PDA

Zobacz pełną wersję : stodoła adaptacja



krej36
11-10-2009, 17:42
Witam prosze o pomoc kupłam działke na której jest stodoła chce ja adoptować na budynek mieszkalny, czy musze mieć do tego architekta jezeli tak to jaki koszt jest takiego projektu co musze jeszcze wiedziec aby si e do tego zabrać i czy to jest warte . Budynek jest z cegły.

jajmar
11-10-2009, 17:50
Architekta, konstruktora, elektryka kogoś od wod-kan, to takie minimum co muisz mieć. Koszt od kilku do kilkudziesięciu tyś, zależy od tego co tam wymyślisz i troche od regionu gdzie szukasz.

Ja bym proponował zacząc od wizyty jakiegoś budowlńca dobrze by było aby ocenił to co masz pod względem "czy konstrukcja wytrzma" to co chcesz tam wykonac. Potem dopiero dalej kombinuj co i jak.

wig
11-10-2009, 18:27
Jeśli działka na tyle duża, że da się postawić nowy dom to buduj a stodołę zostaw na garaż, warsztat, magazyn sprzętów ogrodowych lub tym podobne.
Wyjdzie taniej niż przeróbka stodoły.

klimaw
11-10-2009, 18:30
Jeśli działka na tyle duża, że da się postawić nowy dom to buduj a stodołę zostaw na garaż, warsztat, magazyn sprzętów ogrodowych lub tym podobne.
Wyjdzie taniej niż przeróbka stodoły.
Popieram
Też dwa razy remontowałem stare , a teraz trzeci raz wybudowałem nowy dom. :lol:
Bez porównania. :wink: