PDA

Zobacz pełną wersję : projekt D29 Z COKOŁEM



macdorka
15-10-2003, 18:40
A to mój dom na etapie zakupu dzialki
http://www.projekty.murator.pl/prezentacja.htm?IdProjektu=41
:wink:

maag
16-10-2003, 12:14
bardzo sympatyczny, jest ok, podoba mi się

macdorka
16-10-2003, 12:42
jest fajny, tylko trochę go przerobimy :
- okna większe i więcej (i na równej wys )
- elewacja z klinkieru wszędzie tej samej wys. (najniższej)
- garaż powiększony i podniesiony i trzy spadowy
:D
Trochę tych zmian wyszlo
Acha jeszcze od tylu ( od jadalni ) wykusz

Ciekawe jak wyjdzie???? :-?

maag
16-10-2003, 13:16
myślę, że będzie ok
poproś bilba- jest często na forum, może zrobi dla Ciebie wizualizację zmian

MHAL
17-10-2003, 12:57
Przemyslcie jeszcze dwie sprawy:
1. Jak zasiądziecie przed kominkiem? W przejściu do holu i kuchni?
2. Gdzie planujecie postawić telewizor?
Moze się czepiam ale te prozaiczne pytania często przechodza w upierdliwe problemy dnia codziennego.......

robert!!!
19-10-2003, 12:08
mładny domek, myślę że czas zakaszać rękawy i do pracy :wink:

Zielona
20-10-2003, 11:38
Mój teściu wybudował wg tego projektu. Mieszkają od lipca (2 osoby), nie zagospodarowali poddasza. Ogólnie dom jest ok. z tym, że on dokonał wielu zmian i moim zdaniem zmiany te nie wyszły na korzyść dla domku, chociaż niektóre tak.

Arek99
04-11-2003, 09:22
też miałem budować wg tego projektu - D29a (mogę odsprzedać projekt), ale zrerzygnowałem ze względu na małą funkcjonalność salonu (widok z fotela na korytarz, a nie na ogród, brak miejsca na m.in. telewizor...) oraz ze względu na bardzo duży koszt dachu (nieproporcjonalny do kosztu powierzchni mieszkalnej)

piotras
08-01-2004, 21:29
Czy buduje ktoś dom Muratora D-29 z cokołem. Jeżeli tak to bardzo chętnie skorzystam z porad.

piotras
10-01-2004, 16:07
Narescie znalazłem cos o D29! Ja kupiłem projekt i dokonałem zmian:
-garaż jest powiększony(dłuższy) symetycznie do szczytów
-garaż, wiatrołap,kotłownia,pralnia)podpiwniczona
-rezygnujemy z garderoby będa tam szchody na poddasze
-nie bedzie tego cokołu dookoła domu
Budowe zaczynam w maju zobaczymy jak pójdzie.
Jeżeli mozecie podzielcie się spostrzerzeniami o d-29.pozdrawiam

piotras
09-07-2005, 10:13
szukam osób , które buduja dom wg. projektu D-29 '' Z cokołem" . Miło by było gdyby ktoś taki się znalazł :D
POZDRAWIAM WSZYSTKICH NA FORUM

JustynaMaja
06-10-2005, 20:13
witaj :D
Nie wiem czy sprawa jest jeszcze aktualna, ale my chyba się decydujemy na D29a z cokołem.
Do tej pory naszym faworytem był Konkursowy, ale po głębszym zastanowieniu zniechęciła nas kubatura - a to jest to co musisz ogrzać.
Dlatego jesteśmy za D29a.

piotras
16-11-2005, 15:46

tiktak
29-11-2005, 15:16
Czesc, ja mam wybudowany taki domek, dokładnie 29a i juz prawie dwa lata pomieszkuje ale do zakonczenia jeszcze trochę zostało tzn. całe poddasze.Ogólnie domek super tylko troche sciany działowe poprzestawiałem.

GrzegorzR
04-03-2006, 20:36
Wybudowaliśmy dom wg. tego projektu. Wprowadziliśmy kilka zmian, które naszym zdaniem poprawiły jego funcjonalność.
- zwiększyliśmy o 0,6 m szerokość garażu,
- zrezygnowaliśmy na parterze z WC i spiżarni,
- w miejscu spiżarni (pomiędzy kominem wentylacyjnym a ścianą łazienki na parterze zrobiliśmy dodatkowe wejście do kuchni,
- zagospodarowaliśmy przestrzeń nad garażem na mały skład.

Mieszkamy od grudnia 2005, w środku jeszcze nie ma kominak, ale mamy nadzieję, że w ciągu roku uzupełnimy ten brak.
Jesteśmy zadowoleni z domu i jesteśmy zdania, że zmiany przez nas wprowadzone są trafione i z korzyścią dla funkcjonalności domu.

Margola4585
17-04-2009, 20:35
Mam zamiar kupić projekt i budować D 29 z Muratora, chciałam jednak wprowadzić małe zmiany. Czy ktoś budował lub buduje ? Szukałam na forum - tylna częśc ciała już mi do stołka przyrasta - ale nie znalazłam. :(

gerba
12-03-2010, 08:46
Czyżby NIKT nie budował D29 :-(? Z zewnątrz może nie powala na kolana ale wewnątrz wszystko wydaje się być dopieszczone........A może ma jakies felery,których ja ,"zielenieńka" nie dostrzegam ..:-(? Pozdrawiam :-)

gocha59
22-05-2010, 20:49
faktycznie z zewnątrz nie powala ale środek wydaje mi się ciekawy. Myślałam żeby na frontowej ścianie doprojektować okno lub zmienić jego położenie z bocznej ściany na frontową. Kupiłyście dziewczyny ten projekt czy zdecydowałyście się na inny ? Szukam małego taniego w budowie, parterowego domu na wąską działkę 21m. Nie mogę się zdecydować. Myślałam również o projekcie pierwsze róże.

dawo25
16-06-2010, 07:34
gocha a D06?ładny jest za robocizne mi powiedzieli 28tyś!!!!kryty dachówką Brass!!!sciany pustaki i sie właśnie na taki zdecyduje

kolorowy99
27-11-2011, 16:08
Witam
Poszukuję kogoś kto budował lub buduje D-29 w celu wymiany doświadczeń

Mohaa
25-07-2019, 15:58
Witam! Chciałem uzyskać informację na temat tego projektu czy ktoś z forumowiczów budował dom z tego planu który już ma swoje lata. Chciałbym się dowiedzieć czy warto coś zmienić zrobić jakoś inaczej jeśli tak proszę o rady w miarę możliwości zdjęcia z wnętrza domu wykonczonego lub zewnątrz. Z góry dziekuje :lol2:

Projekty Gotowe MURATOR
05-08-2019, 07:29
Witam! Chciałem uzyskać informację na temat tego projektu czy ktoś z forumowiczów budował dom z tego planu który już ma swoje lata. Chciałbym się dowiedzieć czy warto coś zmienić zrobić jakoś inaczej jeśli tak proszę o rady w miarę możliwości zdjęcia z wnętrza domu wykonczonego lub zewnątrz. Z góry dziekuje :lol2:

Informujemy, że projekt D29 nie jest już dostępny w ofercie