiej chociaz trochę styropianu kup i na ściany przyklej..


PS. Jak Cię wypatrzy Mr. markowsski to dopiero wykład dostaniesz...

Mariuszż
10-09-2009, 13:44
Nie mam kasy na elewację i chyba w tym roku mieć jej nie będę.Czym można pomalować(kolor) porotherm z zewnątrz by nabrał trochę estetyki ale ,żeby to malowanie nie wpłynęło niekorzystnie na mocowanie późniejszej elewacji. :roll:

Możesz pomalować wapnem lub gruntem barwionym. Wapno pod tynk cementowo-wapienny, grunt pod wszystko.
Sensu jednak nie ma to żadnego.
Pozdrawiam