PDA

Zobacz pełną wersję : Jak,ile i gdzie zamocowac kotwy do balustrady ?



szczukot
16-09-2009, 20:36
Witam
Musze przed ociepleniem domku warto by chyba zrobic od razu kotwy do balustrady na wykuszu. Mozecie dac jakies rady ? Chcialbym to zrobic od czola, ale nei mam pojecia jaka balustrade kiedys bede mial. Ile kotwe walna aby potem sie nei zdziwic, ze za malo ? Jakie kotwy ? Stawiac po jednej co jakis odcinek czy parami "po skosie" ?

Fantom
ps. Moze jeszcze cos warto zrobic przezd ocieplnie aby sie nie zdziwic i nie pruc potem styro ? Jedyne co jeszcze wymyslilem to wprowadzilem gaz pod styro.

FlashBack
16-09-2009, 21:09
szkoda, ze galeria konczy sie na stropie :D
"no ale jak nawet nie ma czasu taczki zaladowac".
gdzies widzialem takie okucia podobne do (flagowek) tyle, ze wlasnie byly do balustrad (slupkow) mocowanie na czolo wienca, balkonu. blacha zwrocila moja uwage bo cena byla spora jak na pol kilo stali z kilkoma otworkami. to na swierczeskiej chyba bylo ale g nie dam.

szczukot
17-09-2009, 07:47
szkoda, ze galeria konczy sie na stropie :D
"no ale jak nawet nie ma czasu taczki zaladowac".
gdzies widzialem takie okucia podobne do (flagowek) tyle, ze wlasnie byly do balustrad (slupkow) mocowanie na czolo wienca, balkonu. blacha zwrocila moja uwage bo cena byla spora jak na pol kilo stali z kilkoma otworkami. to na swierczeskiej chyba bylo ale g nie dam.

Czlowiek nie ma czasu zdjec porobic, ale sie poprawie :)

Na swierczewskiej tam w glebi w tym sklepie ze srubami ?

Fantom