PDA

Zobacz pełną wersję : projekt APS119 pracownia ARCHI-PROJEKT



inwestor7
08-04-2007, 21:47
Witam Wszystkich!

Przymierzamy się do APS 119 (względnie APS 136) z Archi Projektu. Czy ktoś może wie gdzie w okolicach Warszawy stoją lub są budowane domy wg tych projektów ?

Pozdr.
Maciek.

andrzej74
11-04-2007, 14:50
wITAJ, CO PRAWDA NIE W MAZOWIECKIM ALE W POMORSKIM STOI CO NAJMNIEJ 2 APS 136 i 2 APS 119. Sam buduję APS 136.

inwestor7
12-04-2007, 19:25
APS119 i 136 sa dosc podobne, moge zapytac jakie zmiany były robione w stos. do oryginalnego projektu?

Ja zastanawiam sie nad:
* podniesieniem scianki kolankowej
* poszerzeniem garażu o 0,5m i wydłużeniem garażu żeby poszerzyć pom. gospodarcze.
* kominkiem czy zostawić wg planu czy przenieść na ścianę środkowa
* czy kuchnie zostawić otwartą na salon
* czy nad garażem nie dać więcej okien dachowych

andrzej74
23-04-2007, 20:48
APS119 i 136 sa dosc podobne, moge zapytac jakie zmiany były robione w stos. do oryginalnego projektu?

Ja zastanawiam sie nad:
* podniesieniem scianki kolankowej
* poszerzeniem garażu o 0,5m i wydłużeniem garażu żeby poszerzyć pom. gospodarcze.
* kominkiem czy zostawić wg planu czy przenieść na ścianę środkowa
* czy kuchnie zostawić otwartą na salon
* czy nad garażem nie dać więcej okien dachowych

Witam. Nie ma sensu podnosić ścianki kolankowej. Pokoje na poddaszu są naprawdę duże, wielkość jaką podają w projekcie jest mierzona po podłodze i do wysokości 1,90. W pokojach na poddaszu zamontowałwem okna uchylno-obrotowe, sądzę, ze był to zbędny wydatek. Mam ponad 180 cm wzrostu i bez problemu mieszczę się pod otwarte okno obrotowe. Nie pamiętam jak ma się garaż APS 136 do APS 119, ale chyba w 136 jest nieco większy. Ja go nie zwiekszałem, zmieniłem jedynie bramę na pojedynczą /garaż dwustanowiskowy/ i mam zrobione wyjście z grażu na ogród. W/g mnie praktyczniejsze jest rozwiązanie kominu z przewodem do komnika jak w 136 /jeden komin mniej/ ale przy zamkniętej kuchni. Kuchnie mamy zamknięta jak w 119- to już kwestia gustu. Obecnie w mieszkaniu mamy salon z aneksem i wystarczy... Nie dawaj większej ilości okien dachowych nad garażem, ja bym zrezygnował z lukarn jak w 119 na rzecz samych okien połaciowych jak w 136- mam w pomieszczeniu nad garażem 5 okien, dwa podwójne j jedno pojedyncze i jest w sam raz, zrobił sie na prawdę super jasny pokój.

choody
06-05-2007, 16:02
Witam!

Ja równiez jestem zainteresowany kontaktem z kimś w województwie mazowieckim, kto buduje lub skończył juz budowe według tego projektu (aps119) z chęcią obejże taki dom.

kontakt : [email protected]

Pozdrawiam

Monika1986
28-09-2009, 10:42
APS 119
Kto buduje?