PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zaizolowac wykusz od gory i "polaczyc z pokojem&quo



szczukot
16-09-2009, 19:12
Witam
1) Jaka jest prawidlowa metoda izolacji wykuszu od gory (balkon). Czy cos w tym stylu : folia +styropian+folia+wylewka ze spadkiem na zewnątrz+hydroizolacja ? Czy np zamiast pierwszej folii dac dysperbit + pape termo ?
2) Jak zrobic styro na tym balkonie ? Czy wyjsc np ta sama warstwa (i styropianu i betonu) ktora bedzie szla z wewnattrz domu ? Czy tez pod drzwiami balkonowymi zamurowac i oddzielic te dwie powierzchnie ?

Fantom

edde
16-09-2009, 19:50
przecie było tyle razy już...

np świeżutki temat:
http://forum.muratordom.pl/uszczelnienie-balkonu-nad-wykuszem,t168180.htm[url]

resztę zaraz zaserwuje Ci koleżanka cieszynianka :wink:

szczukot
16-09-2009, 20:48
No widzialem juz wiele takich watkow. Moja pierwsza czesc pytania jest konkretna : papa czy folia jako pierwsza warstwa ? A druga czesc pytania wogole malo popularna - nie znalazlem nigdzie zadnej odpowiedzi na to.

Fantom

beton44
16-09-2009, 21:39
i część trzecia:

zamówienie księdza coby pokropił tarasik może nie będzie przeciekać/przemarzać....

/to chyba najlepiej się sprawdzi/....

tacim
16-09-2009, 22:52
spec od podłóg powiedział abym dał pape i styro :) A ja chyba dam folijkę okna mam załozone a on mi mówi abym uważal bo opalę okna :)

szczukot
17-09-2009, 07:44
i część trzecia:

zamówienie księdza coby pokropił tarasik może nie będzie przeciekać/przemarzać....

/to chyba najlepiej się sprawdzi/....

No jako elita forum, powinienes wiedziec : nie ma rzeczy zlych, sa najwyzej zle zrobione :)
I dlatego szukam prawidlowego rozwiazania

Fantom

szczukot
17-09-2009, 07:45
spec od podłóg powiedział abym dał pape i styro :) A ja chyba dam folijkę okna mam załozone a on mi mówi abym uważal bo opalę okna :)

No mam wlasnei podobna sytuacje. Do tego styropian juz blisko wiec musze szybko przypalac aby styro nie potopic jeszcze.

Fantom