PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o opinie doświadczonych kolegów - Platan



AmJ
13-01-2004, 19:01
W życiu każdego jest tak sytuacja, że kiedyś musi zacząć...
No i dopadło też naszą małą rodzinkę (2+1), czekamy już z niecierpliwością na wiosnę czytając póki co z wypiekami Wasze rady, opisy napotykanych trudności itd.

Będziemy realizowali budowę domu jednorodzinnego według projektu PLATAN L firmy Archeton. Jeśli macie ochotę czekam na opinie i sugestie. Może byc ostro, a co... co mnie nie zabije to wzmocni. A tak poważnie, może ktoś z Was już realizuje ten projekt i chciałby się podzielić swoimi wrażeniami?
Projekt można obejrzeć na stronie: http://www.archeton.pl/aplc/projekty/index.asp

Czekam na Wasze głosy. :o

AmJ
22-01-2004, 10:34
no cóż trudno, przypada mi rola eksperymentatora. Jutro mam rozmowę z wykonawcą, której wynikiem będzie umowa na wykonanie robót budowlanych. Nie omieszkam się pochwalić jej wynikiem.

gg
22-01-2004, 14:52
Ja będę budować "Platana" w tym roku, założyłam już temat, poszukaj w wyszukiwarce.
Tam też są uwagi różnych osób na temat tego projektu.
Pozdrawiam.

AmJ
22-01-2004, 19:05
Dziękuję za odpowiedź.
Wydaje mi się, że mówimy jednak o dwóch różnych projektach. Jeśli się nie mylę realizujesz projekt "dom pod platanem" firmy Archon. Ja wybrałem Platan z Archetonu, a to zupełnie inny projekt. Chyba, że się mylę.
Przejrzałem Twoje posty. Jesteś już mocno zaawansowana. Kapelusz z głowy.