PDA

Zobacz pełną wersję : Bodowa z fabryką domów w Tczewie albo Fertighaus



Renis08
17-09-2009, 10:25
Witam,

czy ktoś buduje technologią domów gotowych, np. z fabryka domów w Tczewie, albo fertighaus? Będę wdzięczna za wszystkie opinie :) :) :)
Pozdrawiam :wink:

czmirek
17-09-2009, 13:58
Ale o ktory Fertighaus chodzi?

okonek2
18-09-2009, 21:05
Witam
Pisałem już o nich, ale Tobie wspomnę również :P . Moja siostra z nimi budowała i ja też mam od nich wycenę, ale zobaczę co w banku powiedzą. Widziałem domy, które zbudowali i siostry wygląda to nieźle. Mi się widzi ta ich technologia z keramzytu i dom energooszczędny z ogrzewaniem w płycie fundamentowej Mega coś tam, ale trzeba trochę więcej zapłacić. Siostra nic złego o nich nie mówiła, powiedziała że nie byli najtańsi ale i nie najdrożsi i sama ciągnęła budowę, normalnie ją podziwiam. Zobaczymy co u mnie będzie mam pozytywne informacje od innych więc jak dostanę kasę z banku zaraz sam startuję pewnie z nimi. Pozdrowionka 8)

dariuszrajman
14-10-2011, 17:08
My budowaliśmy dom z firmą dek pol, reprezentowaną od samego początku przez tomasza jezierskiego goldman development czy fabryka domów. Obecnie mamy kredyt i długi w banku dom prawie w całości opłacony firmie dek pol. Stan domu to same ściany z keramzytobetonu, faktura ścian pozostawia wiele uwag, dużo istotnych nieprawidłowości budowy. Firma rozwiązała z nami uwmoę pomimo wpłaconej pełnej kwoty za każda z transz zostało 25tyś do skończenia budowy w tym zalanie stropu, dach, okna, drzwi zewnętrzne balkonowe, tynki, docieplenie, płyta grzewcza i inst wewnętrzne oraz inne do stanu developerskiego zamkniętego. Włascicielem firmy dek pol jest kamil klauz (dyrektor tech. goldman development) i, jacek waniski. W ubiegłym roku na oficjalnej stronie goldman development w kontaktach istniały dane kontaktowe do tomasza jezierskiego dyrektor handlowy, kamil klauz dyrektor techniczny obecnie na stronie nie ma żadnego z nich ciekawe dlaczego ?

Odradzamy budowę z tymi firmami podczs budowy inwestor musi o wszystko zabiegać wręcz prośic o rzeczy za które zapłacił. Ze strony firmy ciężko uzyskać jakiekolwiek konkretne inforamcje (pisemnie bądź mailowo, telefonicznie zero odp) tylko przed podpisaniem umowy piękne uśmiechy spotkania telefony itd. wpłacicie im pieniądze to koniec z jakimkolwiek kontaktem.

Poszukujemy osoby pokrzywdzone przez firmę dek pol bądz goldman development kontakt [email protected]