PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjecia na forum



pitbull
25-04-2002, 09:03
Patrzac na kroniki budowy zdjec Alicji i Agnieszki (zreszta z przyjemnoscia) proponuje redakcji zeby utworzyla dzial ze zdjeciami umozliwiajacymi fotograficzne przedstawienie dokumentacji budowy (dlaczego ma byc to na innych stronach?).
Juz szczytem moich marzen bylaby mozliwosc laczenia tekstu kroniki ze zdjeciami.
Oczywiscie propozycja juz kiedys padla ale znikla dlatego ja ponawiam.

kodi_gdynia
25-04-2002, 10:33
Przyłączam się do życzenia Pitbulla. Redakcja może zrobić osobny link - tak jak onet.pl i każdy będzie mógł zamieścić swoje fotki. Do mnie nic tak nie przemawia jak zdjęcie, rysunek, wykres czy mapa. Wizualizacja to podstawa.
Pozdrawiam

Czym był by projekt gdyby nie było rysunków tylko sam tekst.

mch
08-05-2002, 11:35
Przyłączam się do prośby o utworzenie takiej galerii.

Wowka
09-05-2002, 14:39
Skunks w jednym poście "przemycił" swoje :wink: zdjęcie. Może pochwalisz się jak to zrobiłeś?

Frankai
09-05-2002, 15:05
Wowka - popatrz do FAQ (początkowy fragment o URL) i przeszukaj wypowiedzi Agnichy o buźkach. Możesz poprostu wkleić link (nie zdjęcie tylko sam link) do miejsca, w którym jest ono udostępnione.

bobiczek
11-05-2002, 18:21
Na temat zdjęć było już baaaardzzzzooo dawno temu. I co? No i nic.
Redakcja nie jest zainteresowana.

pitbull
13-05-2002, 07:30
Tak, chyba masz racje.
Ja jestem zainteresowany.

buber
13-05-2002, 07:36
To nie tylko kwestai zainteresowania to też kwestia sprzętu a to już są pieniądze

pitbull
13-05-2002, 07:49
Jakiego sprzetu?
Program, administracja, wszystko.

sanipro
13-05-2002, 08:43
Propzycja Frankai jest moim zdaniem nie do odrzucenia. Można wkleić link (nie zdjęcie tylko sam link) do miejsca, w którym jest ono udostępnione. Z tej funkcji przecież korzystamy podając adresy stron. Jeżeli ktoś poradzi sobie z utworzenien strony domowej, może tam umieścić zdjęcia i podać adres, co niektórzy już zrobili. Dobrze byłoby, aby REDAKCJA wypowiedziała się, czy zechce utworzyć stronę, na której mogliby wklejać zdjęcia osoby, które na przykład nie mają czasu na tworzenie własnej strony. Jeżeli są duże mozliwości, to sa zwiazane ztym zagrożenia. Mogą zdarzyć się różni żartobnisie, którym nie trzeba podpowiadać jak moga wykorzystać taka sytuację. Musiałby ktoś pilnować porządku.
Brak stanowiska ze strony REDAKCJI w powyższej sprawie może doprowadzić do zaśmiecenia forum licznymi zdjęciami. Oczywiście nie widzę nic złego w kilku sympatycznych zdjęciach, jakie obecnie ukazały sie na forum, ale pozwolę sobie zacytować pitbulla z wypowiedzi w innym wątku "Tak w ogole to dajcie spokoj ze zdjeciami bo jak to sie stanie modą to nie bedzie co czytac".

pitbull
13-05-2002, 08:58
Sanipro, przyznaje racje.
Wyobrazam sobie prezentacje zdjec podobnie jak prezentacje dziennikow budowy.
Mozesz zalozyc nowy temat pt. zdjecia z budowy xxx i wrzucic swoje zdjecia z komentarzem. Roznica w dotychczasowej formule bylaby taka ze nikt nie moglby komentowac tresci tematu.
Jesli ktos chcialby zakladac watek nie tematyczny to nie musze go ogladac, co za tym idzie "umrze smiercia naturalna. Prawo naturalnej selekcji :smile:.
A z wklejaniem zdjec w rozne tematy proponuje dac spokoj bo zrobi sie objetosciowy balagan.

Alanta
29-05-2002, 10:24
Nie wiem, czy to tylko moje odczucie, ale odkąd pojawiły się na dole zdjęcia ze spotkań Forum wszystko mi wolniej działa, a czasem nawet okno nie chce się otworzyć...

pitbull
29-05-2002, 10:39
A mnie wszystko dziala :smile:

Alanta
29-05-2002, 10:48
To był skrót myślowy :roll:

bobiczek
29-05-2002, 17:55
Zdjęcia są fajne, ale mogłyby się już podmienić.
No na nowe.