PDA

Zobacz pełną wersję : Srebrne Wesele



rogbog
28-09-2009, 15:45
Witam :)
Za niecały miesiąc będziemy z mężem obchodzić srebrne wesele :lol: :lol:
Szykujemy małe przyjęcie dla najbliższej rodziny,w domu.
Miało być najpierw w lokalu,ale stwierdziliśmy że nasz nowy dom będzie duzo lepszym miejscem :D Przecież jest to nasze jedno z największych osiagnieć w naszym wspólnym życiu.Największe osiągniecie to czywiscie to dwie wspaniałe córki :P :P :P !!!

Wszystko fajnie ale ja mam spory problem :roll: Nie wiem jaki prezent z tej okazji kupić mężowi...
Może Wy mi cos podpowiecie..
Mąz bardzo lubi ksiażki, głównie historyczne.Interesuje się żywo polityką....
Lubi oglądać polskie filmy,niekoniecznie te najmłodsze.Pasją jest zeglarstwo-ale ma to coraz mniej czasu..

Proszę, może jesteście już po takich uroczystościach, pomóżcie w wyborze prezentu.. :)

melanrz
28-09-2009, 16:07
Może jakiś ładny obraz z żaglówką?? Nie wiem... tak pomyslalem, skoro lubi zeglowac, a czasu nie ma....?

raffran
28-09-2009, 16:34
A moze to ze nie ma czasu to tylko wymowka, a nie zegluje bo nie ma na czym :P Moze by mu w prezecie zaglowke, chociaz taka mniejsza kupic za nim podrozeja :lol: A i ty bedziesz wtedy miala troche czasu od niego jak wyplynie na "szerokie wody".
A tak powaznie to chyba po tych latach znasz go na tyle i wiesz o czym jeszcze marzy, co by bardzo chcial miec, a na co ty mozesz sobie pozwolic.

Jerzysio
28-09-2009, 17:22
Poszperaj w zdjęciach 20-30 kilo temu :wink: ( nawet te cz-b.) z wakacji, z żaglami, zrób duże powiększenie ( min. A3 ), daj za szkło.
Na bank się ucieszy.
Gratulki za te wasze "sreberka"
3mać dalej
J

cieszynianka
28-09-2009, 20:09
Może tak jakiś fajny zegarek, coby Wasz czas w nowym domu szczęśliwie odmierzał :roll:

rogbog
28-09-2009, 20:52
Dzięki za Wasze podpowiedzi :lol: , każda bardzo ciekawa :lol: :lol:
Bardzo podoba mi się pomysł ze zdjęciem :D :D ,obrazem-na swoje imieniny dostał piękny portret żeglarza, to i zagłówka by się przydała :P

Co do zegara-ka to na rękę już posiada, natomiast swego czasu zanim się wprowadziliśmy mąż chial zakupić, duży stojący zegar..ale jakoś się to rozeszło.

No to mam nad czym myśleć :lol: