PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi łazienkowe



zouza
21-09-2009, 18:16
Projekt swojej łazienki wklejałam już wcześniej, w końcu pewnie będzie tak:
http://lh3.ggpht.com/_Y-mOwtJj8fA/Sq08rFhhpVI/AAAAAAAADGA/H-Ex2vqMRKA/s720/8.jpg
Chcielibyśmy drzwi takie jak na wizualizacji tz. białe z bulajem (bulaj jesteśmy w stanie kupić osobno). Ponieważ łazienka nie ma w sobie grama drewna wg mnie drewniana okleina będzie nie bardzo wyglądała więc wybór padł na drzwi białe, ewentualnie szare (chcieliśmy szklane, ale te ceny :roll: ). Z budżetem nie możemy już szaleć, myślę, że max ile jesteśmy dać za wszystko, tz. drzwi, klamka, bulaj i ościeżnica, to jakieś 800zł :roll:
No i tutaj pojawia sie problem, wszystkie okleiny białe są paskudne, matowe i wyglądają jak drzwi do kotłowni, ładne są te basenowe z porty, ale strasznie drogie. Chodzimy szukamy, kombinujemy, ale już sama nie wiem co zrobić. Padł pomysł, żeby kupić u stolarza i pomalować, ale nie wiem czy takie własnoręcznie malowane będą dobrze wyglądały.
Błagam o jakąś pomoc i pomysły, bo ja już nie wiem :roll:

mia123
21-09-2009, 18:46
A to tylko w łazience będą drzwi? Bo według mnie białe do łazienki spoko, ale do reszty mieszkania średnio... a przecież mieszkanie nie składa się z samej łazienki.

zouza
21-09-2009, 18:50
A reszta drzwi nie wiem, bo funduszy na razie nie ma, ale drzwi łazienkowe i tak różnią się od reszty, a jak kupie coś drewnopodobnego w łazience będzie masakra :roll:

magga
21-09-2009, 21:11
A to tylko w łazience będą drzwi? Bo według mnie białe do łazienki spoko, ale do reszty mieszkania średnio... a przecież mieszkanie nie składa się z samej łazienki.

A tak z ciekawości, dlaczego białe drzwi do reszty mieszkania średnio?? :o

irreality
21-09-2009, 21:18
Zamów u stolarza - z jednej strony zrób białe farbą kryjącą a z drugiej zostaw drewno. Drzwi są zwykle sosnowe ale zabarwić można na kolor dowolnego drewna.

Malowanie i lakierowanie raczej zwykle robi stolarz więc jak powiesz jakie chcesz to Ci zrobi. Od razu bulaj osadzi itp. itd.

zouza
21-09-2009, 21:23
A tak z ciekawości, dlaczego białe drzwi do reszty mieszkania średnio?? :o

Bo białe są passe tak jak kafelki do samego sufitu... jaka ja niemodna jestem :lol:

magga
21-09-2009, 21:34
A tak z ciekawości, dlaczego białe drzwi do reszty mieszkania średnio?? :o

Bo białe są passe tak jak kafelki do samego sufitu... jaka ja niemodna jestem :lol:

:wink: ło matko to ja też, a tak się starałam.. :lol: :lol: :lol: