PDA

Zobacz pełną wersję : rockwool megarock rolka 15cm problem z zakupem



remx
21-09-2009, 17:41
czy ktoś ma problem z zakupem takowej. Ostatnio w jednej hurtowni mi powiedzieli, że trzeba czekać min 3 tygodnie!!! jeszcze nie sprawdzałęm w innych hurtowniach.

FlashBack
21-09-2009, 18:10
czy ktoś ma problem z zakupem takowej. Ostatnio w jednej hurtowni mi powiedzieli, że trzeba czekać min 3 tygodnie!!! jeszcze nie sprawdzałęm w innych hurtowniach.
hurtowania (?) ktora nie ma podstawowego asortymentu nazwyna jest sklepem.

remx
21-09-2009, 18:13
No właśnie tak mi się wydawało dziwne.

strzelu
22-09-2009, 13:05
rockwool megarock rolkę 15 cm od ręki nabyłem w hurtowni w wawie, jednak problem o którym piszesz miałem z rockwool rockmin 15 cm - kazali czekać 2 tygodnie na ściągnięcie z jakiejś tam centrali spod wrocławia czy jakoś tak.
olałem, zadzwoniliśmy do przedstawiciela rockwoola z naszego terenu, on rzucił hasło swoim klientom i w końcu oddzwoniła laska z propozycją zakupu superrocka (a nie rockmina) i na to się zdecydowaliśmy.

Generalnie wyszło trochę drożej, ale niby lepiej (bo podobno lepsze parametry).

Ale spróbuj zrobić w ten sam sposób, przedstawiciel najlepiej wie komu ostatnio opchnął jaki towar i kto może go mieć. Może tobie się uda kupić dokładnie to co chcesz.

Hagis
22-09-2009, 13:18
Tydzień temu kupowałem MEgarock 15 (czekałem jeden dzień bo skład sprzedaje wełne innego producenta a te ma na zamówienie), Rockmin brałem 10 ale dali mi rockmin plus w tej samej cenie więc nie nażekam... Na składzie mi powiedzieli że rockwool zmienia ceny od wrzesnia... i dobre ceny są z zapasów tylko... Le date produkcji na Megarocku mam 29 sierpnia więc chyba idzie na pniu a rockmin plus z maja (pewnie lezał na składzie)

remx
24-09-2009, 23:04
Już kupiłem