PDA

Zobacz pełną wersję : alternatywa dla drzwi od szafy



hania.maj
27-09-2009, 17:29
Witam,
Mam w mieszkaniu niewielką wnękę (ok 120x60cm), z otworem drzwiowym(80x200) - jest to pozostałość po częściowo zabudowanym pomieszczeniu. Chciałabym urządzić tam szafę, jednak nie do końca mam pomysł na jej zamknięcie.
- tradycyjne jednoskrzydłowe drzwi odpadają, bo pomieszczenie jest niewielkie, a drzwi kolidowałyby z drzwiami wejściowymi.
- opcja z drzwiami przesuwanymi (typu komandor) też odpada, bo nie mam miejsca na prowadnice.
- dwuskrzydłowe drzwi to wydaje mi się dobry pomysł, jednak zwykłe proste drzwi z płyty okleinowej czy drewnianej, bedą wyglądać zbyt "ciężko"/
Podoba mi się pomysł, ze wstawieniem drzwi dwuskrzydłowych ażurowych, wyglądających jak okiennica, jednak totalnie nie wiem gdzie coś takiego mogę zamówić i za ile.
Czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii, jakieś namiary, albo inne pomysły?
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.
Hania

cieszynianka
27-09-2009, 17:49
Coś takiego kupisz w Castoramie, są różne rozmiary, drewno surowe do pomalowania według inwencji :D
Są też takie łamane :wink:

hania.maj
27-09-2009, 18:16
dzięki:)
pod latarnią najciemniej. jutro jadę obejrzeć

kar_ma
27-09-2009, 19:29
A może drzwi harmonijkowe?

Albo takie lekkie drewniane składane? Dwa skrzydła i to zginające się w połowie każdego ze skrzydeł?